Majątek
dokumenty
Napisał: Pete
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czym jest pojęcie intercyzy? Co trzeba przez to rozumieć oraz w jakim momencie ma zastosowanie?

Intercyza jest to słowo na opisanie przedmałżeńskiej umowy majątkowej, jednakże intercyzę można zawrzeć w momencie trwania małżeństwa. Kontrakt taki w związku z tym może, lecz wcale nie musi, poprzedzać zawarcie małżeństwa. Powszechnie się uważa, iż jest jeden rodzaj intercyzy, to znaczy taki, jaki określa całkowitą rozdzielność majątkową małżonków. To w rzeczywistości nie jest prawdą, gdyż intercyza może zmniejszyć zakres wspólnego majątku, ale również go poszerzyć.
mieszkanie
Napisał: Irish Home
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdy jesteśmy na etapie urządzania naszego mieszkania, wówczas takie elementy, jak kabiny prysznicowe Koło będą nam przydatne

Jeśli zakupiliśmy już nasze ulubione pomieszczenie, w jakich będziemy chcieli spędzić resztę naszego życia, wówczas czeka nas czasochłonny i dość skomplikowany proces organizowania naszego domu. Jest to bezsprzecznie również powód do znacznego zadowolenia, gdyż każdy człowiek pragnie przecież posiadać takie miejsce, w którym będzie mógł mieszkać każdego dnia, do którego będzie mógł zawracać po żmudnym dniu w robocie i będzie mógł wypoczywać w gronie najbliższych osób.
mieszkania
Napisał: Urban Explorer Hamburg
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rynek mieszkaniowy w woj. dolnośląskim wspaniale się rozwija, lecz trzeba zachować sporą czujność przy odbiorze M2 od dewelopera

Wrocław jest miastem, która przyciąga wielu inwestorów, a co za tym idzie również osoby poszukujące jak najlepszej pracy. W stolicy Dolnego Śląska pozostają też studenci, którzy po skończonej edukacji liczą na korzystniejsze perspektywy zawodowe. W ten oto sposób Wrocław stał się jedną z większych miejscowości w Polsce, a zarazem wzrasta tu zapotrzebowanie na mieszkania - przecież każdy mieszkaniec musi mieć zagwarantowany własny kąt.
nieruchomości na sprzedaż
Napisał: Steven Vance
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zadania oraz czynności zarządcy nieruchomości.

W każdym mieście kiedy mowa o nowych lub starych budownictwach zawsze występuje osoba sprawująca piecze za nie. Kto to jest ? Otóż chodzi tu o zarządcy nieruchomości. Osoba ta jeszcze do niedawna musiała posiadać odpowiednie licencje. Teraz nie jest to wymagane. Ale należy także pamiętać,że pełni ona swoje funkcje z jakich jest rozliczana. Na rynku oprócz ludzi prywatnych to znaczy zarządcy nieruchomości posiadamy dodatkowo firmy, które zajmują się prowadzeniem.
dom
Napisał: Bill Wilson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób zadbać o zabezpieczenia w naszym domu?

Nie da się zanegować faktu, że obecnie żyjemy w czasach, w jakich narażeni jesteśmy na w szerokim zakresie rozumiane niebezpieczeństwo. Mowa w tym miejscu również o narażeniu zdrowia przez różnorodne niszczące czynniki, jak i posiadanego przez nas majątku. Okazuje się, że to na ogół rzeczy materialne, jakie posiadamy mogą w przyszłości stać się możliwym celem do zrabowania przez złodziejów. W związku z takim stanem rzeczy wyjątkowo mocno zależy nam na tym, aby możliwie jak najlepiej ochronić nasze domy przed włamaniem.
remont
Napisał: specialoperations
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeżeli w czasie tej wiosny zamierzasz przeprowadzać pewną małą, bądź dużą inwestycję na swoim podwórku - warto zapoznać się z obszerną skalą możliwości ofert punktów handlowych.

Gdy przychodzi okres wiosenny, zrobi się zdecydowanie ciepło i słoneczniej - wszelki dojrzały, doświadczony właściciel jednorodzinnego domu chce zaprowadzić chociażby minimalną modyfikację we własnej posesji. Czas zimy sprawia, że człowiek zamknie się w środku, nie wychodzi na dwór, nie zwraca chwili na to, co zadzieje się na podwórku. W czasie wiosny - budynek mieszkaniowy, podwórze i ogród zdecydowanie odżywiają.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.