Co to jest smartBOX, jakie oferuje funkcje oraz do jakiego celu właściwie mógłby być on wykorzystany?

W obecnych czasach posiadamy okazję korzystania z wielu urządzeń, jakich nazwy rozpoczynają się od przedrostka „smart”. To brytyjskie słowo oznacza „mądry”, z kolei w przypadku różnorodnych urządzeń, określenie to oznacza, że dany sprzęt jest uniwersalny.
Przykładowo tak zwany smartBOX, zatem tłumacząc ten wyraz dosłownie „sprytne pudełko”, to narzędzie, które służy do zdalnej akwizycji informacji z różnorodnego typu sprzętów pomiarowych.

Obróbka skrawaniem (cnc)

Autor: Windell Oskay
Źródło: http://www.flickr.com
Należą do nich m.in. liczniki prądu czy gazu oraz przykładowo urządzenia do analizy parametrów sieci. Odczyt uzyskanych informacji odbywa się za pomocą trzech różnych tak zwanych interfejsów komunikacyjnych.

Jeśli chcesz znaleźć również inne takiego typu artykuły, to może wskazówki z www (https://ulgaoddlugu.pl/), które pod tym linkiem są opublikowane okażą się dla Ciebie bardzo cenne.

Mogą one być skonfigurowane w dowolnej formie. Warto także dodać, że tego typu urządzenie jak smartBOX ma aż 16 wejść impulsowych w formie 2 gniazd mających po osiem wejść. Są one stosowane do zliczania impulsów z urządzeń pomiarowych.

box social tracking dashboard

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Warto też wspomnieć, że tego typu urządzenie jak smartBOX ma ponadto swoje inne zastosowania. Mogłoby mianowicie spełniać funkcję konwertera protokołów (umożliwia to szybki dostęp do przyrządu pomiarowego). Urządzenie to mogłoby także umożliwiać wyniki obliczeń przy pomocy protokołu RTU. Wartym dodania jest fakt, że opisywane urządzenie mogłoby być zaopatrzone w modem, co zezwala gromadzić dane ze sprzętów umieszczonych w znacznym oddaleniu lub programy lojalnościowe marketing w trudnym w dostępie obszarze.

Można zatem stwierdzić, że wymienione narzędzie niezwykle ułatwia odbieranie informacji, a tym samym przyspiesza funkcjonowanie wybranych firm energetycznych.

, , , ,

Related posts

Przydatne zalecenia, które pomogą wybrać odpowiednie biuro rachunkowe

Nie każdy posiada kompetencje w dziedzinie rachunkowości, zatem jeżeli zaczyna prowadzić swoją działalność gospodarczą, powinien wybrać właściwe biuro rachunkowe Olsztyn. Kilka użytecznych porad pomoże podjąć trafne decyzje oraz ustrzec się kłopotów powiązanych z kwestiami finansowymi.

Meritum pakiet bez granic

Gdy mamy firmę to chcielibyśmy żeby przynosiła ona duże dochody. Tak, więc, gdy poszukujemy najlepszych rozwiązań, by działać na jak najwyższym poziomie powinniśmy zapoznać się z ofertę banku Meritum.

Zestawienie kredytów gotówki

Każdemu chyba z nas w pewnym momencie braknąć może środków finansowych na jakieś zakupy. Czy ma to być samochód, lodówka czy na przykład wymarzona wycieczka, to w każdym z tych przypadków możemy albo zrezygnować z wymarzonego zakupu, lub jakąś metodą zorganizować potrzebne środki.

Dzisiaj łatwo wyszukać nie tylko korzystną cenowo, ale i dopasowaną lokalizacyjnie ofertę biura rachunkowego

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga posiadania nie tylko wyjątkowych umiejętności organizacyjnych oraz gwarantowania wysokich standardów podczas oferowania usługi czy produktu. W dzisiejszych czasach, żeby nasz interes dobrze się rozwijał, musimy pamiętać także o jego stronie finansowej. Jest to kwestia arcyważna, gdyż jej zaniedbanie grozi nam finansowym krachem, czy też nawet konsekwencjami karnymi.

Biuro rachunkowe

Współcześnie wielką ilość trudności z kwestiami biznesowymi są w stanie pomóc rozwiązywać doświadczeni fachowcy, dla których rachunkowość albo księgowość nie posiadają żadnych sekretów. Dobrze w razie różnorodnych problematycznych kwestii nie zwlekać za dużo i zaczerpnąć kilku istotnych uwag w konkretnych kwestiach. Do tego gatunku problemów należą niewątpliwie liczne problemy z płatnością w większości wypadków również z przeliczaniem stóp procentowych. Biuro rachunkowe pomoże prosto rozwiązać takiego rodzaju kwestie.

Latest posts

Atrakcyjne systemy ogrodzeniowe – w jakich miejscach je kupić?

Przedsiębiorstwo już od ponad 25 lat projektuje oraz produkuje systemy ogrodzeniowe, które są odpowiedzią na oczekiwania nowoczesnej architektury. Systemy ogrodzeniowe gwarantują nowe efekty przestrzenne, estetyczne oraz użytkowe, łącząc niepowtarzalny design z uniwersalnością zastosowań. Jednocześnie bogate doświadczenie w produkcji sit przemysłowych do filtracji i separacji sprawia, iż w procesach produkcyjnych przedsiębiorstwo wykorzystuje zaawansowane technologie, zapewniające wyjątkową trwałość oraz dokładność wykonania wszystkich produktów.

Przydatne zalecenia, które pomogą wybrać odpowiednie biuro rachunkowe

Nie każdy posiada kompetencje w dziedzinie rachunkowości, zatem jeżeli zaczyna prowadzić swoją działalność gospodarczą, powinien wybrać właściwe biuro rachunkowe Olsztyn. Kilka użytecznych porad pomoże podjąć trafne decyzje oraz ustrzec się kłopotów powiązanych z kwestiami finansowymi.

Z jakiego surowca wybudować magazyn bądź garaż

W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa budowlane używają rozmaitego typu materiałów, dzięki czemu mogą kreować tak konstrukcje innowacyjne, jak i tradycyjne. Ostatnimi czasy coraz częściej u biznesmenów i osób prywatnych pojawia się pytanie: czy magazyn albo garaż samochodowy nieodzownie powinny być murowane?

Dlaczego warto korzystać z agencji pośrednictwa, gdy poszukujemy pracy? Jakie są z tym związane korzyści?

Jeszcze kilka lat wstecz proces rekrutacji wyglądał następująco, czyli kandydat idzie do placówki firmy, w jakiej chce pracować i zostawia tam swoje CV razem z listem motywacyjnym. następnie ma miejsce następna próba skontaktowania z potencjalnym pracodawcą, w związku z tym dzwoni oraz pyta, czy może coś wiadomo na temat wyboru kandydata. Dziś tego typu praktyki nie są już aż tak popularne, proces rekrutacji skłania się ku wzorcom z zachodu i to w różnych dziedzinach.