Jak zacząć pracę w marketingu oraz jakie należy mieć cechy?

Jeżeli szukasz ciekawej oraz bardzo stabilnej pracy, możesz wziąć pod uwagę zawodową drogę w branży reklamowej. Jest to idealna ścieżka dla ludzi pomysłowych, ciekawych nowych technologii i wykazujących inicjatywę.


widok - firma
Napisał: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Pozostałe artykuły

Wiele słynnych sklepów zamieszcza najciekawsze okazje w gazetkach promocyjnych

wnętrze supermarketu
Napisał: N i c o l a
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dzisiaj przystępność specjalistycznych urządzeń jest niesłychanie duża. Właściwie w każdym większym mieście funkcjonują ogromne markety, w których odnaleźć da się fundamentalne artykuły wyekwipowania domowego.


szkolenie
Napisał: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


W tego typu firmie pracują copywriterzy czy programiści. Jeśli myślisz, że nie tylko odnalazłbyś się w tego typu dziedzinie, lecz także mógłbyś dużo sam zaproponować, warto znaleźć oferty chociażby w pewnej miejscowej agencji marketingowej.


Jeżeli już w czasie studiów ciekawił Cię marketing (sprawdź to) i szukałeś praktyk w takiej agencji, na pewno będzie to miało dobry skutek w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Aby zwiększyć szanse, że do niej dojdzie, wyślij swoją propozycję do jak największej liczby firm, do których kontakty znajdziesz albo na portalach z ogłoszeniami, bądź na stronach różnych agencji. Możesz także poszerzyć swoją wiedzę poprzez oglądanie reklam czy też zapisanie się na specjalne kursy dotyczące metod używanych w reklamie. Należałoby także popracować nad swymi zdolnościami z przedziału asertywności, komunikacji z ludźmi czy też pertraktacji w interesach. Kiedy już dostaniesz pracę w miejscu takim jak agencja reklamowa, prawdopodobnie będzie ona dotyczyć Projektów o mniej widocznym znaczeniu dla firmy. Nie należy jednak tracić nadziei - wielu ludzi zaczyna ścieżkę zawodową od najniższego stanowiska.


termin
Napisał: Brian Hawkins
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Istotne jest to, żeby wykazywać się inicjatywą, dlatego też w zależności od działu, w którym chciałbyś funkcjonować, mógłbyś przygotować projekt (catia v5) grafiki serwisu Internetowego i motyw przewodni kampanii.


Jeśli chcesz pracować jako copywriter, mógłbyś napisać parę tekstów, które pokażą jak dobrze znasz zasady ortografii. Pokażą one także skalę Twej wiedzy oraz kreatywność.
2019/06/25, 10:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.