Najskuteczniejszy outdoor - przewagi reklamy Led

Reklama nieprzypadkowo nazywana jest dźwignią handlu. Sprawnie prowadzona kampania, jest kluczem do sukcesu. Trudne jest sprzedanie produktu bez reklamowania jej. Znane są różne typy reklamy. Bardzo popularnym kanałem jest obecnie Internet. Dzieje się tak dlatego, że koszty nie są wysokie.

IDEAMO - murale
Napisał: 7 w d
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Powinno się jednak mieć na uwadze, że chociaż Internet jest bardzo popularny nie ma takiego zasięgu, jak np. reklama zewnętrzna, czyli plakaty, ulotki czy reklama (zobacz: identyfikacja firmy) świetlna. Outdoor jest jedną z najstarszych form reklamy i - jak dotychczas - najbardziej efektywną. Dodatkowo reklama zewnętrzna nie jest tak droga, jak ta pokazywana w telewizji czy radiu.
Bez wątpliwości wyróżniana tutaj forma zareklamowania ma swoje wady i jedną z nich jest z pewnością ograniczona widoczność plakatów po zmroku oraz w czasie złej pogody (ideamo.pl/kontakt/). Idealnym rozstrzygnięciem będzie reklama podświetlana LED. Dlaczego proponowany jest właśnie ten typ? Gdyż podświetlanie LED ma wiele zalet, które sprawiają, że staje się to najlepszym sposobem reklamowania produktów i usług. Po pierwsze widoczność jest bardzo dobra, zarówno w nocy, jak i w czasie złych warunków atmosferycznych. Bardzo istotne jest to, że reklama świetlna led nie oślepia potencjalnych klientów. Zdecydowanie ułatwia to odbieranie przekazu. Dodatkowo dobre podświetlenie Led z pewnością przyciągnie wzrok, więc człowiek przechodzący obok kasetonu bez problemu zauważy reklamę.

Prezentowany polecany wpis ma informacje, które przedstawiają ten temat, więc jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej - zapraszamy do nas!

Wydaje się, że reklama świetlna LED generuje wysokie koszty, jednak podświetlanie LED niezwykle oszczędza energię elektryczną. Poza tym diody LED świecą przez bardzo długi czas, w związku z czym wymiana ma miejsce bardzo rzadko. Żarówki te są także przyjazne środowisku, ponieważ do ich wyprodukowania nie używa się rtęci. Oświetlenia dostępne są w niemal każdym kolorze, więc tworzenie kolorowych banerów nie jest żadnym problemem. Plakaty czy też billboardy są bardzo skuteczne, ponieważ mają bardzo szerokie grono potencjalnych klientów.
Dodatkowo tzw. murale to najszybszy sposób, by bardzo szybko przekazać wiadomości, np. o promocjach i interesujących ofertach (ideamo.pl). Należy jednak mieć na uwadze, że człowiek patrzy na reklamę tylko przez chwilę, więc musi mieć ona czytelny przekaz, a przede wszystkim niedługi, gdyż zbyt duża ilość słów do przeczytania sprawi, że nikt nie zapozna się z pełnią treści.


Reklama ledowa
Napisał: clry2
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Podświetlanie LED dodatkowo przyciągnie wzrok i będzie pomocne nocą oraz w czasie złych warunków atmosferycznych. Warto zainwestować w tego rodzaju reklamę. Nie tworzy dużych kosztów, a jest naprawdę skuteczna. Na pewno przyniesie wyłącznie korzyści dla całego przedsiębiorstwa.
2020/07/23, 08:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.