Elewacja
cegła
Napisał: Christopher Sessums
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Asfalt czy nawierzchnia brukowa?

Asfalt czy kostka brukowa? – to odwieczny szkopuł wielu drogowców, budowlańców, a nawet rowerzystów. Asfalt to surowiec używany do struktury jezdni, jest to objętościowa mieszanina mineralno-asfaltowa, zespalająca kruszywa. Asfalt rozkładany jest maszynowo, a o jego trwałości decyduje temperatura pęknięcia, topliwość czy też ciągliwość.
elewacja
Napisał: jointcracker
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sklejka elewacyjna i jej szerokie zastosowanie podczas działań konstrukcyjnych

Sklejka elewacyjna to całkiem nowy artykuł na polskim rynku, który szybko wzbudził szeroką popularność i niemałe zaciekawienie. Sklejka elewacyjna to materiał, który wykorzystuje się do fasady domów. Jej użycie powoduje, iż elewacja nabiera nowego, fascynującego i kreacyjnego charakteru, jest to więc świetny sposób na zmianę wyglądu na nowy. Sklejkę elewacyjną robi się z naturalnego drewna sosnowego, jej powierzchnia może być poza tym szczotkowana czy też szlifowana. To sprawia, iż przedstawia się ona jeszcze bardziej atrakcyjnie.
fasada budynku
Napisał: Sascha Kohlmann
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Okładziny fasadowe to idealny pomysł na elewację domu, tymczasem palisada betonowa będzie ozdobą każdego ogrodu

W trakcie budowy domu istotne jest zadbanie o wszelkie niuanse. Jak wiadomo, kluczową sprawą jest ustawienie fundamentów, kładzenie dachu, wmurowanie okien , a także wstawienie drzwi. Nie możemy tymczasem zapomnieć o tym, żeby podczas budowy zamyślić pozostałe szczegóły.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.