Tag: budynku

budynku

Tworzenie pomysłów pojedynczej i dużych budynków

Współczesne biura projektowe zajmują się wszechstronnym załatwieniem wszystkich formalności, aż po zdobycie pozwolenia na budowę.


Biuro projektowe stworzy projekty budynków mieszkalnych jednorodzinnych, a także pomieszczeń mieszkalnych i handlowych.

Read more

Innowacyjny dom – bezpieczeństwo i spokojne życie

Wygoda, spokój, a co najważniejsze – pełna kontrola nad swym mieszkaniem. Czy to prawdopodobne? Co do tej sprawy nie ma żadnych wahań!


Opcja Inteligentnej Technologii to innowacyjna możliwość pełnej kontroli swego domu.

Read more

Demontaż domu – kiedy wymaga pozwolenia, a kiedy nie

Większa część małych domów – niżej ośmiu metrów – można rozebrać bez konieczności uzyskania pozwolenia na rozbiórkę, wtenczas wystarcza wyłącznie zgłoszenie faktu prowadzenia prac.


Lecz w poniektórych sytuacjach przymuszeni będziemy otrzymać pozwolenie.

Read more

Jak wybudować dom ze snów?

Żeby stworzyć mieszkanie marzeń, trzeba na początek te pragnienia przedstawić graficznie na projekcie. Najważniejsze kwestie sztywno umieścić na rysunku domu, takie jak przykładowo rozstawienie pokoi, wielkość całego domu oraz konkretnych pokoi, jak również umiejscowienie newralgicznych części budynku, czyli ścian działowych, kominów wentylacyjnych, sieci przyłączy.

Read more

Co to jest ciepły montaż oraz co on zapewnia mieszkańcom?

Zainwestowanie w ocieplenie budynku jest niezwykle wielokrotnie traktowane przez mieszkańców naszego kraju jako sposób na oszczędzanie. Izolacja termiczna pokryć dachowych i ścian w połączeniu z właściwymi otworami okiennymi oraz wentylacją, zezwala otrzymać oszczędności niemal przez 365 dni.

Read more

Właściciele swoich domów doskonale zdają sobie sprawę z tego, iz prócz dużej radości na ich głowę spada dużo zmartwień.

Uroczy dom i doskonały ogród wokół niego to marzenie chyba każdego. Mało kto jednakże zastanawia się nad tym, jak wiele pracy konieczne jest włożyć, by wszystko prezentowało się wspaniale.


Właściciel domu różnorodne awarie musi usuwać na swój koszt, a wiadomo przecież, iż nie znajdziemy rzeczy, które by się z upływem czasu nie zużywały.

Read more

Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Pozbawione zabezpieczeń domy jednorodzinne stanowią nadzwyczaj łatwy kąsek dla rabusia. Tak naprawdę niewielu właścicieli domów myśli o ochronie domku.


Ażeby uniknąć tej niepożądanej wizyty, niżej prezentujemy podejścia, które pozwolą ochronić nasz budynek, a nawet stworzyć z niego autentyczną fortecę.

Read more