Co to jest smartBOX, jakie oferuje funkcje oraz do jakiego celu właściwie mógłby być on wykorzystany?

W obecnych czasach posiadamy okazję korzystania z wielu urządzeń, jakich nazwy rozpoczynają się od przedrostka „smart”. To brytyjskie słowo oznacza „mądry”, z kolei w przypadku różnorodnych urządzeń, określenie to oznacza, że dany sprzęt jest uniwersalny.
Przykładowo tak zwany smartBOX, zatem tłumacząc ten wyraz dosłownie „sprytne pudełko”, to narzędzie, które służy do zdalnej akwizycji informacji z różnorodnego typu sprzętów pomiarowych.

Obróbka skrawaniem (cnc)

Autor: Windell Oskay
Źródło: http://www.flickr.com
Należą do nich m.in. liczniki prądu czy gazu oraz przykładowo urządzenia do analizy parametrów sieci. Odczyt uzyskanych informacji odbywa się za pomocą trzech różnych tak zwanych interfejsów komunikacyjnych.

Jeśli chcesz znaleźć również inne takiego typu artykuły, to może wskazówki z www (https://ulgaoddlugu.pl/), które pod tym linkiem są opublikowane okażą się dla Ciebie bardzo cenne.

Mogą one być skonfigurowane w dowolnej formie. Warto także dodać, że tego typu urządzenie jak smartBOX ma aż 16 wejść impulsowych w formie 2 gniazd mających po osiem wejść. Są one stosowane do zliczania impulsów z urządzeń pomiarowych.

box social tracking dashboard

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Warto też wspomnieć, że tego typu urządzenie jak smartBOX ma ponadto swoje inne zastosowania. Mogłoby mianowicie spełniać funkcję konwertera protokołów (umożliwia to szybki dostęp do przyrządu pomiarowego). Urządzenie to mogłoby także umożliwiać wyniki obliczeń przy pomocy protokołu RTU. Wartym dodania jest fakt, że opisywane urządzenie mogłoby być zaopatrzone w modem, co zezwala gromadzić dane ze sprzętów umieszczonych w znacznym oddaleniu lub programy lojalnościowe marketing w trudnym w dostępie obszarze.

Można zatem stwierdzić, że wymienione narzędzie niezwykle ułatwia odbieranie informacji, a tym samym przyspiesza funkcjonowanie wybranych firm energetycznych.

, , , ,

Related posts

Zabrakło ci pieniędzy? Poznaj przymioty chwilówek

Nie każdy może sobie pozwolić na to, o czym marzy, zwłaszcza ze względu na zbyt niskie przychody. By szybko pozyskać gotówkę na upragniony sprzęt do salonu albo na nowe łóżko do sypialni, dobrze jest postarać się o kredyty chwilówki Kraków. Mają wiele zalet, nie tylko możliwość ekspresowego otrzymania gotówki. Co jeszcze jest ich bezapelacyjnym plusem?

Z jakiego powodu przedsiębiorstwa korzystają z usług doradców

Obecnie firmy zatrudniają doradców, którzy mają pomóc w rozwiązaniu trudnych sytuacji. Bywa, że słyszymy też, że działacze polityczni korzystali z pomocy konsultantów. Ludzie, którzy zajmują się szeroko pojętym konsultingiem muszą mieć głowę na karku.

Dlaczego każda firma powinna mieć wizytówkę?

Praktyczne oraz ładne - właśnie takie są dzisiejsze wizytówki. Znacznie różnią się one od tego, w jaki sposób prezentowały się wizytówki za czasów naszych pradziadków. Dzisiaj charakteryzuje je o wiele większa dowolność i mniejsze gabaryty.
Dlaczego tak wielką wagę przykładamy do wizytówek? Dlaczego druk wizytówek to osobna usługa, nie wiążąca się z innymi typami druku? Dlaczego umiemy wydać krocie na ich projekt? Dzisiaj może faktycznie ogólnie wizytówek tworzy ciut mniej, ale nadal są one popularne w pewnych kręgach- -> przeczytaj na stronie.

W jaki sposób znaleźć najlepsze biuro rachunkowości we Wrocławiu?

Biura rachunkowe zajmują w obszarze finansów i rachunkowości. Prowadząc firmę nie zawsze nie znamy się na sprawach finansowych. Powinno się więc zostawić ten fragment działalności fachowcom.

Czym zajmuje się opisywane miejsce oraz w jaki sposób odszukać najbardziej odpowiednie z nich?

Latest posts

Jakie są zalety drzwi wejściowych wykonanych z PCW?

Najważniejszym kryterium wyboru drzwi zewnętrznych jest zazwyczaj cena, jednak nie powinno tak być, ponieważ nie jest to najważniejszy czynnik.
W praktyce może okazać się, że określony, konkretny model drzwi zewnętrznych jest drogi w stosunku do swojej niskiej jakości lub odwrotnie - model drzwi będzie tani, jednak będzie także dobrej klasy.

Dlaczego wybór dobrego projektu domu jest tak istotny?

W momencie gdy planujemy budowę swojego domu, najczęściej z wyszukaniem projektu nie mamy żadnego kłopotu. Przeglądamy przeróżne strony internetowe, katalogi czy też słuchamy wskazówek mniej lub bardziej doświadczonych znajomych.

Jak wyekwipować kuchnię, aby była funkcjonalna?

Rozpakowanie toreb z nabytkami wymaga wysoce rozwiniętych umiejętności logistycznych, tak samo szukanie potrzebnych szklanek a także towarów, z których zamierzamy upichcić obiadek.
Znakomicie przemyślany projekt kuchni sprawi, że bez problemu poradzimy sobie z wszelkimi zadaniami – jeśli nie zapomnimy o kluczowych zasadach ergonomii kuchennej.

Jaka powinna być minimalna grubość izolacji zbrojenia betonowego?

Otuliną nazywamy grubość powłoki betonu od krawędzi elementu żelbetowego do prętów, która ochrania zbrojenie przed szkodliwym wpływaniem siedliska.
Wzmocnienie różnych składników budowlanych budynku może niestety ulegać zepsuciu dla przykładu pod wpływem dużej temperatury lub kwaśnego podłoża.