Sprawdź, co robić, jeżeli nadchodzi zuchwała wichura?

Ostatnio w pogodzie rozpoznajemy różnego rodzaju zaburzenia. Wyjątkowo dokuczliwe stają się intensywne wiatry. Warto sprawdzić jak się zachować, aby wzmocnić swoje ubezpieczenie.
Dobrą opcją podczas nawałnicy jest nie wychodzenie z apartamentu, a kiedy akurat jesteś w nie swoim miejscu pozostań tam dopóki huragan nie minie lub gdy jesteś na drodze postaraj się wpaść do najbliższego baru.

obiekt

Autor: Marmorin Studio Design
Źródło: Marmorin Studio Design
Gdy idzie gwałtowny wiatr zorganizuje w domu inne oświetlenie, ponieważ może zabraknąć prądu, a także miej w nadwyżce żywność i wodę.
świeżo wylane fundamenty

Autor: UnderhillHouse
Źródło: http://www.flickr.com
zapamiętaj, aby podczas gwałtownego wiatru i burzy usunąć z tarasu i z parapetów konewki i inne rzeczy, które mogą tworzyć zagrożenie dla przechodniów, zaś z ogródka usuń lekkie przedmioty, które mogą polecieć oraz skocznie i namioty. okiennice domu też powinny być zabezpieczone przed ewentualnym wyrwaniem.
budynek - perspektywa

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadaj także dostęp do mediów i uruchomione radio, lepiej na baterie, żeby nasłuchiwać komunikatów. Może bowiem zajść potrzeba ucieczki, wtedy powinieneś się ewakuować, najlepiej na niską kondygnacje bloku, do piwnicy albo pod ścianę, unikaj stania przy oknie.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to szybko sprawdź tutaj (https://kret-malepszy.pl/roboty-ziemne-i-budowlane) podobne materiały – one także są warte zainteresowania.

br>
Jeśli czytany tekst kompletnie Cię pochłonął, to kliknij na inny polecany tekst (https://anotis.pl/blog/ogrodzenia-panelowe-slaskie/), który też posiada zbliżone dane na opisywany temat.

A kiedy jedziesz autem, nie zostawaj pod słupami, ale i na pustej przestrzeni.

Stanowczo podczas zagrożenia staraj się zachować spokój i dostrzegaj innych, może ktoś blisko ciebie oczekuje twojej pomocy?
Nawałnice, czy trąby powietrzne zdarzają się czasami, aczkolwiek lepiej zawczasu przeczytać jak działać, aby być zabezpieczonym.

, ,

Related posts

Latest posts

Wypełnienie Pit-u za 2016 rok przy pomocy narzędzi sieciowych

Powiększające się kolejki przed Skarbówkami w czasie poprzedzającym ostateczny moment przedłożenia deklaracji podatkowej z roku na rok wydają się przedłużać.
Rozliczający się od wielu lat wykazują tendencję do odsuwania kwestii związanych z Pit-em na ostatni moment – w rezultacie okres rozliczeń jest dla wielu bardziej kłopotliwy niż powinien.

Gdzie nabyć surowce wydobywane z ziemi? Na jakie surowce zwrócić uwagę?

Nierzadko w czasie realizowanych przedsięwzięć budowlanych lub wytwarzania konkretnych produktów niezbędne są przeróżnego typu materiały pochodzące z ziemi. Mowa choćby o glinie, która używana jest na sporo sposobów, jak również o kruszywach, które również znajdują różne zastosowanie. Gdzie poszukiwać dostawców tego rodzaju materiałów? Ile kosztują?

Jak szukać pracy? Vademecum nowicjusza.

Czasem jeszcze w trakcie trwania studiów, a czasem tuż po ich ukończeniu młode osoby rozpoczynają poszukiwania interesującej ich pracy w wyuczonym zawodzie, odpowiadającej ich wykształceniu. Od czego zaczynają?

Rozmaite pomiary w fabrykacji przemysłowej oraz codziennym życiu

W życiu codziennym stosunkowo często istnieje obowiązek dokonywania różnorodnych pomiarów. Są one także niezwykle przydatne w różnych dziedzinach przemysłu. Często zdarza się, że od poprawności i skrupulatności wykonanego pomiaru zależy bardzo wiele, na przykład zdrowie i życie innych osób.

Wakacje odpowiedni moment na wykonanie ciężkich prac domowych

Lato to doskonały czas na przeprowadzenie remontu naszego domu, zwłaszcza, jeśli podejmiemy decyzję o wymianie okien na nowe. Dzięki odpowiednim i dobrze założonym oknom,uzyskamy gwarancję, że w zimie w naszym mieszkaniu będzie ciepło i miło. Jednak z drugiej strony, szczelne okna utrudniają naturalną wentylację, gwarantującą wymianę powietrza między wnętrzem naszego domu, a światem zewnętrznym.