Zakup nowego mieszkania czyli do dokładnie sprawdzać przy wybieraniu lokalu mieszkalnego na rynku pierwotnym

Piękne budynki, radośni mieszkańcy i mnóstwo zieleni dookoła bloku - tym najczęściej zachęcają deweloperzy w swoich folderach reklamowych. W reklamie wszystko prezentuje się prześlicznie, niestety często okazuje się, że rzeczywistość może być całkowicie odmienna. Przy bloku przebiega ruchliwa droga, drzewa okazują się drobnymi krzaczkami, a po sąsiedzku postawiono hipermarket z ogromnym parkingiem.
kupno mieszkania
Napisał: Unique Hotels
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Niestety cały czas konsumenci chwytają się na piękne, kolorowe ulotki, a tak naprawdę planując kupno mieszkania trzeba bardzo szczegółowo wszystko skontrolować, aby nie było później niepotrzebnych rozczarowań. Przy aktualnej sytuacji rynkowej, z coraz trudniej dostępnymi produktami kredytowymi deweloperzy decydują się na wiele, aby zdobyć nowych klientów. Lokali na rynku pierwotnym jest coraz więcej, cały czas w ofertach ukazują się nowe apartamenty Pogorzelica w różnych dzielnicach, więc jest w czym wybierać. Jeśli więc ktoś planuje kupić nowe mieszkanie, to powinien przeznaczyć trochę czasu na wybranie, i wtedy będzie duża szansa że będzie z zakupu zadowolony.

Pozostałe artykuły

Najciekawsze oferty nieruchomości do wynajęcia w Legnicy

Mieszkanie
Napisał: zenjazzygeek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zakup albo najęcie mieszkania to aktualnie niezwykłe wyzwanie przy tym dla rodzin, jak a, także dla studentów. Nie jest bowiem prosto wyszukać coś dla siebie na tak wielkim rynku. Developerzy jak mogą starają się jednak zachęcać do inwestycji w rozmaite mieszkania – jedne cudowne, odmienne mniej. W jaki sposób jednak nie stracić się w ich nawale ofert a, także które mieszkania wybrać?


Szukanie mieszkania zacząć się powinno od określenia swoich możliwości finansowych i oczekiwań co do powierzchni. Już na tym etapie niektóre lokalizacje mogą zostać wyeliminowane, gdyż lokale zwyczajnie będą tam za drogie. Wiedząc już czego i w jakiej cenie się poszukuje, można zabrać się za przeglądanie ofert poszczególnych deweloperów. Oferta, którą polecamy to Baltic Park

budowa mieszkań
Napisał: Jeffrey Zeldman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Po wybraniu paru najbardziej odpowiednich propozycji przychodzi czas na dokładniejsze sprawdzanie wszystkich szczegółów. A powinno się wszystko bardzo dokładnie sprawdzić, bo wszelakie zaniedbania zakończyć się mogą w najlepszym przypadku dużą ilością stresu, a w gorszym straceniem zainwestowanych pieniędzy. Przede wszystkim trzeba sprawdzić doświadczenie dewelopera, tu pomocna będzie lista wcześniejszych jego inwestycji (przekonaj się: czytaj więcej). Koniecznie należy również dowiedzieć się, jak wygląda status prawny działki, a także jakie inwestycje mogą być planowane w najbliższym otoczeniu.

Czy podniesiona w tym materiale kwestia nie przykuła Twojej uwagi? Jeżeli tak, to ponadto kliknij ten odnośnik - szalenie zalecamy tą treść (https://www.cosmohomes.es/noticia/nieruchomoci-na-sprzeda-benidorm/7742/1/).

Z istotnych spraw będzie jeszcze sprawdzenie zabezpieczeń i źródeł finansowania, i jeżeli wszystko będzie tak jak należy, to można podpisać umowę przedwstępną.
2020/01/26, 07:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.