Karta hotelowa, jaka zastąpiła nie tylko klucze, ale wszystkie urządzenia elektryczne

Czy pamiętacie jeszcze, iż dziesięć lat temu ludzie zachwycali się kartami o pamięci 64 MB? Prawda, iż wydaje się jakby było to setki lat temu? Obecnie wytwarzane są karty o pamięci 64 GB, twarde dyski o pojemności 1000 TB, natomiast my pragniemy porozmawiać na inny temat.

Pewna firma wprowadziła do sprzedaży nowatorski system, jaki automatyzuje pracę urządzeń w hotelach, a wszystko oparte jest na…karcie hotelowej.
karta hotelowa

Autor: Ospel
Źródło: Ospel

Wprowadzona technologia opiera się przede wszystkim na bezprzewodowym łączu karta hotelowa-odbiornik w pokoju (o kartach hotelowych).przejdź tutaj usługi dźwigowe lublin usługi dźwigowe lublinNowatorski system nie tylko otwiera drzwi, gdy do czujnika zbliżona zostanie karta, lecz także na bieżąco będzie informować gdzie w pomieszczeniu znajduje się człowiek posiadający kartę. Dzięki tej funkcji, pracownicy hotelu będą mogli szybciej zadziałać, jeśli ktoś straci przytomność. Specjalne urządzenie, które będzie połączone z systemem hotelowym, może mieć różne funkcje. Najbardziej rozbudowane wersje będą oferować funkcje: otwierania i zamykania pokoju gościa, włączenia światła powitalnego, wyświetlenie statusu („proszę nie przeszkadzać” albo „proszę o posprzątanie), załączenia wybranych obwodów elektrycznych oraz klimatyzacji, kontroli opuszczenia żaluzji i otwarcia i zamknięcia okien. Prawda, iż jest to genialny system, jaki zezwala gościom niemalże całkowicie spersonalizować funkcje pokoju według prywatnych zwyczajów. Goście poprzez kartę ustawić kiedy system ma załączyć ogrzewanie, zamknąć rolety. System rozpoznaje również jakiej karty użyto, także żaden inny gość nie będzie mógł wejść do pokoju, co więcej system natychmiast poinformuje obsługę o próbie włamania (więcej o karcie hotelowej). Wydaje się, że jedyną wadą systemu będzie komputer hotelowy, jaki w momencie awarii…odłączy wszelkie urządzenia w pomieszczeniach hotelowych. Ale trwają obecnie prace nad usprawnieniem systemu tak, żeby urządzenia w pokojach działały również w trybie awaryjnym.

Dziś przy pomocy jednej karty gość będzie miał możliwość spersonalizować funkcje pokoju hotelowego pod prywatne potrzeby. Karta hotelowa nie tylko zastąpi klucze, ale włączniki świateł, pilot do klimatyzacji, właściwie obsłuży wszelkie urządzenia oraz instalacje elektryczne.

, ,

Related posts

Latest posts

Klimatyzator do domku oraz biura – jak dobrać?

Planując nabycie klimatyzatora do domku, stajemy zazwyczaj przed dylematem czy bardziej odpowiedni będzie mobilny klimatyzator czy też lepiej zakupić klimatyzator ścienny.
Klimatyzator jest sprzętem mającym za zadanie zredukowanie temperatury powietrza we wnętrzu.

W jakiej cenie remonty Łódź ma sposobność nam zaproponować?

Jeśli przygotowujemy się do remontu, to należy się zastanowić, czy chcemy komuś to zlecić, czy zrobić własnoręcznie. Bez względu też na to jak to wykonamy, musimy zawsze posiadać możliwość skorzystania z odpowiednich pomocy, które nam wszelkie te przedsięwzięcia usprawnią.
Czy profesjonalne remonty Łódź ma możliwość nam zaproponować?
Należy się namyślić, czy do wyremontowania domu nie zatrudnić dobrze przyszykowanej grupy.

Wyposażenie, które musi mieścić się w poszczególnej toalecie publicznej

W obecnych realiach, przechadzając się alejami większych miast, co rusz spotykamy centra handlowe i restauracje. Budowane są następne obiekty tego rodzaju, nowe otwierane są na miejscu zamkniętych, w przeciągu dnia rzesze ludzi je nawiedza. Kraj się bogaci, społeczeństwo również i z tego powodu możemy sobie pozwolić na większą rozrzutność. Jednym z łącznych czynników obu tych miejsc będzie łazienka publiczna. Bowiem według prawa, każdy punkt gastronomiczny, oraz pasaż handlowy, powinien posiadać tego typu miejsce dostępne dla klientów.

Producent HikVision i telewizja przemysłowa

Będąc dyrektorem przedsiębiorstwa, bądź prowadząc siedziby, niejednokrotnie decyduje się na zakup najlepszej jakości sprzętów, które pozwolą przede wszystkim na kontrolowanie wewnątrz budynków oraz ich terenie, by uniknąć osób nieupoważnionych i kradzieży, niezwykle często zdarzających się w takich lokalizacjach.

Plany oryginalnych domów

Obecnie projektanci prześcigają się w coraz oryginalniejszych modelach domów. Jest ich niezwykle dużo i są coraz to bardziej ciekawe.
Gotowe projekty domów są dużo tańsze aniżeli zamawiane indywidualnie u projektanta.