Budynki

Popyt na rynku deweloperskim

W naszej ojczyźnie, mimo szalejącego na całym świecie kryzysu, gospodarka ma się całkiem dobrze. Mnóstwo rodaków otwiera własną działalność. Chociaż czasy są wyjątkowo niesprzyjające, początkujący przedsiębiorcy z ochotą podejmują to ryzyko, zamiast bezczynnie oczekiwać na posadę marzeń. Bez zarzutu działa też branża budowlana. Powstaje wiele budowli użyteczności publicznej. Wiele inwestycji to zasługa środków z funduszy europejskich. Również inwestorzy z zagranicy budują u nas wielkie pomieszczenia magazynowe, które już w niedalekiej przyszłości zatrudnią tysiące rodaków.
nowe budownictwo
Napisał: Grupa Archicom
Zainspirowane przez: Grupa Archicom

Nieruchomość od dewelopera, czy może mimo wszystko z drugiej ręki?

Gdy już stajemy przed podjęciem decyzji o nabyciu mieszkania, bardzo często myślimy, czy ma to być mieszkanie od dewelopera, czy może mimo wszystko z drugiej ręki. Dla niektórych może być oczywiste to niezwykle proste, bo dużo tańsze okazują się mieszkania z tak zwanej drugiej ręki.
bloki
Napisał: Matt Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Marzysz o mieszkaniu w stolicy Dolnego Śląska – dowiedz się, gdzie warto kupić własne metry kwadratowe

Wrocław umiejscowił się w czołówce polskich miejscowości, które mają okazję pochwalić się dużym wzrostem napływającej ludności. To nie jedynie wynik umiejscowienia na tym obszarze wielu zakładów, a co za tym idzie miejsc pracy, ale i popularności miejscowości, jakoźródła kultury. Modernizowany powolutku po II wojnie światowej Wrocław stawał się znacznie ładniejszy. Obecnie czaruje, by w nim pozostać na stałe.
hala magazynowa
Napisał: Litage Publishing
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pomieszczenia produkcyjne oraz magazyny do wynajęcia to cudowna możliwość dla otworzenia swojej firmy

Jeśli potrzebujemy otworzyć działalność, ale nie posiadamy lokalu, to obecnie nie jest to ogromny kłopot, gdyż mamy możliwość wydzierżawić wnętrza na własną działalność. Na rynku krajowym są różnorodne rodzaje siedzib do wynajęcia, żeby wolno było wykonywać własną działalność.
next
Zainspirowane przez: flickr.com

Wybieranie znakomicie dopracowanych systemów oznakowywania budynków

Odpowiednie oznaczanie obiektów i budynków jest usługą oferowaną na rewelacyjnym poziomie. Zatroszczyli się o to profesjonaliści z dużym doświadczeniem, którzy są w tej dziedzinie od lat. Wykorzystanie nowych technologii oraz właściwych urządzeń pozwala na w pełni profesjonalne oznakowanie budynków. Właściwa pomoc specjalistów zapewnia znakomite możliwości usług do wyboru, które są całkowicie dostosowane do aktualnych oczekiwań klientów.
firbau
Zainspirowane przez: http://firbau.pl/

Ekspertyzy, jakie pozwolą wywnioskować, czy na danym terenie da się budować nowoczesne budynki.

Ekspertyzy, które pozwalają wywnioskować, czy na danym obszarze można budować nowoczesne obiekty okazują się konieczne, jeśli rzeczywiście chce się mieć pewność, iż wszystko zostało wykonane stricte tak jak należy.
Dom bliźniak
Napisał: Jeff Djevdet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Własny domek – marzenie wielu z nas

Budowa domu – wielu z nas ma ją w planach. W końcu wiele osób marzy o własnej posiadłości w mieście, czy poza miastem. Jest to na pewno o wiele większy komfort psychiczny niż zwyczajne mieszkanie w bloku. Po pierwsze, własny dom daje nam oczywiście więcej przestrzeni i swobody, a poza tym gwarantuje prywatność.
wnętrze mieszkania
Napisał: ZZ Bottom
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Projekty domów z garażem radują się dużym zaciekawieniem

Kiedy podjęliśmy decyzję, że chcemy się budować, to powinniśmy się namyślić, jak powinien przedstawiać się nasz domek, tak żebyśmy mieli pewność, że będziemy się w nim na pewno właściwie czuli.
Inwestycje budowlane
Napisał: macieklew
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/photos/macieklew/363785769/

Jakie branże są nadal godne polecenia dla osób myślących o własnej firmie?

Jeżeli jesteś biznesmenem, który chciałby zainwestować w solidny interes, moim skromnym zdaniem powinieneś na poważnie zastanowić się, czy być może wskazanym rozwiązaniem nie byłoby to, aby najzwyczajniej założyć taką firmę, która zajmuje się wynajmowaniem maszyn budowlanych. W końcu Polska ponownie dostała setki miliardów z Unii Europejskiej. Poza tym, ludzie zapewne zawsze będą stawiali domostwa, firmy deweloperskie w dalszym ciągu będą stawiały kolejne budynki mieszkaniowe. Czyli choć najbardziej znaczący boom budowlany tak naprawdę mamy za sobą - takie są przypuszczenia, to i tak nie można założyć, że sytuacja w naszym kraju będzie się znacznie pogarszała. W sumie nie jestem jakimś optymistą, lecz bardzo się staram o zachowanie zdrowego rozsądku.
dźwig na placu budowy
Napisał: Kitmondo Marketplace
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Żurawie wieżowe to potrzebny sprzęt na budowie

Jeśli dokładnie przyjrzymy się placom budowy, to zauważymy, że okazuje się być na nich obecnych wiele przeróżnych sprzętów, jednak większość z nich powtarza się na następnych placach budowy, co może nam oferować świadomość, że będą one konieczne przy takich robotach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.