Jakiego rodzaju zalety i wady może mieć zakup mieszkania od dewelopera i z rynku wtórnego.

Zakup mieszkania to dla wielu osób istotna życiowa decyzja. Duża część z nas takiego zakupu dokona jedynie raz w życiu, a jest także niemała grupa osób, którzy nigdy przed taką decyzją nie staną. Osoby, które szukają dla siebie nowego mieszkania mają dwie możliwości do wyboru, a każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Pierwszą opcją będzie zakup na rynku wtórnym, cały czas pojawiają się oferty sprzedaży takich mieszkań. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że przeważnie są one gotowe do zamieszkania od razu, z koniecznością zrobienia co najwyżej drobnego odświeżenia.


idź na stronę
Napisał: Ben McShea
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Przez to odpadnie konieczność wykończenia mieszkania i kosztów z tym związanych. Czasem bez większego remontu się nie obejdzie, lecz to z kolei rekompensuje niska cena kupna. Z kolei do wad kupowania mieszkań z drugiej ręki zaliczyć można to, że jeśli nie będzie się chciało robić całościowego remontu, to będzie się skazanym na to, co ktoś wcześniej wymyślił.

Jeśli taka tematyka Cię intryguje, bez ociągania kliknij ten odnośnik. Przedstawiana tam polecana strona www niewątpliwie także Cię wciągnie.

Oprócz tego mieszkania używane często mają już pewną ilość lat, więc to także trzeba mieć na uwadze podejmując decyzję.

Rynek nieruchomości Wrocław oferuje także drugi rodzaj mieszkań, czyli nowe, wprost od dewelopera (interesujące mieszkania we Wrocławiu). Oferta mieszkań z rynku pierwotnego także jest spora, bo cały czas zaczynają się nowe inwestycje. Analogicznie, jak mieszkania używane, zakup nowych mieszkań będzie miał jakieś zalety. Mieszkanie, które się otrzyma, będzie przede wszystkim nowe, przez co wszystkie pojawiające się w czasie użytkowania usterki przez parę lat
mieszkanie
Napisał: Living Rooms London
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
będą usuwane na gwarancji.


Czasami podczas budowania da się zmieniać układ mieszkania, więc da się je dostosować do potrzeb i urządzić właśnie tak, jak się będzie chciało, bez patrzenia na pomysły innych. Ponieważ ofert takich mieszkań jest dużo i deweloperzy we wrocławiu walczą o klientów dorzucając różne bonusy, to niekiedy da się otrzymać miejsce postojowe albo wysokie upusty. Zaletą mieszkań nowych będzie także możliwość wybrania miejsca, a nie skazywania się na to, co będzie się pojawiać w sprzedaży.
2019/09/01, 07:57
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.