Niewiele faktów na temat rynku mieszkaniowego w stolicy – zobacz więcej

Planujesz kupić mieszkanie w stolicy? Zastanawiasz się ile to może kosztować, jakie dzielnice są obecnie najdroższe a jakie tańsze. Sprawdziliśmy to na podstawie aktualnych danych.
Jeżeli kogoś interesuje to jak aktualnie działają deweloperzy Warszawa to miasto, w którym działa najwięcej deweloperów i być może z powodu dużej konkurencji ceny mieszkań w stolicy są dość stabilne od dłuższego czasu.

klej

Autor: http://www.bridom.pl
Źródło: http://www.bridom.pl

Najwięcej mieszkań z rynku pierwotnego sprzedaje się na Woli, Mokotowie i Pradze Południe deweloper w Warszawie.

Prezentowany materiał jest niesamowicie pasjonujący, ale bez ociągania przeczytaj też ten opublikowany (https://malesapd.pl/?url=oferta/blachy-trapezowe) w innym serwisie post – on również jest warty uwagi.

Aczkolwiek na rynku wtórnym kolejność jest podobna: Mokotów, Praga Południe i Wola. Oczywiście Warszawa jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o ceny mieszkań. A w której dzielnicy jest aktualnie najdrożej? Nie ma chyba w tym nic dziwnego, iż najdroższe mieszkania są na Śródmieściu – tutaj trzeba zapłacić ok. 10 tys. zł za mkw. drogi jest również dobrze kojarzący się Żoliborz – ok. 9 tys. zł, natomiast w tej lokalizacji transakcje stanowią jedynie 2% udziału w całym rynku.

Opublikowane w tym serwisie wiadomości są dla Ciebie zbyt zdawkowe? Jeżeli tak, to wejdź na stronę (https://urbanski.pl/inwestycje-mieszkaniowe-torun), na której zgłębisz zbliżone zagadnienia.

Z kolei lokalizacja z największym odsetkiem transakcji w rynku w całej Warszawie to Mokotów, i tutaj cena za mkw. wynosi ok. 8300 zł. Na Wilanowie jest trochę taniej, bo za mkw. zapłacimy 7900 zł, zaś na Ursynowie 7700 zł.

Wola to dzielnica, jaka już od kilku lat przeżywa boom inwestycyjny. W owej dzielnicy realizowanych jest tak dużo inwestycji, iż Wola staje się często wybieranym miejscem do życia, nie tylko dla warszawiaków, ale także przyjezdnych zobacz oferty na stronie . Transakcje w obszarze Woli stanowiły w 2016 roku aż 9% udziału całego rynku, a średnia kwota transakcyjna kształtowała się na poziomie 7500 zł za mkw.

Ale jeszcze popularniejszym, a równocześnie tańszym kierunkiem jest dzielnica Bemowo – 11% udziału transakcji w rynki ze średnią ceną 6900 zł za mkw. Najtańszą dzielnicą jest obecnie Targówek – ok. 5800 zł za mkw. Natomiast przed nim jest jeszcze Białołęka oraz według spadającej ceny – Praga Północ, Ursus oraz Praga Południe.

, ,

Related posts

Latest posts

Atrakcyjne systemy ogrodzeniowe – w jakich miejscach je kupić?

Przedsiębiorstwo już od ponad 25 lat projektuje oraz produkuje systemy ogrodzeniowe, które są odpowiedzią na oczekiwania nowoczesnej architektury. Systemy ogrodzeniowe gwarantują nowe efekty przestrzenne, estetyczne oraz użytkowe, łącząc niepowtarzalny design z uniwersalnością zastosowań. Jednocześnie bogate doświadczenie w produkcji sit przemysłowych do filtracji i separacji sprawia, iż w procesach produkcyjnych przedsiębiorstwo wykorzystuje zaawansowane technologie, zapewniające wyjątkową trwałość oraz dokładność wykonania wszystkich produktów.

Przydatne zalecenia, które pomogą wybrać odpowiednie biuro rachunkowe

Nie każdy posiada kompetencje w dziedzinie rachunkowości, zatem jeżeli zaczyna prowadzić swoją działalność gospodarczą, powinien wybrać właściwe biuro rachunkowe Olsztyn. Kilka użytecznych porad pomoże podjąć trafne decyzje oraz ustrzec się kłopotów powiązanych z kwestiami finansowymi.

Z jakiego surowca wybudować magazyn bądź garaż

W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa budowlane używają rozmaitego typu materiałów, dzięki czemu mogą kreować tak konstrukcje innowacyjne, jak i tradycyjne. Ostatnimi czasy coraz częściej u biznesmenów i osób prywatnych pojawia się pytanie: czy magazyn albo garaż samochodowy nieodzownie powinny być murowane?

Dlaczego warto korzystać z agencji pośrednictwa, gdy poszukujemy pracy? Jakie są z tym związane korzyści?

Jeszcze kilka lat wstecz proces rekrutacji wyglądał następująco, czyli kandydat idzie do placówki firmy, w jakiej chce pracować i zostawia tam swoje CV razem z listem motywacyjnym. następnie ma miejsce następna próba skontaktowania z potencjalnym pracodawcą, w związku z tym dzwoni oraz pyta, czy może coś wiadomo na temat wyboru kandydata. Dziś tego typu praktyki nie są już aż tak popularne, proces rekrutacji skłania się ku wzorcom z zachodu i to w różnych dziedzinach.