Tag: problem

problem

Wypełnienie Pit-u za 2016 rok przy pomocy narzędzi sieciowych

Powiększające się kolejki przed Skarbówkami w czasie poprzedzającym ostateczny moment przedłożenia deklaracji podatkowej z roku na rok wydają się przedłużać.


Rozliczający się od wielu lat wykazują tendencję do odsuwania kwestii związanych z Pit-em na ostatni moment – w rezultacie okres rozliczeń jest dla wielu bardziej kłopotliwy niż powinien.

Read more

Chcesz nauczyć się języka angielskiego? W stolicy to łatwe!

W obecnych realiach, sporo młodych Polaków w większym lub skromniejszym zakresie ma opanowany język angielski Warszawa jest miastem licznych możliwości, w którym nie jest ciężko znaleźć posadę w międzynarodowej firmie, jednak jeśli pragniemy być docenieni, znajomość tej mowy jest nam konieczna.

Read more

Zadbaj o swego pracownika i zorganizuj najlepsze szkolenia BHP. To najlepsza inwestycja!

Raz na czas media elektryzują informacje o tragicznych incydentach w zakładach pracy i na placach budów. Zdarza się, że wiadomości te są wypaczane przez dziennikarzy, ale w większości przypadków stanowią jednak wiarygodne świadectwo marginalizowania kwestii BHP. Problem ten dotyka w różnej skali praktycznie wszystkich firm, wielkich i mniejszych, tych z liczną kadrą i tych zatrudniających niewielkie grono osób. Ujawnia się on na przeróżnych płaszczyznach i ma mniej lub bardziej dalekosiężne następstwa.

Read more