Do jakich jeszcze celów mogłaby zostać wykorzystana pasta do zębów?

Jeśli rysy są naprawdę niewielkie, to wystarczy zakleić ekran za pomocą folii poliwęglanowej. Taka folia znakomicie wypełnia wszystkie mikro ubytki i mikrorysy oraz dodatkowo chroni przed powstawaniem kolejnych różnych rys.
Taki sposób jest bardzo prosty, gdyż wymaga wyłącznie niezwykle dokładnego naklejenia folii.

dom

Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba oczywiście zastosować odpowiedniej dla danego modelu folii. Jeżeli z kolei zarysowania na ekranie są nieco większe, to domowym sposobem będzie wykorzystanie pasty do zębów. Jako że najważniejszym elementem takiej pasty są zeolITy, czyli drobinki pokruszonych skał, zwyczajnie poleruje się nią ekran. Na głębokie zarysowania pasta już niestety nie wystarczy, więc można by użyć jedynie pasty polerskiej. Ma ona grubsze ścierniwo, zatem trzeba wszystkie prace wykonywać bardzo uważnie, ponieważ bardzo prosto jest wtedy uszkodzić ekran. Jeśli to nastąpi, to zostanie już wyłącznie zamiana kompletnego wyświetlacza ekranu.
Okna, elewacja

Autor: jointcracker
Źródło: http://www.flickr.com
Przy obu tych sposobach, prawidłowo byłoby zastosować na koniec folię poliwęglanową, aby nie było potrzeby martwienia się o ewentualne następne zarysowania. Usuwaniem zarysowań oraz regeneracją ekranów zajmują się niektóre serwisy GSM. Niestety tego typu czynność nie należy do najbardziej tanich, jednak jeżeli nie posiadasz należytego doświadczenia, to jest to doskonałe rozwiązanie problemu.

Jeśli ciekawi Cię tematyka omawiana w niniejszym tekście, sprawdź pełną ofertę (http://odlew.com.pl/oferta-ebalta/epoksydowe-zywice-odlewane), a na pewno będzie ona dla Ciebie warta zainteresowania.

Oczywiście pozostaje ponadto kwestia wymienienia ekranu wyświetlacza, jednak w większości telefonów będzie to nieopłacalne, ponieważ wartość telefonu zwiększy się po tego typu wymianie około dwukrotnie.

Usuwanie zarysowań z ekranu to bardzo delikatna sprawa, zatem jeśli nie czujesz się na siłach, to najlepszym wyjściem będzie niepodejmowanie się tej pracy samodzielnie. Lepiej oddać komórkę do serwisu.

, , ,

Related posts

Latest posts

Sprawdzamy jak wykorzystać sterowanie roletami

W dzisiejszych czasach nie musimy spacerować po całym domu i sprawdzać czy wszystkie światła są wyłączone. W dzisiejszych czasach musimy tylko wcisnąć przycisk. Otóż istnieją systemy, które pozwalają sterować oświetleniem przy pomocy pilota.

Architekci wnętrz Warszawa są uwielbiani

Czasami ludzie posiadają świetną wizję artystyczną

Od czasu do czasu dzieje się tak, że ktoś bierze się za urządzanie swojego domu oraz robi to rzeczywiście wspaniale, bo ma szansę się pochwalić wspaniałą wizją artystyczną i niesamowitym wyczuciem smaku. Wówczas wszystko robi samodzielnie, nie myśli nawet o tym, aby poprosić o pomoc profesjonalistów, a co więcej rezultat ostateczny przeważnie niewiele wyróżnia się od tego, z jakim mamy szansę się spotkać w różnych magazynach.

Certus – rozpoznawalna oraz wyróżniana spółka mająca do zaoferowania technologie budowlane

Certus to wiodąca na rynku firma działająca w branży budowlanej. Proponuje ona sporo artykułów niezmiernie wysokiej jakości, które okażą się przydatne w budowlance. Firma certus przede wszystkim proponuje prefabrykaty betonowe, elementy wykończeniowe, kostkę brukową oraz belki stopowe. To polecany i fachowy wytwórca, jaki znany jest z artykułów niesłychanie dobrej jakości.

Rola nowoczesnych programów przy generowaniu kosztorysów budowlanych

W aktualnej chwili technologia niezwykle prężnie się rozwija, w związku z czym wiele czynności można wykonywać w znacznie prostszy sposób. Branżami, w których postęp ten jest bardzo przydatny są na pewno budownictwo i architektura. Na rynku znajduje się bardzo wiele specjalistycznych programów, które znacznie ułatwiają pracę w tych zawodach.