Oferty pracy w Słupsku

Słupsk od niedawna zagościł na liście wyjątkowo dynamicznie rozwijających się miast Polski północnej. Nieustannie powstające inwestycje, wzmożony ruch związany z turystyką a przy tym duże zaciekawienie deweloperów oraz centrów handlowych lokalnym rynkiem nieruchomości przyczyniły się do niższego wskaźnika bezrobocia.


W bieżącym roku Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku uchwalił by przekazać niespełna 16 milionów zł na aktywizację osób niepracujących. Powiatowy Urząd Pracy wprowadza różne formy wsparcia dla osób, które widnieją w rejestrze jako bezrobotne. Są to między innymi szkolenia zawodowe lub staże, które są ciekawym projektem opierającym się na zdobywaniu
umiejętności praktycznych.
Więcej na
Ponadto, zatrudniający
Wydajność pracy
Napisał: Roy Mohan Shearer
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
w momencie, gdy potrzebuje pracownika w wielu przypadkach zmierza do osoby, którą wcześniej sprawdził.
O stażystów ubiegają się zarówno instytucje państwowe jak i firmy prywatne. W zeszłym roku osoby widniejące w rejestrze PUP ukończyły staże między innymi w ośrodkach turystycznych, szkołach, urzędzie miasta czy firmach budowlanych.
Podczas odbywania stażu urząd wypłaca stażyście stypendium w kwocie około 120 % zasiłku dla bezrobotnych. Urząd pracy oferuje również dofinansowania na rozpoczęcie działalności.
Dalej


Na względnie szybkie znalezienie pracy mogą liczyć wprawni technicy wszelakich specjalności - budowlańcy, mechanicy, elektrycy i energetycy. Wiecznie poszukiwaną grupą pracowników są przedstawiciele handlowi. Tzw „sprzedawców terenowych” chcą widzieć na liście pracowników praktycznie wszelkie branże, od farmaceutycznej, poprzez przemysł czy finanse. Zawód ten jest zawsze na czasie i nie traci swej aktualności. Problemów ze znalezieniem pracy nie powinni zauważyć także kierowcy. Rozpędzająca się polska gospodarka opiera się w dużej części na eksporcie, co definiuje rosnące zamówienia w branży transportowej. Kolejną propozycją jest informatyka, która ani na moment nie zatrzymuje się w miejscu.
Jeśli chcemy poszukać informacji dotyczących pracy w Słupsku posłużmy się oknem na świat – wpisując w internecie frazę: oferty pracy Słupsk, a istnieje niemałe prawdopodobieństwo, że odszukamy tym sposobem przyszłe miejsce pracy.
Zobacz
2019/04/18, 15:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.