Jak kurtyny powietrzne mogą troszczyć się o nasze bezpieczeństwo oraz jakie istnieją ich wersje?

Na pewno spotkałeś się kiedyś w pewnym hipermarkecie z sytuacją, w której przy wejściu do obiektu powitał Cię płynący przykładowo z boku strumień ciepłego powietrza.

rolety zewnętrzne

Autor: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Źródło: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Szybkosprawne wyroby budowlane

Autor: Grupa Atlas
Źródło: Grupa Atlas

Warto wspomnieć, że tego typu efekt nie był zaprojektowany po to, żeby klientom było przyjemnie. Nie tylko o to chodzi. Kluczowym zamierzeniem takiego rozwiązania jest zapobieżenie mieszania się zimnego powietrza z zewnątrz i ciepłego, jakie jest w środku obiektu.
Ponadto tego typu kurtyna powietrzna ma zapobiec przedostawaniu się do Wnętrza ochranianej przez kurtynę strefy różnorodnych owadów i innego typu zanieczyszczeń. Tego typu kurtyny instalowane są w tego typu budynkach jak przychodnie, biura czy hotele. Z drugiej jednak strony, jeżeli taka kurtyna została zamontowana przy drzwiach do mroźni, to może oczywiście wydzielać nie ciepłe a zimniejsze powietrze. Ponadto tego typu urządzenia możemy także rozdzielić ze względu na zabudowę. Są więc kurtyny (zobacz: kurtyny paskowe pcv cena) wertykalne (montowane obok wejść albo wbudowane w aranżację pomieszczenia) oraz horyzontalne (te montowane bywają np. nad drzwiami).
W przypadku motoryzacji, wyrażenie kurtyna powietrzna znaczy jednak coś zupełnie innego.

Czy bez efektów chcesz wyszukać analogiczny serwis? Jeśli tak, to autentycznie zalecamy tę stronę (http://www.raj-international.net/projekty-systemow-bezpieczenstwa/) – to na 100% jest to, czego akurat w tej chwili potrzebujesz.

Jest to mianowicie odmiana poduszki powietrznej, jaka jest instalowana przy krawędzi poziomego słupka dachowego auta w okolicach uchwytu, który mieści się w pobliżu lewego ucha kierowcy.

Tego typu kurtyna ma na celu chronić głowę kierowcy w przypadku uderzenia w bok samochodu. Niezależnie więc od wersji tego typu kurtyny, mogłaby ona troszczyć się tak o dobre samopoczucie oraz nawet o życie nasze i naszych dzieci.

, ,

Related posts

Latest posts

Atrakcyjne systemy ogrodzeniowe – w jakich miejscach je kupić?

Przedsiębiorstwo już od ponad 25 lat projektuje oraz produkuje systemy ogrodzeniowe, które są odpowiedzią na oczekiwania nowoczesnej architektury. Systemy ogrodzeniowe gwarantują nowe efekty przestrzenne, estetyczne oraz użytkowe, łącząc niepowtarzalny design z uniwersalnością zastosowań. Jednocześnie bogate doświadczenie w produkcji sit przemysłowych do filtracji i separacji sprawia, iż w procesach produkcyjnych przedsiębiorstwo wykorzystuje zaawansowane technologie, zapewniające wyjątkową trwałość oraz dokładność wykonania wszystkich produktów.

Przydatne zalecenia, które pomogą wybrać odpowiednie biuro rachunkowe

Nie każdy posiada kompetencje w dziedzinie rachunkowości, zatem jeżeli zaczyna prowadzić swoją działalność gospodarczą, powinien wybrać właściwe biuro rachunkowe Olsztyn. Kilka użytecznych porad pomoże podjąć trafne decyzje oraz ustrzec się kłopotów powiązanych z kwestiami finansowymi.

Z jakiego surowca wybudować magazyn bądź garaż

W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa budowlane używają rozmaitego typu materiałów, dzięki czemu mogą kreować tak konstrukcje innowacyjne, jak i tradycyjne. Ostatnimi czasy coraz częściej u biznesmenów i osób prywatnych pojawia się pytanie: czy magazyn albo garaż samochodowy nieodzownie powinny być murowane?

Dlaczego warto korzystać z agencji pośrednictwa, gdy poszukujemy pracy? Jakie są z tym związane korzyści?

Jeszcze kilka lat wstecz proces rekrutacji wyglądał następująco, czyli kandydat idzie do placówki firmy, w jakiej chce pracować i zostawia tam swoje CV razem z listem motywacyjnym. następnie ma miejsce następna próba skontaktowania z potencjalnym pracodawcą, w związku z tym dzwoni oraz pyta, czy może coś wiadomo na temat wyboru kandydata. Dziś tego typu praktyki nie są już aż tak popularne, proces rekrutacji skłania się ku wzorcom z zachodu i to w różnych dziedzinach.