Jak urządzić hurtownię z owocami?

Hurtownie z owocami trudnią się dystrybucją jarzyn oraz owoców przez okrągły rok. W związku z czym bardzo ważną rolę odgrywa tutaj zarówno właściwy transport produktów, jak i sposób ich przechowywania, który zapewni zachowanie ich w świeżości poprzez dłuższy czas.


Jak więc powinna być wyposażona hurtownia owoców i warzyw? Najistotniejszym elementem, jeśli idzie o wyekwipowanie hurtowni owoców będzie zapewnienie środków pozwalających na składowanie produktów, zatem sprzętu umożliwiającego obniżenie temperatury.


Skandynawia
Napisał: Christoph Strässler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Pozostałe artykuły

Niech nasz dom spełnia nasze wymagania.

remont ścian i podłód i kładzenie siuków i nowych płytek opoczno
Napisał: specialoperations
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, kiedy to w kwestiach budowy i urządzania domu możemy sobie w praktyce dużo pofolgować. Okazuje się, że bardzo wiele nawet najbardziej zwariowanych pomysłów można dzisiaj wdrożyć w swoim nowym lub starym lokum.


Przede wszystkim powinno się tu wskazać na takie podejścia jak: chłodnicze agregaty, urządzenia nadmuchowe, śluzy (wnętrze uniemożliwiające nagłe zmiany temperatury).

Jeżeli masz ochotę zgłębić więcej informacji na ten wątek - odsyłam do strony (eckert.com.pl/pl/technologies/84,tworzenie-konstrukcji-rurowych.html), gdyż znajdziesz tam dokładne dane, które szczególnie Cię zaciekawią.

Za najbardziej rozpowszechnione wyjście należałoby uznać komory chłodnicze wyposażone w odpowiednie chłodnicze agregaty. Takowe komory pozwalają na ustawienie dowolnej temperatury oraz tym samym gwarantują wysoką jakość, jeżeli chodzi o warunki przechowywania. W takowych wnętrzach przechowywane mogą być nawet bardzo wymagające gatunki owoców, co umożliwia handel egzotycznymi produktami.


Mówiąc o wyposażaniu hurtowni warto też powiedzieć o rozwiązaniach umożliwiających składowanie produktów oraz przygotowanie ich do sprzedaży. Na pewno konieczny jest tu wybór przydatnych regałów stosowanych na magazynie.


Do magazynowania owoców zaleca się regały metalowe, jakie równocześnie są niezwykle trwałe i odporne na duże obciążenia.

Masz jeszcze sekundę? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do nowej strony, na której przygotowaliśmy pouczające wpisy - wejdź w link piecyk.

Równocześnie tego rodzaju regały są bezproblemowe do utrzymania w schludności. Hurtownię taką powinno się także wyekwipować w wózki transportowe.
2020/05/15, 08:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.