Nie masz pojęcia co zrobić z własnym przebiegiem kariery? Zostań agentem ubezpieczeniowym!

Wielu młodych osób, pomimo akademickiego wykształcenia, męczy się z kłopotem braku ciekawego zatrudnienia. Absolwenci kierunków humanistycznych lub filologicznych, nierzadko po zakończeniu studiów nie mogą znaleźć pracy w swoim fachu. Lecz nie można się trapić, musimy rozejrzeć się za jakimiś alternatywnymi opcjami na rynku. Jedną z ciekawszych jest branża ubezpieczeniowa, jedna z szybciej rozwijających się na rodzimym podwórku.

agent ubezpieczeniowy

Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl
Jeszcze w latach 90-tych, istniało w naszym państwie dosłownie parę korporacji z tego sektora. Lecz wraz ze wzrostem potrzeby na tego rodzaju świadczenia, powiększył się kilkakrotnie ich odsetek. Obecnie mamy do wyboru kilkadziesiąt tego rodzaju firm, które nie są w stanie istnieć bez pracowników. Jeśli fascynuje cię kształcąca i ciekawa praca agent ubezpieczeniowy to twoje powołanie.

Czy tego typu problemy Cię intrygują? Raźno więc kliknij tutaj – ta ważna witryna bez wątpienia także niezwykle Cię zainteresuje!

Otrzymujesz stałą pensję na pełen wymiar godzin, która stanowi jedynie część twojego wynagrodzenia. Bowiem najwięcej pieniędzy dostaniesz z prowizji ze składek ubezpieczeniowych od pozyskanych przez ciebie klientów. Jeżeli jesteś pracowitą i błyskotliwą osobą, z dużym darem przekonywania i potrafiącą współpracować nawet z najbardziej trudnym klientem, to jest to zawód właśnie dla ciebie.

Aby podjąć się takiego wyzwania, wcale nie potrzebujesz mieć większego pojęcia o ubezpieczeniach. Wpisz w swoją przeglądarkę zdanie „praca agent ubezpieczeniowy” a odszukasz kilkadziesiąt stron z anonsami biur, które zatrudniają niedoświadczonych pracowników – . Zostaniesz początkowo zatrudniony na czas próbny, dokładnie cię nauczą, a na start otrzymasz kilku stałych klientów. Potem nie pozostanie ci już nic innego jak zdobyć nowych i zarabiać za ich sprawą nim bardzo przyzwoite kwoty. Na rynku istnieje wiele firm, które różnią się nie tylko cenami ubezpieczeń, ale także warunkami zatrudnienia (strona tutaj). Z tego powodu dobrze dowiedzieć się które z nich są dobre dla ciebie. Czasem wymagane będzie od ciebie założenie własnej działalności gospodarczej i osobiste opłacanie składki ZUS, jednak nie wszystkie agencje mają tego typu procedury.

umowa

Autor: shho
Źródło: http://www.sxc.hu
Posada w agencji ubezpieczeniowej jest wymarzoną drogą dla pewnych siebie i przebojowych ludzi, którzy chcą pracować sami na siebie. Z pomocą znaczących prowizji od odsetek, jesteś cały czas nagradzany za trud poniesiony przy zdobywaniu kolejnych klientów.

, , ,

Related posts

Jak rozumieć windykację? Czy to zjawisko jak egzekucja komornicza? Co należy wiedzieć w tym temacie?

Coraz większa ilość naszych rodaków zadłuża się w różnych instytucjach finansowych, oferowana jest bowiem dosyć duża ilość różnych kredytów, chwilówek oraz pożyczek. Wszystko to jest dobre, póki spłacamy należności na czas, gorzej jak mamy problemy ze spłatą i nie możemy terminowo oddawać należności. W tego rodzaju sytuacji może się pojawić windykacja, jednakże należy mieć na uwadze, iż windykacja to nie to samo, co egzekucja komornicza.

Opóźniony lot, odszkodowanie lotnicze

W Polsce przyzwyczailiśmy się do tego, że pociąg może się spóźnić i bywa, że nawet 2 albo 3 godziny i jakoś mało ludzi myśli o tym, żeby PKP dało pasażerom jakieś odszkodowania. Ale, kiedy mowa o opóźnionym locie, to bardzo wiele osób domaga się odszkodowań.

Latest posts

Sprawdzamy jak wykorzystać sterowanie roletami

W dzisiejszych czasach nie musimy spacerować po całym domu i sprawdzać czy wszystkie światła są wyłączone. W dzisiejszych czasach musimy tylko wcisnąć przycisk. Otóż istnieją systemy, które pozwalają sterować oświetleniem przy pomocy pilota.

Architekci wnętrz Warszawa są uwielbiani

Czasami ludzie posiadają świetną wizję artystyczną

Od czasu do czasu dzieje się tak, że ktoś bierze się za urządzanie swojego domu oraz robi to rzeczywiście wspaniale, bo ma szansę się pochwalić wspaniałą wizją artystyczną i niesamowitym wyczuciem smaku. Wówczas wszystko robi samodzielnie, nie myśli nawet o tym, aby poprosić o pomoc profesjonalistów, a co więcej rezultat ostateczny przeważnie niewiele wyróżnia się od tego, z jakim mamy szansę się spotkać w różnych magazynach.

Certus – rozpoznawalna oraz wyróżniana spółka mająca do zaoferowania technologie budowlane

Certus to wiodąca na rynku firma działająca w branży budowlanej. Proponuje ona sporo artykułów niezmiernie wysokiej jakości, które okażą się przydatne w budowlance. Firma certus przede wszystkim proponuje prefabrykaty betonowe, elementy wykończeniowe, kostkę brukową oraz belki stopowe. To polecany i fachowy wytwórca, jaki znany jest z artykułów niesłychanie dobrej jakości.

Rola nowoczesnych programów przy generowaniu kosztorysów budowlanych

W aktualnej chwili technologia niezwykle prężnie się rozwija, w związku z czym wiele czynności można wykonywać w znacznie prostszy sposób. Branżami, w których postęp ten jest bardzo przydatny są na pewno budownictwo i architektura. Na rynku znajduje się bardzo wiele specjalistycznych programów, które znacznie ułatwiają pracę w tych zawodach.