Jak zacząć pracę w marketingu oraz jakie należy mieć cechy?

Jeżeli szukasz ciekawej oraz bardzo stabilnej pracy, możesz wziąć pod uwagę zawodową drogę w branży reklamowej. Jest to idealna ścieżka dla ludzi pomysłowych, ciekawych nowych technologii i wykazujących inicjatywę.


widok - firma
Napisał: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


szkolenie
Napisał: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


W tego typu firmie pracują copywriterzy czy programiści. Jeśli myślisz, że nie tylko odnalazłbyś się w tego typu dziedzinie, lecz także mógłbyś dużo sam zaproponować, warto znaleźć oferty chociażby w pewnej miejscowej agencji marketingowej.


Pozostałe artykuły

Jak wybrać rzetelnego dewelopera?

Osiedle bloków
Napisał: krss.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Decydując się na kupno nieruchomości, np. w postaci mieszkania, powinniśmy w głównym stopniu znaleźć odpowiedniego dewelopera. Powinniśmy przekonać się, czy jest on sprawdzony i uczciwy oraz czy zapewnia klientom niezawodną obsługę m.in. związaną z formalnościami i co może zaoferować poza samym mieszkaniem. Na szczęście jeżeli chodzi o inwestycje deweloperskie, Kraków ma dla nas naprawdę sporo interesujących propozycji.


Jeżeli już w czasie studiów ciekawił Cię marketing (sprawdź to) i szukałeś praktyk w takiej agencji, na pewno będzie to miało dobry skutek w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Aby zwiększyć szanse, że do niej dojdzie, wyślij swoją propozycję do jak największej liczby firm, do których kontakty znajdziesz albo na portalach z ogłoszeniami, bądź na stronach różnych agencji. Możesz także poszerzyć swoją wiedzę poprzez oglądanie reklam czy też zapisanie się na specjalne kursy dotyczące metod używanych w reklamie. Należałoby także popracować nad swymi zdolnościami z przedziału asertywności, komunikacji z ludźmi czy też pertraktacji w interesach. Kiedy już dostaniesz pracę w miejscu takim jak agencja reklamowa, prawdopodobnie będzie ona dotyczyć Projektów o mniej widocznym znaczeniu dla firmy. Nie należy jednak tracić nadziei - wielu ludzi zaczyna ścieżkę zawodową od najniższego stanowiska.


termin
Napisał: Brian Hawkins
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Istotne jest to, żeby wykazywać się inicjatywą, dlatego też w zależności od działu, w którym chciałbyś funkcjonować, mógłbyś przygotować projekt grafiki serwisu Internetowego i motyw przewodni kampanii.


Jeśli chcesz pracować jako copywriter, mógłbyś napisać parę tekstów, które pokażą jak dobrze znasz zasady ortografii. Pokażą one także skalę Twej wiedzy oraz kreatywność.
2018/07/05, 09:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.