W jaki sposób wykonać laminowanie włosów przy pomocy kuchennej żelatyny?

Ciekawym sposobem na niecodzienną kosmetykę włosów jest korzystanie ze znajdujących się w prawie każdej kuchni produktów. Przykładowo jeśli chciałabyś, żeby Twoje włosy stały się miększe, błyszczące oraz gładkie, możesz zastosować żelatynę.
Aby przeprowadzić taki zabieg kosmetyczny, należy przygotować odżywkę albo maskę do włosów i żelatynę.

laminowanie

Autor: Phillip
Źródło: http://www.flickr.com
Konieczna będzie także woda, foliowy worek lub czepek oraz ewentualnie suszarka. Opisywany w tym tekście zabieg laminowania włosów zalecany jest szczególnie osobom, które posiadają kłopot z puszącymi się włosami.

Jeżeli zaabsorbował Cię niniejszy tekst, to nie czekaj i przeczytaj szczegóły na stronie (kesbet.pl/produkty/slupki-parkingowe-betonowe/). Na pewno uznasz, że w tamtym miejscu też są to niezwykle ciekawe informacje.

Jest to także znakomite rozwiązanie dla pań, które mają problemy z ich rozczesaniem zaraz po ich umyciu oraz dla osób, które dosyć często farbują swoje włosy. Żadna dziewczyna nie powinna mieć problemów z wykonaniem tak łatwego zabiegu, jakim jest laminowanie włosów przy pomocy żelatyny. Trzeba wsypać łyżkę żelatyny do np. szklanej miski, do której trzeba wlać trzy łyżki wody. Całość należy oczywiście energicznie rozmieszać. Jeżeli żelatyna się nie rozprowadzi, prawdopodobnie dolana do miski woda była zbyt zimna.

Potem należy rozmieszać wspomniany roztwór z połową łyżki maseczki lub odżywki do włosów. Gdy mieszanka będzie stygnąć, należy przemyć włosy. Potem trzeba włożyć na nie odżywkę i obficie ją spłukać za pomocą wody. Jeśli przygotowana mikstura już ostygła, można zacząć jej nakładanie. Istotne jest, aby pokryć nią włosy na całej długości, jednak nie można wcierać tej mikstury w skórę głowy.

Kolejnym krokiem jest zawinięcie włosów w foliowy worek albo czepek, który trzeba jeszcze dodatkowo otulić w ręcznik. Należy go mieć ok. 3 albo cztery kwadranse, a potem dobrze jest umyć włosy ponownie.

, , ,

Related posts

Latest posts

Sztaplarka i inne maszyny magazynowe 

W wielu pracach w magazynie albo na roli nieraz przydają się pewne maszyny, znacznie przyśpieszające robione działania. Mogą to być nadzwyczajne ciągniki i również wózki. Najczęściej takiego typu sprzęt nie bywa przy takim zbyt drogi i jest dostosowany do wymogów a, także możliwości pieniężnych zwykłych klientów, zajmujących się głównie transportem.

Co zabrać na wakacje nad morzem?

Prawdopodobnie wielu z nas śni o arkadyjskim, wakacyjnym relaksie nad wodą. Odpoczynek, szum fal, promienie słońca – wszystko czego trzeba do szczęścia.
Warto jednak się do takowego wypoczynku stosownie spakować, ażeby na miejscu niczego nie brakowało.

Artykuły budowlane – czemu warto się przyjrzeć

W dzisiejszych czasach trzeba przyłożyć się mocno do każdej budowy. Podczas remontowania mieszkania warto zatroszczyć się o bardzo dużą ilość kwestii związanych z kupowaniem cudownych materiałów budowlanych. W tym celu bez wahania trzeba się przyjrzeć rodzajom artykułów budowlanych.Czy lepiej kupować tani,o czy mocniej nastawić się na wysoką jakość, wybrać artykuły budowlane najwyższej jakości, które zapewniają długotrwałość budowli?

Izolacja od wody właściwa przy konstrukcjach różnorakiego rodzaju

O tym jak nadzwyczaj znacząca jest odpowiednia izolacja ma świadomość najpewniej każdy, kto chociaż raz zetknął się z budowlanką. Jednakowoż nie znaczy to, że dobre produkty są powszechnie osiągalne. Niekiedy trzeba się trochę nachodzić, by odnaleźć odpowiednią firmę proponującą powyższe rozwiązania. Z tej przyczyny w poniższym tekście zostanie przedstawiony doskonały wytwórca cieszący się ogólnym poważaniem.