Jak sprawnie sprzedać swoje własne mieszkanie? Działamy – sami czy przez pośrednika.

Gdy podejmujemy decyzję o sprzedaży mieszkania należy podjąć kluczową decyzję – czy postaramy się je sprzedać samodzielnie, czy skorzystamy z pomocy pośrednika w sprzedaży nieruchomości. Tak się niestety składa, że rzadko się zdarza, że spotyka się naprawdę sensownych agentów. Istnieje przekonanie, że to głównie studenci, jacy dorabiają w ten sposób oraz, że pośrednik znika, w chwili kiedy wychodzi, iż prowizja ze sprzedaży będzie niska albo że kupujący jednak nie otrzyma środków na jego kupno.


mieszkanie na sprzedaż
Napisał: Gunnar Grimnes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nasze mieszkanie możemy sprzedać bez pośrednika i bardzo szybko wyszukać konkretnego kupca, tylko należy właściwie się za to zabrać. Przede wszystkim dobrze napisane ogłoszenie - sprzedam mieszkanie bez pośredników (zobacz skupmieszkanszczecin.pl). Szczegółowe, ale przydatne – bez za wielu niepotrzebnych informacji, opatrzone pięknymi zdjęciami, z dodanym planem i wymiarami.

Jeżeli czytasz ten tekst to znaczy, że temat Cię niesamowicie zaciekawił - kliknij odnośnik do serwisu, a znajdziesz nie mniej wartościowe informacje.

Ale na pewno prawdziwe. Sporo osób ma złe doświadczenia z agentami nieruchomości, więc szuka ogłoszeń, jakie zawierają słowa sprzedam mieszkanie bez pośredników. Umieśćmy ogłoszenie na kilku czy kilkunastu portalach i oczekujmy na telefony. Drugi krok – informacja wśród kolegów z pracy i wśród rodziny. Poczta pantoflowa bywa całkiem pomocna w rozpowszechnieniu newsa o sprzedaży mieszkania. Jeśli nasze mieszkanie jest przy ulicy, dobrze jest w oknie lub na balkonie zawiesić banner.

Spodobała Ci się ta informacja z www (http://eposciele.com.pl/reczniki/)? Jest nam bardzo miło. Tym samym chcemy zachęcić Cię do przejrzenia następnego wątku o tym samym temacie.

„mieszkanie sprzedam Szczecin”. Jego przygotowanie to koszty wysokości parudziesięciu złotych, lecz „zwrot z inwestycji” może przyjść szybciej, niż się spodziewamy - przeczytaj więcej. Dobrze jest mieć drugi numer telefonu i podać go w naszym ogłoszeniu czy na bannerze. Jeżeli ktoś nie ma czasu na pokazywanie mieszkania osobom zainteresowanym, warto powierzyć to zadanie agencji.


szczecin
Napisał: a.fiedler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Bardzo ważne, aby trafić na naprawdę dobrą firmę, jaka zatroszczy się o nas całościowo, a nie ograniczy się tylko do tego, co umielibyśmy wykonać samodzielnie, czyli opublikowaniu takiego ogłoszenia „mieszkanie sprzedam Szczecin” i pokazywaniu go osobom zainteresowanym. Miejmy na uwadze to, że agent zdobywa prowizję, więc powinien bardziej się starać. W sprzedaży lokum ważnych jest wiele poszczególnych czynników. Kondycja wnętrza, miła lokalizacja, sąsiedztwo, cena, lecz czasami nawet sąsiedzi albo stan korytarza.
2019/11/11, 07:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.