Elewacja
cegła
Napisał: Christopher Sessums
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Asfalt czy nawierzchnia brukowa?

Asfalt czy kostka brukowa? – to odwieczny dylemat wielu drogowców, budowlańców, a nawet rowerzystów. Asfalt to surowiec zalecany do struktury szlaków komunikacyjnych, jest to objętościowa mieszanina mineralno-asfaltowa, łącząca kruszywa. Asfalt rozkładany jest maszynowo, a o jego odporności decyduje temperatura pęknięcia, topliwość czy też ciągliwość.
elewacja
Napisał: jointcracker
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sklejka elewacyjna i jej szerokie zastosowanie podczas działań konstrukcyjnych

Sklejka elewacyjna to dość nowy artykuł na polskim rynku, który rychło wzbudził znaczną popularność i niemałe zaciekawienie. Sklejka elewacyjna to materiał, który stosuje się do fasady domów. Jej użycie powoduje, że elewacja nabiera nowego, atrakcyjnego i oryginalnego charakteru, jest to więc znakomity sposób na zmianę designu na nowy. Sklejkę elewacyjną wykonuje się z naturalnego drewna sosnowego, jej przestrzeń zdoła być poza tym szczotkowana czy szlifowana. To sprawia, że prezentuje się ona jeszcze bardziej interesująco.
fasada budynku
Napisał: Sascha Kohlmann
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Okładziny fasadowe to idealny pomysł na elewację domu, tymczasem palisada betonowa będzie ozdobą każdego ogrodu

W czasie budowy domu najważniejsze jest zadbanie o wszystkie szczegóły. Wiadomo, że kluczową rzeczą jest zbudowanie fundamentów, położenie dachu, wmurowanie okien , a także wprawienie drzwi. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, by podczas budowy przewidzieć inne detale.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.