Nie masz pojęcia co zrobić z własnym przebiegiem kariery? Zostań agentem ubezpieczeniowym!

Wielu młodych osób, pomimo akademickiego wykształcenia, męczy się z kłopotem braku ciekawego zatrudnienia. Absolwenci kierunków humanistycznych lub filologicznych, nierzadko po zakończeniu studiów nie mogą znaleźć pracy w swoim fachu. Lecz nie można się trapić, musimy rozejrzeć się za jakimiś alternatywnymi opcjami na rynku. Jedną z ciekawszych jest branża ubezpieczeniowa, jedna z szybciej rozwijających się na rodzimym podwórku.

agent ubezpieczeniowy

Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl
Jeszcze w latach 90-tych, istniało w naszym państwie dosłownie parę korporacji z tego sektora. Lecz wraz ze wzrostem potrzeby na tego rodzaju świadczenia, powiększył się kilkakrotnie ich odsetek. Obecnie mamy do wyboru kilkadziesiąt tego rodzaju firm, które nie są w stanie istnieć bez pracowników. Jeśli fascynuje cię kształcąca i ciekawa praca agent ubezpieczeniowy to twoje powołanie.

Czy tego typu problemy Cię intrygują? Raźno więc kliknij tutaj – ta ważna witryna bez wątpienia także niezwykle Cię zainteresuje!

Otrzymujesz stałą pensję na pełen wymiar godzin, która stanowi jedynie część twojego wynagrodzenia. Bowiem najwięcej pieniędzy dostaniesz z prowizji ze składek ubezpieczeniowych od pozyskanych przez ciebie klientów. Jeżeli jesteś pracowitą i błyskotliwą osobą, z dużym darem przekonywania i potrafiącą współpracować nawet z najbardziej trudnym klientem, to jest to zawód właśnie dla ciebie.

Aby podjąć się takiego wyzwania, wcale nie potrzebujesz mieć większego pojęcia o ubezpieczeniach. Wpisz w swoją przeglądarkę zdanie „praca agent ubezpieczeniowy” a odszukasz kilkadziesiąt stron z anonsami biur, które zatrudniają niedoświadczonych pracowników – . Zostaniesz początkowo zatrudniony na czas próbny, dokładnie cię nauczą, a na start otrzymasz kilku stałych klientów. Potem nie pozostanie ci już nic innego jak zdobyć nowych i zarabiać za ich sprawą nim bardzo przyzwoite kwoty. Na rynku istnieje wiele firm, które różnią się nie tylko cenami ubezpieczeń, ale także warunkami zatrudnienia (strona tutaj). Z tego powodu dobrze dowiedzieć się które z nich są dobre dla ciebie. Czasem wymagane będzie od ciebie założenie własnej działalności gospodarczej i osobiste opłacanie składki ZUS, jednak nie wszystkie agencje mają tego typu procedury.

umowa

Autor: shho
Źródło: http://www.sxc.hu
Posada w agencji ubezpieczeniowej jest wymarzoną drogą dla pewnych siebie i przebojowych ludzi, którzy chcą pracować sami na siebie. Z pomocą znaczących prowizji od odsetek, jesteś cały czas nagradzany za trud poniesiony przy zdobywaniu kolejnych klientów.

, , ,

Related posts

Przydatne zalecenia, które pomogą wybrać odpowiednie biuro rachunkowe

Nie każdy posiada kompetencje w dziedzinie rachunkowości, zatem jeżeli zaczyna prowadzić swoją działalność gospodarczą, powinien wybrać właściwe biuro rachunkowe Olsztyn. Kilka użytecznych porad pomoże podjąć trafne decyzje oraz ustrzec się kłopotów powiązanych z kwestiami finansowymi.

Meritum pakiet bez granic

Gdy mamy firmę to chcielibyśmy żeby przynosiła ona duże dochody. Tak, więc, gdy poszukujemy najlepszych rozwiązań, by działać na jak najwyższym poziomie powinniśmy zapoznać się z ofertę banku Meritum.

Zestawienie kredytów gotówki

Każdemu chyba z nas w pewnym momencie braknąć może środków finansowych na jakieś zakupy. Czy ma to być samochód, lodówka czy na przykład wymarzona wycieczka, to w każdym z tych przypadków możemy albo zrezygnować z wymarzonego zakupu, lub jakąś metodą zorganizować potrzebne środki.

Dzisiaj łatwo wyszukać nie tylko korzystną cenowo, ale i dopasowaną lokalizacyjnie ofertę biura rachunkowego

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga posiadania nie tylko wyjątkowych umiejętności organizacyjnych oraz gwarantowania wysokich standardów podczas oferowania usługi czy produktu. W dzisiejszych czasach, żeby nasz interes dobrze się rozwijał, musimy pamiętać także o jego stronie finansowej. Jest to kwestia arcyważna, gdyż jej zaniedbanie grozi nam finansowym krachem, czy też nawet konsekwencjami karnymi.

Biuro rachunkowe

Współcześnie wielką ilość trudności z kwestiami biznesowymi są w stanie pomóc rozwiązywać doświadczeni fachowcy, dla których rachunkowość albo księgowość nie posiadają żadnych sekretów. Dobrze w razie różnorodnych problematycznych kwestii nie zwlekać za dużo i zaczerpnąć kilku istotnych uwag w konkretnych kwestiach. Do tego gatunku problemów należą niewątpliwie liczne problemy z płatnością w większości wypadków również z przeliczaniem stóp procentowych. Biuro rachunkowe pomoże prosto rozwiązać takiego rodzaju kwestie.

Latest posts

Atrakcyjne systemy ogrodzeniowe – w jakich miejscach je kupić?

Przedsiębiorstwo już od ponad 25 lat projektuje oraz produkuje systemy ogrodzeniowe, które są odpowiedzią na oczekiwania nowoczesnej architektury. Systemy ogrodzeniowe gwarantują nowe efekty przestrzenne, estetyczne oraz użytkowe, łącząc niepowtarzalny design z uniwersalnością zastosowań. Jednocześnie bogate doświadczenie w produkcji sit przemysłowych do filtracji i separacji sprawia, iż w procesach produkcyjnych przedsiębiorstwo wykorzystuje zaawansowane technologie, zapewniające wyjątkową trwałość oraz dokładność wykonania wszystkich produktów.

Przydatne zalecenia, które pomogą wybrać odpowiednie biuro rachunkowe

Nie każdy posiada kompetencje w dziedzinie rachunkowości, zatem jeżeli zaczyna prowadzić swoją działalność gospodarczą, powinien wybrać właściwe biuro rachunkowe Olsztyn. Kilka użytecznych porad pomoże podjąć trafne decyzje oraz ustrzec się kłopotów powiązanych z kwestiami finansowymi.

Z jakiego surowca wybudować magazyn bądź garaż

W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa budowlane używają rozmaitego typu materiałów, dzięki czemu mogą kreować tak konstrukcje innowacyjne, jak i tradycyjne. Ostatnimi czasy coraz częściej u biznesmenów i osób prywatnych pojawia się pytanie: czy magazyn albo garaż samochodowy nieodzownie powinny być murowane?

Dlaczego warto korzystać z agencji pośrednictwa, gdy poszukujemy pracy? Jakie są z tym związane korzyści?

Jeszcze kilka lat wstecz proces rekrutacji wyglądał następująco, czyli kandydat idzie do placówki firmy, w jakiej chce pracować i zostawia tam swoje CV razem z listem motywacyjnym. następnie ma miejsce następna próba skontaktowania z potencjalnym pracodawcą, w związku z tym dzwoni oraz pyta, czy może coś wiadomo na temat wyboru kandydata. Dziś tego typu praktyki nie są już aż tak popularne, proces rekrutacji skłania się ku wzorcom z zachodu i to w różnych dziedzinach.