Tag: ogrzewanie

ogrzewanie

Rozdział kosztów zakupionego ciepła na poszczególne kawalerki

Jedną z podejść rozdziału cen zakupionego ciepła na indywidualnych nabywców lokali w budynkach wielolokalowych jest metoda z użyciem podzielników wartości grzania.
Podzielniki kosztów ogrzewania nie są przyrządami mierzącymi, nie podlegają w takiej sytuacji legalizacji.
Ich wskazania nie pokazują ilości jednostek ciepła odebranego przez grzejnik, na którym zostały zainstalowane.

Read more

Który kominek wybrać do domu? O czym trzeba wiedzieć? Które kwestie techniczne są ważne?

Ogrzanie naszego lokum wymaga rozważenia sporej ilości różnych kwestii. Wśród najważniejszych jest to, że trzeba zastanowić się jaki kominek kupić. W każdym lokum ogrzewanie kominkowe oraz to jak rozprzestrzenia się ciepłe powietrze prezentuje się inaczej, dlatego musimy wiedzieć, co wybrać, by ogrzewanie mieszkania było w najwyższym stopniu optymalne.

Read more

Jaki najlepszy podzielnik ciepła zakupić dla swojego mieszkania

W dzisiejszych czasach duże ilości kłopotów ze sprawami związanymi z często kłopotliwymi problemami z rozliczeniami kosztów za ogrzewanie mogą pomóc rozwiązywać odpowiednie urządzenia. Podzielnik ciepła bądź pozostałe urządzenia pomagają zwykle rozwiązywać problemy z rozliczeniami z sąsiadami.

Read more

Ekologia w mieszkaniu i firmie – rozwiązania ułatwiające powszednie życie

W dzisiejszych czasach zwraca się coraz większą atencję na wykorzystywanie z dobrych dla otoczenia pomysłów grzania domu. Implementowanie unowocześnień, które nie wpływają szkodliwie na otoczenie jest faworyzowane nie jedynie przez instytucje proekologiczne, jednak też państwo i często w przypadku blokowisk - spółdzielnie mieszkaniowe.

Read more