Wysoko odporne i trwałe pustaki budowlane porotherm

Wracającym tematem złączonym z budowaniem jest odszukanie sposobu na zagwarantowanie jakości wiedzionych prac murarskich. Większość z nich potrzebuje nie tylko specjalistycznej znajomości fachowej, lecz też konkretnych biegłości użytecznych murarzy. Ma to związek ze złożonością zagadnień budowlanych i fachowych wypływających z użycia wielorakich półproduktów i ich obustronnych zależności.
System Porotherm DRYFIX
Napisał: Wienerberger.
Zainspirowane przez: Wienerberger.
Pustaki Porotherm są odporne i trwałe. Można z nich stworzyć wszystkie typy ścian. Pustak Porotherm idealnie nadaje się do stworzenia wewnętrznych ścian działowych. Z kolei pustaki o najszerszych przekrojach mogą być stosowane do konstrukcji jednowarstwowych ścian obrzeżnych, bez ponadplanowego docieplenia. Wszelkie proponowane ceramiczne pustaki ścienne znamionują się niezwykle właściwymi cechami termoizolacyjnymi, także akustycznymi.

Układ ceramicznych pustaków Porotherm nie jedynie w najwyższym stopniu ułatwia ukończenie robót murarskich, ale dzięki swojej kompletności w znacznym stopniu je przyspiesza. Do rodziny pustaków Porotherm należy ósemka różnorodnych wersji pustaków, w tym połówkowe i narożnikowe. Pośród nich znajdują się dwa zaopatrzone w tzw. kieszenie. Wykorzystuje się je przy murowaniu przestrzałów na okna - okna wrocław i drzwi.

Opracowaliśmy dla Ciebie niebywale interesujące posty. Należy wejść w adres tego serwisu. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania, to chętnie na nie odpiszemy.

Kieszenie napełnia się wtedy dodatkową izolacją cieplną.

Pozostałe artykuły

Budujesz dom? Sprawdź grunt

budowa domu
Napisał: Fiona MacGinty-O’Neill
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Każdego, kto ma zamiar postawić dom, czeka przygotowanie terenu pod wykonanie nowego obiektu. W jaki sposób przygotowuje się teren pod zabudowę oraz w którym momencie można rozpocząć takie działania?


Dokładność pustaków Porotherm zezwala na wygodę zastosowania w czasie murowania bardzo drobnej spoiny i nakładanie zaprawy za pomocą szczególnego wałka. W dużym stopniu ożywia to robotę w porównaniu z szablonową techniką murarską. Pustak ceramiczny polerowany pozwala na wznoszenie energooszczędnych ścian i zmniejsza do minimum niebezpieczeństwo powstawania mostków termicznych.


Jednowarstwowa ściana Porotherm AKU
Napisał: Eskadra Publica
Zainspirowane przez: Eskadra Publica
Duży format pustaków Porotherm pozwala wymurować ścianę w szybkim tempie. Średnica pustaków została zaprojektowana tak, ażeby mur konstrukcyjny był zarazem warstwą termoizolacyjną. Jedna powłoka i niebywale bezproblemowa technika murowania skracają trwanie i ceny prowadzenia budowy. Używanie układu Porotherm, pozwala w całości zaspokoić przewidywania inwestorów.
2019/06/10, 07:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.