W jaki sposób wykonać laminowanie włosów przy pomocy kuchennej żelatyny?

Ciekawym sposobem na niecodzienną kosmetykę włosów jest korzystanie ze znajdujących się w prawie każdej kuchni produktów. Przykładowo jeśli chciałabyś, żeby Twoje włosy stały się miększe, błyszczące oraz gładkie, możesz zastosować żelatynę.
Aby przeprowadzić taki zabieg kosmetyczny, należy przygotować odżywkę albo maskę do włosów i żelatynę.

laminowanie

Autor: Phillip
Źródło: http://www.flickr.com
Konieczna będzie także woda, foliowy worek lub czepek oraz ewentualnie suszarka. Opisywany w tym tekście zabieg laminowania włosów zalecany jest szczególnie osobom, które posiadają kłopot z puszącymi się włosami.

Jeżeli zaabsorbował Cię niniejszy tekst, to nie czekaj i przeczytaj szczegóły na stronie (kesbet.pl/produkty/slupki-parkingowe-betonowe/). Na pewno uznasz, że w tamtym miejscu też są to niezwykle ciekawe informacje.

Jest to także znakomite rozwiązanie dla pań, które mają problemy z ich rozczesaniem zaraz po ich umyciu oraz dla osób, które dosyć często farbują swoje włosy. Żadna dziewczyna nie powinna mieć problemów z wykonaniem tak łatwego zabiegu, jakim jest laminowanie włosów przy pomocy żelatyny. Trzeba wsypać łyżkę żelatyny do np. szklanej miski, do której trzeba wlać trzy łyżki wody. Całość należy oczywiście energicznie rozmieszać. Jeżeli żelatyna się nie rozprowadzi, prawdopodobnie dolana do miski woda była zbyt zimna.

Potem należy rozmieszać wspomniany roztwór z połową łyżki maseczki lub odżywki do włosów. Gdy mieszanka będzie stygnąć, należy przemyć włosy. Potem trzeba włożyć na nie odżywkę i obficie ją spłukać za pomocą wody. Jeśli przygotowana mikstura już ostygła, można zacząć jej nakładanie. Istotne jest, aby pokryć nią włosy na całej długości, jednak nie można wcierać tej mikstury w skórę głowy.

Kolejnym krokiem jest zawinięcie włosów w foliowy worek albo czepek, który trzeba jeszcze dodatkowo otulić w ręcznik. Należy go mieć ok. 3 albo cztery kwadranse, a potem dobrze jest umyć włosy ponownie.

, , ,

Related posts

Latest posts

Atrakcyjne systemy ogrodzeniowe – w jakich miejscach je kupić?

Przedsiębiorstwo już od ponad 25 lat projektuje oraz produkuje systemy ogrodzeniowe, które są odpowiedzią na oczekiwania nowoczesnej architektury. Systemy ogrodzeniowe gwarantują nowe efekty przestrzenne, estetyczne oraz użytkowe, łącząc niepowtarzalny design z uniwersalnością zastosowań. Jednocześnie bogate doświadczenie w produkcji sit przemysłowych do filtracji i separacji sprawia, iż w procesach produkcyjnych przedsiębiorstwo wykorzystuje zaawansowane technologie, zapewniające wyjątkową trwałość oraz dokładność wykonania wszystkich produktów.

Przydatne zalecenia, które pomogą wybrać odpowiednie biuro rachunkowe

Nie każdy posiada kompetencje w dziedzinie rachunkowości, zatem jeżeli zaczyna prowadzić swoją działalność gospodarczą, powinien wybrać właściwe biuro rachunkowe Olsztyn. Kilka użytecznych porad pomoże podjąć trafne decyzje oraz ustrzec się kłopotów powiązanych z kwestiami finansowymi.

Z jakiego surowca wybudować magazyn bądź garaż

W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa budowlane używają rozmaitego typu materiałów, dzięki czemu mogą kreować tak konstrukcje innowacyjne, jak i tradycyjne. Ostatnimi czasy coraz częściej u biznesmenów i osób prywatnych pojawia się pytanie: czy magazyn albo garaż samochodowy nieodzownie powinny być murowane?

Dlaczego warto korzystać z agencji pośrednictwa, gdy poszukujemy pracy? Jakie są z tym związane korzyści?

Jeszcze kilka lat wstecz proces rekrutacji wyglądał następująco, czyli kandydat idzie do placówki firmy, w jakiej chce pracować i zostawia tam swoje CV razem z listem motywacyjnym. następnie ma miejsce następna próba skontaktowania z potencjalnym pracodawcą, w związku z tym dzwoni oraz pyta, czy może coś wiadomo na temat wyboru kandydata. Dziś tego typu praktyki nie są już aż tak popularne, proces rekrutacji skłania się ku wzorcom z zachodu i to w różnych dziedzinach.