Co to jest smartBOX, jakie oferuje funkcje oraz do jakiego celu właściwie mógłby być on wykorzystany?

W obecnych czasach posiadamy okazję korzystania z wielu urządzeń, jakich nazwy rozpoczynają się od przedrostka „smart”. To brytyjskie słowo oznacza „mądry”, z kolei w przypadku różnorodnych urządzeń, określenie to oznacza, że dany sprzęt jest uniwersalny.
Przykładowo tak zwany smartBOX, zatem tłumacząc ten wyraz dosłownie „sprytne pudełko”, to narzędzie, które służy do zdalnej akwizycji informacji z różnorodnego typu sprzętów pomiarowych.

Obróbka skrawaniem (cnc)

Autor: Windell Oskay
Źródło: http://www.flickr.com
Należą do nich m.in. liczniki prądu czy gazu oraz przykładowo urządzenia do analizy parametrów sieci. Odczyt uzyskanych informacji odbywa się za pomocą trzech różnych tak zwanych interfejsów komunikacyjnych.

Jeśli chcesz znaleźć również inne takiego typu artykuły, to może wskazówki z www (https://ulgaoddlugu.pl/), które pod tym linkiem są opublikowane okażą się dla Ciebie bardzo cenne.

Mogą one być skonfigurowane w dowolnej formie. Warto także dodać, że tego typu urządzenie jak smartBOX ma aż 16 wejść impulsowych w formie 2 gniazd mających po osiem wejść. Są one stosowane do zliczania impulsów z urządzeń pomiarowych.

box social tracking dashboard

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Warto też wspomnieć, że tego typu urządzenie jak smartBOX ma ponadto swoje inne zastosowania. Mogłoby mianowicie spełniać funkcję konwertera protokołów (umożliwia to szybki dostęp do przyrządu pomiarowego). Urządzenie to mogłoby także umożliwiać wyniki obliczeń przy pomocy protokołu RTU. Wartym dodania jest fakt, że opisywane urządzenie mogłoby być zaopatrzone w modem, co zezwala gromadzić dane ze sprzętów umieszczonych w znacznym oddaleniu lub programy lojalnościowe marketing w trudnym w dostępie obszarze.

Można zatem stwierdzić, że wymienione narzędzie niezwykle ułatwia odbieranie informacji, a tym samym przyspiesza funkcjonowanie wybranych firm energetycznych.

, , , ,

Related posts

Skuteczna firma windykacyjna

Spore doświadczenie windykatorów ma przełożenie na skuteczność ich działania. Ciekawa paleta usług dawanych dzisiaj do dyspozycji klientom nieprzerwanie się poszerza, o co dbają specjaliści. Dobrze jest przyjrzeć się bieżącym propozycjom, by wybrać tę w pełni odpowiednią dla siebie. Rewelacyjnie działające firmy windykacyjne są ochoczo wybierane przez osoby, które chciałyby skorzystać z profesjonalnych usług.

Budżetowanie musi odbywać się w zgodzie z zaleceniami

Czy wiemy jak odbywa się budżetowanie?
Gdy chcemy, żeby nasza firma właściwie działała i szybko się rozwijała, to powinniśmy skoncentrować się na poszczególnych mniejszych kwestiach, które stanowią całość. Dlatego właśnie musimy sprawdzić jak musi się odbywać budżetowanie oraz co zrobić, by wszystkie wyniki, które się wówczas zjawią, okazały się jak najbliższe realnym pomiarom.

Zawodowe usługi księgowe i rachunkowe w mieście Wrocław

Szukasz fachowych usług rachunkowych na terenie Wrocławia? Zapewne każda firma ma dział rachunkowy i prowadzi prywatne księgi rachunkowe, niemniej jednak niesłychanie znaczące jest to, aby za rachunkowość był odpowiedzialny ktoś doświadczony, mający właściwą wiedzę.

Latest posts

Dlaczego dobrze jest zainwestować w mieszkania na Bemowie? A więc wszystko co świeży kupujący powinien wiedzieć.

Odnalezienie wymarzonego mieszkania to niełatwe zadanie.W dzisiejszych czasach w trakcie szukania cudownego mieszkania potrzeba zatroszczyć się o bardzo wielką ilość kwestii. Zadać sobie
dla przykładu pytania o lokacje mieszkania o dojazd do hipermarketów i o ewentualne miejsce parkingowe bądź jego brak. Mieszkania Bemowo Warszawa to opcja, którą warto wziąć tutaj pod uwagę.

Czemu markety budowlane cieszą sie taką popularnością, co klienci znajdą w nich do swojego domu

Spoglądając na parkingi przed budowlanymi marketami słusznie można wywnioskować, że cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Zainteresowanie nimi zaczęło się kilkanaście lat temu, lecz w tym czasie zasłużenie dorobiły się odpowiedniej renomy. Markety budowlane cieszą się popularnością z dwóch podstawowych powodów. Jako pierwszy można wymienić wygodę zakupów, bo z której strony by nie patrzeć, to kupowanie w tych sklepach jest po prostu praktyczne. Co istotne da się praktycznie wszystkie towary dokładnie przymierzyć, sprawdzić a nierzadko i przetestować, bo zwyczajnie są one dostępne na półkach.

Wybór ślusarza

Czy przytrafiło Ci się kiedyś, że przyszedłeś do pracy przed wszystkimi i nagle okazuje się, że klucz do głównych drzwi absolutnie nie chce zadziałać? Pomimo to, że został dorobiony niedawno, a Ty operujesz nim niczym włamywacz, drzwi się uparły? Może czas najwyższy skłonić przełożonych zamianę zamków.

Najwyższej jakości drzwi, które mogą sprawdzić się zarówno w domach tradycyjnych, jak i nowoczesnych

W dniu dzisiejszym dużo prywatnych przedsiębiorstw będzie mieć do zaoferowania wysokiej wartości użytkowej drzwi, jakie mogą sprawdzić się tak samo w domach tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Są to drzwi montowane standardowo, ale klienci będą mieć także możliwość złożyć prywatne zamówienie i poprzez to mieć większą pewność, iż wyszukają coś stricte przystosowanego do swoich oczekiwań. Muszą jedynie przemyśleć, na czym im będzie zależeć.

Drzwi wewnętrzne najlepszą ozdobą mieszkania!

Stosowny wybór wyposażenia mieszkania wbrew powszechnemu przekonaniu nie należy do kwestii łatwych. Znaczna część z nas twierdzi, iż nie wymaga to w zasadzie żadnych większych umiejętności. Wiedząc, że projektanci mieszkań jak i wykwalifikowane firmy trudniące się aranżowaniem mieszkań wciąż cieszą się rosnącą popularnością pokazuje, iż świetny styl mieszkania jednak nie jest taki łatwy do osiągnięcia jak może się to wydawać.

Zaawansowane technologie – dobry pomysł na interes

Aktualna sytuacja na naszym rynku pracy jest zatrważająca. Dużo ludzi miewa kłopoty z odnalezieniem jakiejkolwiek pracy. Nawet absolwenci mają nikłe szanse na dochodową posadę. Niestety, tytuł magisterski nie gwarantuje już zawrotnej kariery. Nie wszędzie przydaje się także perfekcyjna znajomość języków obcych.

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*