Tag: design

design

9 sposobów na aranżację wnętrza

Piękne mieszkanie to nie tylko ładne lokum w ciekawej okolicy. Bardzo ważne jest dopasowanie do siebie każdego, nawet najmniejszego detalu. Elementy umeblowania muszą współgrać z barwą ścian i oknami, światło musi być jak najlepsze, a do tego wszystkiego powinno się dobrać idealne karnisze i zasłony. Tym wszystkim zajmują się dekoratorzy wnętrz, których wysiłek jest stale niedoceniany. Jeśli jednak dysponuje się niewielkim nadmiarem pieniędzy, warto skorzystać z ich usług. Są oni w stanie zaproponować gotowe projekty wykończenia wnętrz, bądź rozplanować mieszkanie wedle pomysłu klienta.

Read more

W jaki sposób wybrać światło do salonu? W jakich miejscach kupować lampy?

Oświetlenie salonu to sprawa pierwszorzędna będąca niemal na równi z takimi rzeczami jak meble czy w ogóle cały wystrój. To przecież od oświetlenia zależy to jaki klimat będzie w takim miejscu. Oprócz tego wiele lamp naprawdę pięknie oraz gustownie wygląda. Same w sobie są niemałą ozdobą salonu. Jak więc wybrać odpowiednie oświetlenie oraz gdzie je zakupić?

Read more

Funkcjonalne propozycje przydatne w aranżowaniu łazienki

Zaaranżowanie komfortowej łazienki nie jest proste dla osób, które po raz pierwszy będą podejmować się wspomnianego zadania. Zazwyczaj większość osób nie jest świadomych tego, z jakich rozwiązań można współcześnie skorzystać. Tymczasem obecnie znajdziemy sporo ciekawych propozycji, które staną się pomocne w aranżowaniu łazienki zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Read more

Nowomodne umeblowanie – cudowne do łazienki

Dzisiejsze umeblowanie świetnie sprawdzi się w wielu pomieszczeniach - w salonie, kuchni, jadalni, i także w łazience. Nowomodne łazienki zwiększają komfort oraz wygodę mieszkańców, mało tego przedstawiają się naprawdę cudownie i wyszukanie.

Read more

Na co wypada zwrócić uwagę w czasie wyboru drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych

Drzwi pełnią w naszym domu i mieszkaniu niezmiernie ważną funkcję, wskutek tego podczas ich zakupu niewątpliwie bierzemy pod uwagę mnogość różnych rzeczy. Wybierając drzwi wewnętrzne, bez wątpliwości potrzebujemy żeby pasowały one do aranżacji naszego mieszkania, w związku z tym pewnie zwracamy uwagę na ich styl, design i stworzenie.

Read more

Lustra w dekoracji pomieszczeń

Design przestrzeni to bardzo ważny element każdego projektu przestrzeni biurowej. Kreując dużą przestrzeń, należy pamiętać kilka kwestii. Przede wszystkim zatroszczyć się nie tylko o nowoczesny wystrój wnętrza, ale również jego funkcjonalność.

Read more

Nie masz pojęcia od czego zacząć odnowienie swojego gniazdka? Na pierwszy ogień powinna iść kuchnia i toaleta!

Marzysz o remoncie własnego domu? Nie posiadasz pomysłu od czego powinieneś zacząć? Po pierwsze postaw na renowację swojej kuchni i łazienki, bowiem będzie to na pewno najbardziej uciążliwe i czasochłonne zadanie.W tym momencie w sklepach budowlanych i dekoracyjnych uda nam się nabyć wiele interesujących ozdób, które na pewno uatrakcyjnią nasze wnętrze. Na nieszczęście te zakupy winniśmy odłożyć na sam finał. Przede wszystkim istotne jest, aby położyć posadzkę, pomalować ściany, kupić meble i wybrać właściwy sprzęt AGD i RTV.

Read more

Oszczędzanie a rezultaty związane z pracami remontowymi

Remont to kwestia ważna dla każdego Polaka: jako naród wykonujemy remonty często, najczęściej w okresie wakacyjnym. Niestety – praktycznie za każdym razem ważniejsza jest cena każdego remontu, nie jego jakość. Z tego powodu zwyczajnie musimy stawiać na częstotliwość tapetowania ścian, kładzenia paneli czy też odświeżania drzwi.

Read more