Lubisz jazdę rowerem i nie raz miałbyś chęć zapakować go do auta ze sobą na urlop?

A może Twoje auto do dalekich wyjazdów bywa zwyczajnie za małe i nie jesteś w mocy zmieścić wszystkich pakunków? Na to znajdzie się przecież dobry sposób.


Niezależnie od tego, jakiej marki samochód posiadasz, w gruncie rzeczy masz możliwość postarać się choćby o belki dachowe.
belki dachowe
Napisał: Lena LeRay
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Wnętrze kuchni
Napisał: vicki moore
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


progi dachowe
Napisał: grego1402
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Okazują się one ogromnie popularne i można je montować do większości pojazdów. Ich dużą zaletą okazuje się to, że nie redukują widoczności i co niebywale istotne nie mają wpływu na manewrowanie pojazdem. Takie belki dachowe, znane bardziej pod nazwą bagażników dachowych okazują się niebywale przydatne właśnie dla osób, które lubią transportować rowery ( więcej). Wskazane jest nadmienić, że mogą one zmieścić nawet i kilka sztuk, z tej przyczyny cała rodzina może je zabrać ze sobą chociażby na wakacje. Niezwykle właściwym rozwiązaniem są też bagażniki umieszczane na dachach samochodów. W zasadzie nadają się też niemalże do każdego jednego modelu auta, a wszystko jest uzależnione od tego, jakie progi dachowe ma konkretne auto (-> przeczytaj przykłady). Takie boxy są trwałe i odporne na różne warunki atmosferyczne i co najistotniejsze, są w stanie pomieścić rzeczywiście wiele bagaży.
Wybranie się na wakacje z rowerami lub ogromnym bagażem nie okazuje się kłopotem, jeżeli tylko dobrze przemyślimy, co bardzo często ze sobą zabieramy . Bagażniki dachowe, które odnajdziemy w ofertach sklepów mają wielki wybór i niewątpliwie każdy jeden znajdzie coś, co spełni dokładnie jego oczekiwania.
2019/02/04, 11:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.