Niewiele faktów na temat rynku mieszkaniowego w stolicy – zobacz więcej

Planujesz kupić mieszkanie w stolicy? Zastanawiasz się ile to może kosztować, jakie dzielnice są obecnie najdroższe a jakie tańsze. Sprawdziliśmy to na podstawie aktualnych danych.
Jeżeli kogoś interesuje to jak aktualnie działają deweloperzy Warszawa to miasto, w którym działa najwięcej deweloperów i być może z powodu dużej konkurencji ceny mieszkań w stolicy są dość stabilne od dłuższego czasu.

klej

Autor: http://www.bridom.pl
Źródło: http://www.bridom.pl

Najwięcej mieszkań z rynku pierwotnego sprzedaje się na Woli, Mokotowie i Pradze Południe deweloper w Warszawie.

Prezentowany materiał jest niesamowicie pasjonujący, ale bez ociągania przeczytaj też ten opublikowany (https://malesapd.pl/?url=oferta/blachy-trapezowe) w innym serwisie post – on również jest warty uwagi.

Aczkolwiek na rynku wtórnym kolejność jest podobna: Mokotów, Praga Południe i Wola. Oczywiście Warszawa jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o ceny mieszkań. A w której dzielnicy jest aktualnie najdrożej? Nie ma chyba w tym nic dziwnego, iż najdroższe mieszkania są na Śródmieściu – tutaj trzeba zapłacić ok. 10 tys. zł za mkw. drogi jest również dobrze kojarzący się Żoliborz – ok. 9 tys. zł, natomiast w tej lokalizacji transakcje stanowią jedynie 2% udziału w całym rynku.

Opublikowane w tym serwisie wiadomości są dla Ciebie zbyt zdawkowe? Jeżeli tak, to wejdź na stronę (https://urbanski.pl/inwestycje-mieszkaniowe-torun), na której zgłębisz zbliżone zagadnienia.

Z kolei lokalizacja z największym odsetkiem transakcji w rynku w całej Warszawie to Mokotów, i tutaj cena za mkw. wynosi ok. 8300 zł. Na Wilanowie jest trochę taniej, bo za mkw. zapłacimy 7900 zł, zaś na Ursynowie 7700 zł.

Wola to dzielnica, jaka już od kilku lat przeżywa boom inwestycyjny. W owej dzielnicy realizowanych jest tak dużo inwestycji, iż Wola staje się często wybieranym miejscem do życia, nie tylko dla warszawiaków, ale także przyjezdnych zobacz oferty na stronie . Transakcje w obszarze Woli stanowiły w 2016 roku aż 9% udziału całego rynku, a średnia kwota transakcyjna kształtowała się na poziomie 7500 zł za mkw.

Ale jeszcze popularniejszym, a równocześnie tańszym kierunkiem jest dzielnica Bemowo – 11% udziału transakcji w rynki ze średnią ceną 6900 zł za mkw. Najtańszą dzielnicą jest obecnie Targówek – ok. 5800 zł za mkw. Natomiast przed nim jest jeszcze Białołęka oraz według spadającej ceny – Praga Północ, Ursus oraz Praga Południe.

, ,

Related posts

Latest posts

Jakie są korzyści i koszta deregulacji profesji zarządzającego nieruchomościami?

Biznes nieruchomości jest bardzo dochodowy. Posiadacz nieruchomości ma pewność, że jego pieniądze są solidnie ulokowane, ponieważ ta branża jest z punktu widzenia działań inwestycyjnych pewną inwestycją. Trzeba jednak posiadać wiedzę, żeby na nieruchomościach zarabiać. Oczywiście w sieci jest bardzo dużo informacji na ten temat.

Nowe mieszkania na warszawskiej Pradze

Lubimy podejmować nowe wyzwania i jesteśmy absolutnie pewni, że tuż za rogiem czeka na nas coś interesującego. Nie wyobrażamy sobie spędzenia reszty życia w małym miasteczku, dlatego przeprowadzamy się do dużego miasta, z perspektywami. Miasta, które będzie w stanie zapewnić nam możliwości, spełnić nasze oczekiwania i pasje.

Co może nam zaproponować firma remontowa Wrocław?

Nieraz dzieje się tak, że musimy coś zreperować w naszym mieszkaniu, albo w jego otoczeniu. Kolejnym przypadkiem pragniemy się odseparować od nieznajomych, pragnąc posiadać gwarancję, że bez odpowiedniej zgodny nie zajrzą oni na naszą posesję.

Kilka podstawowych informacji w odniesieniu do klimatyzatora

Klimatyzator to takie urządzenie, które przynosi nam ukojenie przede wszystkim podczas niezwykle gorących dni. Jego skuteczność funkcjonowania jest zależna od wielu aspektów.
Jeśli decydujemy się na narzędzia typu split, które są połączeniem dwóch jednostek (wewnętrznej oraz zewnętrznej), to musimy zadbać o ich dobre rozmieszczenie, przede wszystkim jednostki znajdującej się w środku pokoju.