Jak sprawnie sprzedać swoje własne mieszkanie? Działamy – sami czy przez pośrednika.

Gdy podejmujemy decyzję o sprzedaży mieszkania należy podjąć kluczową decyzję – czy postaramy się je sprzedać samodzielnie, czy skorzystamy z pomocy pośrednika w sprzedaży nieruchomości. Tak się niestety składa, że rzadko się zdarza, że spotyka się naprawdę sensownych agentów. Istnieje przekonanie, że to głównie studenci, jacy dorabiają w ten sposób oraz, że pośrednik znika, w chwili kiedy wychodzi, iż prowizja ze sprzedaży będzie niska albo że kupujący jednak nie otrzyma środków na jego kupno.

mieszkanie na sprzedaż

Autor: Gunnar Grimnes
Źródło: http://www.flickr.com

Nasze mieszkanie możemy sprzedać bez pośrednika i bardzo szybko wyszukać konkretnego kupca, tylko należy właściwie się za to zabrać. Przede wszystkim dobrze napisane ogłoszenie – sprzedam mieszkanie bez pośredników (zobacz skupmieszkanszczecin.pl). Szczegółowe, ale przydatne – bez za wielu niepotrzebnych informacji, opatrzone pięknymi zdjęciami, z dodanym planem i wymiarami.

Jeżeli czytasz ten tekst to znaczy, że temat Cię niesamowicie zaciekawił – kliknij odnośnik do serwisu, a znajdziesz nie mniej wartościowe informacje.

Ale na pewno prawdziwe. Sporo osób ma złe doświadczenia z agentami nieruchomości, więc szuka ogłoszeń, jakie zawierają słowa sprzedam mieszkanie bez pośredników. Umieśćmy ogłoszenie na kilku czy kilkunastu portalach i oczekujmy na telefony. Drugi krok – informacja wśród kolegów z pracy i wśród rodziny. Poczta pantoflowa bywa całkiem pomocna w rozpowszechnieniu newsa o sprzedaży mieszkania. Jeśli nasze mieszkanie jest przy ulicy, dobrze jest w oknie lub na balkonie zawiesić banner. „mieszkanie sprzedam Szczecin”.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to bez wahania zobacz, co jest w ofercie plaster miodu producent, która dotyczy tej samej kwestii.

Jego przygotowanie to koszty wysokości parudziesięciu złotych, lecz „zwrot z inwestycji” może przyjść szybciej, niż się spodziewamy – przeczytaj więcej. Dobrze jest mieć drugi numer telefonu i podać go w naszym ogłoszeniu czy na bannerze. Jeżeli ktoś nie ma czasu na pokazywanie mieszkania osobom zainteresowanym, warto powierzyć to zadanie agencji.

szczecin

Autor: a.fiedler
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo ważne, aby trafić na naprawdę dobrą firmę, jaka zatroszczy się o nas całościowo, a nie ograniczy się tylko do tego, co umielibyśmy wykonać samodzielnie, czyli opublikowaniu takiego ogłoszenia „mieszkanie sprzedam Szczecin” i pokazywaniu go osobom zainteresowanym. Miejmy na uwadze to, że agent zdobywa prowizję, więc powinien bardziej się starać. W sprzedaży lokum ważnych jest wiele poszczególnych czynników. Kondycja wnętrza, miła lokalizacja, sąsiedztwo, cena, lecz czasami nawet sąsiedzi albo stan korytarza.

, , ,

Related posts

Latest posts

Czy praca programista Wrocław może nas zainteresować?

Czy już powiemy, w jakim miejscu chcemy okazać się być przyjęci

W pracy przesiadujemy wielką część swojego dorosłego życia, to tam nawiążemy różnorakie znajomości, a także to tam możemy rozwinąć swoje zdolności i pozyskiwać nowe. Przez to tak istotne będzie to, żeby znaleźć coś dla siebie, by mieć pewność, że to co robimy wręcz będzie nam dawało dużo radości, a co się z tym łączy, że wtenczas będziemy posiadali gwarancję, że wykonamy rzeczywiście to, co powinniśmy.

Nowe mieszkania na terenie Łodzi, które wspaniale wpisują się w bieżące trendy deweloperskie

W wypadku najnowszych lokali mieszkalnych na terenie Łodzi, jakie doskonale wpisują się w bieżące trendy deweloperskie ludzie, jacy je kupują są zadowoleni. Mają pojęcie albowiem, iż dzięki zrobieniu tej operacji handlowej otrzymają lokum funkcjonalne, w jakim przeżyją wiele lat i wcale nie będą mieli powodów przejmować się o jego stan techniczny. Deweloperzy, jacy sprzedają nieruchomości w Łodzi świetnie wiedzą, jak powinny one się prezentować i czym się wyróżniać, aby ludzie pozostawali zainteresowani kupnem.

Instalacje kominkowe w domach jednorodzinnych

Każdy, kto na razie nie zaoszczędził, marzy o swoim, wymarzonym, sielskim i gwarantującym bezpieczeństwo gniazdku, jakie zagwarantuje ciche, ciepłe i trwałe miejsce azylu jemu i jego rodzinie. Dla większości panów stanowi to pewnego rodzaju wyzwanie honoru, w myśl powiedzenia, że każdy gospodarz powinien zasadzić drzewo, spłodzić męskiego potomka i wybudować dom.

Wybór tylko wśród doskonale przygotowanych propzycji systemów cokołowych

Klienci doceniają oferowane przez nas systemy cokołowe w szczególności za godną polecenia wielofunkcyjność oraz znakomite przystosowanie do oczekiwań oraz wymagań. Stawiając na doskonałą jakość tego rodzaju rozwiązań kuchennych, stawia się na niezaprzeczalnie najlepszą z dostępnych opcji. Wybór systemów cokołowych jest ogromny, dlatego warto już na początku jasno sprecyzować własne kryteria. Nasi doświadczeni konsultanci z ogromną chęcią pomogą znaleźć dobre rozwiązanie dla każdej z zaciekawionych osób.