Części
Konstrukcja architektoniczna
Napisał: James Willamor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W ostatnim okresie lata w Polsce bywają iście saharyjskie - dlatego należy zastanowić się nad zakupem do domu systemu schładzającego

Dawniej lata w Polsce były gorące, ale nie pustynne. Obecnie temperatury w okresie wakacji mogą sięgać końca skali na termometrach, które mamy za oknem.
budynek - odbitka
Napisał: Daniel Jolivet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Konstrukcje offshore oraz prefabrykacja rurociągów

W pewnych kręgach niezwykle popularny jest tak zwany półprodukt, czyli - używając innych słów - prefabrykant, część stosowana do instalacji na różnych placach budowy, {na przykład|np.
podłogi winylowe
Zainspirowane przez: flickr.com

Jak układać podłogi winylowe i co one gwarantują?

Obecnie podłogi wyprodukowane z winylu są coraz częściej spotykane. Mogłyby być wykonane z pięciu warstw, dzięki czemu gwarantują wodoodporność, dźwiękochłonność i są bardzo odporne na uderzenia.
fotka - dom
Napisał: Erika Augusto
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Miejsce zamieszkania - marzenie każdego zwyczajnego człowieka, który pragnie założyć rodzinę.

Biorąc pod uwagę, jak ciężko na obecną chwilę nazbierać pieniądze na budowę lokum, trudno się dziwować, że ludzie nabywają mieszkania, bądź je wynajmują. Jednakże, jeśli ktoś ma taką kwotę gotówki architekci są w stanie zaoferować wiele ciekawych rozwiązań małego bądź dużego domu.
Ekogroszek, węgiel

W przypadku, gdy planujesz gościć na spotkaniu zagranicznych klientów, powinieneś zadbać o tłumacza

W naszym kraju coraz powszechniej urządza się różne eventy oraz spotkania. W przypadku, jeśli zamierza się zaprosić na podobne wydarzenie mówcę spoza kraju, trzeba postarać się o doświadczonego tłumacza.
dom
Napisał: Zaha Hadaid
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/

Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Pozbawione zabezpieczeń domy jednorodzinne stanowią niesłychanie łatwy kąsek dla złodzieja. Tak naprawdę niewielu posiadaczy domów myśli o solidnej ochronie domu.


Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Aby uniknąć owej niepożądanej wizyty, niżej przedstawiamy rozwiązania, które pomogą zabezpieczyć nasz budynek, a nawet zbudować z niego prawdziwą fortecę.
grzejniki na podczerwień
Napisał: OXLAEY.com
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób funkcjonują grzejniki na podczerwień? Jak wyglądają wydatki związane z takim ogrzewaniem? Czy mają one funkcje dekoracyjne?

Dziś coraz częściej słyszymy o nowych sposobach na ogrzewanie przestrzeni. Specjaliści od tego typu technologii szukają stale nowych, interesujących rozwiązań. Jednym z nich są promienniki na podczerwień.
dom - portret
Napisał: Erika Augusto
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Korzystne rozwiązania dla osób zainteresowanych kotłowniami

Osoby, które zamierzają zapewnić sobie dostęp do urządzenia parowego nie muszą nabywać nowego sprzętu. Obecnie coraz więcej ludzi stawia na wynajem, co jest związane z korzyściami finansowymi.
okna
Napisał: Carodean Road Designs
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Maty izolacyjne idealnie wyciszają

Bardzo często znaczenie posiadają pomniejsze fragmenty
Nierzadko spoglądając na różne urządzenia czy domy poświęcamy wagę na te fragmenty, które rzeczywiście rzucają nam się w oczy oraz o których ciężko zapomnieć. Nie mniej nie mamy możliwości zapominać, że niesamowicie ważne okazują się być też te niewielkie fragmenty, których od czasu do czasu nie widać, bo choć prosto zapomnieć, że okazują się być, to jednakże bez nich nic nie działałoby tak jak powinno.
włochy - koloseum
Napisał: Luca Serazzi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Hotele przez długie lata miały prawo kręcić nosem na duże rachunki za prąd - na szczęście te czasu odeszły już do lamusa

Hotele z reguły to dość duże budynki, które mają wiele pokoi. Ze względu na to opłaty za prąd nie należą tam do małych. Jednakże w obecnych czasach sporo zmieniło się na korzyść.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.