Kilka ciekawych sposobów i pomysłów na to, aby zniszczonym meblom przywrócić nowy wygląd.

Każde nawet przepięknie wykończone wnętrze w pewnej chwili zaczyna się nudzić. W szczególności że podczas zwykłego użytkowania meble mogą się miejscami wybrudzić czy też pojawią się na nich jakieś zadrapania.
fototapety
Napisał: simon_music
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wiele osób będzie miało wówczas problem, bo z jednej strony wszystkie szafki i szafy będą miały na tyle dobry stan, że żal się ich będzie pozbywać, ale z drugiej coś by się jednak chciało coś zmienić. Są tacy, którzy decydują się od razu i wymieniają wszystko - jeżeli mieć tylko będą na to pieniądze i będzie im się chciało bawić się w całe zamieszanie z remontem, to oczywiście będzie to ich wybór. Jak się jednak okazuje znajdzie się dużo niebanalnych sposobów na to, aby takie meble odświeżyć i nadać im zupełnie nowego wyglądu. I co najważniejsze, są to rozwiązania niedrogie, chociaż niekiedy wymagające pewnej ilości pracy. Jednak rezultaty tego typu poprawek przeważnie są rzeczywiście interesujące, a kuchnia po takim zabiegu będzie wyglądać jak nowa.

Aby zgłębić wiedzę na przedstawiany temat obejrzyj stronę, która posiada ciekawe informacje na przedstawiany temat - trzeba tylko kliknąć.

Dlatego też przed rozpoczęciem szukania nowych mebli to może warto zastanowić się, czy ze starymi nie da się czegoś zrobić.

Pozostałe artykuły

Jaki stolarz we Wrocławiu jest rekomendowany w Internecie?

stół stolarski
Napisał: Scott Lewis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zakład stolarski we Wrocławiu tworzy fachowy zespół pracowników, wykonujących prace obejmujące pełen zakres usług stolarskich na specjalne zamówienie. Wykonywane zlecenia odznacza nie tylko precyzja i solidność w tworzeniu, ale przede wszystkim zmysł artystyczny i indywidualne podejście do klienta. Każde zlecenie jest skrupulatnie projektowane razem ze współpracą zamawiającego, jak i fachowym doradztwem w wyborze odpowiedniego materiału oraz wykończenia.


Bardzo dobrze w odświeżaniu wyglądu szafek sprawdza się na przykład okleina meblowa (renowacja mebli okleinami). Sprzedawana jest ona pod postacią długich na kilka metrów pasków, jakie można docinać na dowolną długość.

Czy nasz wpis zaciekawił Cię na tyle, że masz ochotę na więcej? Zatem po następne szczegóły zapraszamy do tego linku. Tam czeka ciekawy wpis.

Okleiny dostępne są w wielu różnych motywach, najczęściej to będzie struktura drewna, lecz można też spotkać inne wzory.

Dużą zaletą tego typu oklein jest prosty sposób klejenia - większość z nich będzie samoprzylepna, tak więc starczy jedynie odkleić spód, przyłożyć w odpowiednie miejsce i docisnąć. Za pomocą oklein można zmienić wygląd nawet całej kuchni czy mebli pokojowych. Jeżeli zajdzie potrzeba zakrycia jakiegoś niewielkiego miejsca, przykładowo plamy czy zarysowania, to ciekawym wyjściem mogą być też naklejki dekoracyjne (piekne naklejki do dekorowania wnętrza). Za ich pomocą można ciekawie ożywić pomieszczenie, sporo osób nakleja je nawet jeżeli nic nie musi tuszować. Tego typu pomysłów na poprawę wyglądu mebli jest jeszcze kilka, dlatego też można się nad tym dobrze zastanowić zanim się kupi nowy zestaw.
2020/08/13, 08:56
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.