Dom
dom
Napisał: Bogdan Kulczyński
Zainspirowane przez: Reynaers Polska

Czy dom jest rzeczywiście drogi? Czy postawienie go i eksploatacja to wielkie koszty? Co zrobić, by było taniej?

Sądzisz że własny dom jest kosztowny... moje niedoczekanie. To nie tak. Jeżeli tylko nie chcesz zbudować pałacu czy obszernej posiadłości, dom jest w zasięgu twojej ręki.. Dostosuj się wyłącznie do napisanych w tym tekście zasad.
kominek
Napisał: MR. T in DC
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Który kominek wybrać do domu? O czym trzeba wiedzieć? Które kwestie techniczne są ważne?

Ogrzanie domu wymaga rozważenia sporej ilości różnych decyzji. Pośród najważniejszych jest to, że powinniśmy zastanowić się który kominek zakupić. W każdym lokum grzanie kominkowe i to jaki sposób dystrybuowane jest powietrze prezentuje się inaczej, dlatego trzeba wiedzieć, na co się zdecydować, by ogrzewanie domu było w najwyższym stopniu optymalne.
luksfery
Napisał: LaMenta3
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Schody ze szkła - solidna konstrukcja

Jeśli chcesz cieszyć się niepowtarzalnym domem, możesz zainwestować w elementy szklane. Posiadasz taras? W miejsce banalnych balustrad z betonu, zastosuj balustrady szklane. W sieci odszukasz oferty dostawców szklanych balustrad i na pewno znajdziesz coś idealnie dla twoich potrzeb.
Montaż papy izolacyjnejMontaż papy izolacyjnej

Jakimi sposobami właściwie docieplić dach naszego domu?

Dużymi krokami zbliża się do nas najzimniejsza pora roku. Wielu z nas nie lubi tego czasu, ponieważ nie jesteśmy nastawieni na przebywanie w stosunkowo niskich temperaturach. Nie są one dla nas w jakimkolwiek wypadku korzystne. Nasze organizmy są w owym czasie wystawione na działanie przeróżnych bakterii powodujących choroby.
dom parterowy
Napisał: El gran sueño
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Projekty domów parterowych znajdziemy w wielu katalogach

Kiedy zdecydujemy, że pragniemy się budować, to musimy się zastanowić nad tym jak powinien wyglądać nasz dom. Jak wiele ma posiadać pokoi, jak wiele łazienek, jak powinien posiadać ułożone konkretne pomieszczenia, bo tylko wtedy mamy szansę posiadać pewność, że będzie nam się w nim odpowiednio mieszkało, a przebywanie w nim będzie dla nas prawdziwą radością.
Szkło Pilkington Optiphon
Napisał: Pilkington
Zainspirowane przez: Pilkington

Czy spoglądaliśmy w jakiej kwocie nowe mieszkania Warszawa nam oferuje?

Jeżeli pragniemy osiąść na stałe w stolicy, to warto przekonać, jakie okazują się być propozycje na rynku mieszkaniowym, tak byśmy mogli powiedzieć, czy znajdziemy coś dobrego dla siebie.
projekt domu
Napisał: Internet Archive Book Images
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Trudny wybór odpowiedniego projektu architektonicznego

Jednym z pierwszych etapów związanych ze stawianiem własnego domu jest wybranie jego projektu. Jest to niezwykle kluczowa decyzja, bo wybrany projekt będzie wpływał na wielkość kosztów naszego przedsięwzięcia, a w dodatku komfort życia w postawionym już domu. Warto wobec tego wygospodarować trochę czasu i przestudiować wszelkie plusy i minusy odpowiadających nam projektów.
aranżacja wnętrz
Napisał: JDH Rosewater
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu należy poznać najważniejsze zasady urządzania wnętrz, jakimi technikami zwiększyć optycznie małe pomieszczenie

Każdy, kto będzie się zabierał za wykończenie własnego domu czy mieszkania, w pewnym sensie staje się architektem wnętrz. Co prawda tylko swoich, ale fakt zostaje faktem, że zrobienie wszystkiego tak, żeby chociaż właścicielowi się podobało, wymaga sporego zaangażowania i pracy. Niektóre osoby stawiają na funkcjonalność i praktyczność rozwiązań, całkowicie nie przejmując się wyglądem, inne z kolei zwracają uwagę na każdy, najmniejszy nawet drobiazg.
Zbiornik na gaz LPG
Napisał: Peretz Partensky
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Myślisz nad zbiornikiem lpg? Możesz wybrać zakup lub dzierżawę

Gaz propan to jeden z typów paliwa, które możesz zastosować do ogrzewania swojego domu. By móc je gromadzić, trzeba mieć właściwy zbiornik. Jedni decydują się na jego kupno, inni na dzierżawę. Jakie rozwiązanie jest korzystniejsze?
dom
Napisał: Dave Conner
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie drzwi do domu nabyć, by wyglądały estetycznie jak również dawały bezpieczeństwo? Co jest kluczowe?

Niezwykle istotnym elementem domu są drzwi zewnętrzne, dlatego na pewno nie powinniśmy na nich oszczędzać, ponieważ decydują nie tylko o urodzie strefy wejścia, lecz jednocześnie o bezpieczeństwie oraz komforcie mieszkania. Jakie więc zakupić drzwi zewnętrzne, takie jakie spowodują, że poczujemy się w domu rzeczywiście bezpiecznie? Drzwi do budynku to dopełnienie estetycznej koncepcji oraz gwarancja, iż dadzą one mieszkańcom należyty komfort oraz bezpieczeństwo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.