Temperatura
termoizolacja
Napisał: Schöck
Zainspirowane przez: Schöck

Maty termoizolacyjne – odpowiedź na pytanie jak stosownie zagwarantować sobie izolację od mrozów w naszym mieszkaniu?

Zima jest niewątpliwie okresem czasu, który dla sporej ilości z nas jest oczekiwany przez cały rok, a dla pozostałych jest to zazwyczaj okres, który chcielibyśmy, żeby jak najszybciej się skończył. Wynika to przede wszystkim z tego, że wtedy temperatury są wyjątkowo niskie. To sprawia, że całkiem sporo osób preferuje wówczas pozostanie w domu. Mróz skutecznie odstrasza spore rzesze ludzi, którzy pragną z jednej strony uniknąć chorób, a z drugiej strony źle znoszą zazwyczaj ujemne temperatury.
Pompa ciepła
Napisał: Studio Z500
Zainspirowane przez: Studio Z500

Ocieplanie mieszkania gruntową pompą ciepła – popularna metoda

Efektywne metody ogrzewania budynku to jeszcze problem, który nie został jeszcze w pełni omówiony. Każdy chciałby przyoszczędzić, a jednocześnie cieszyć się ciepłem w mieszkaniu nawet podczas lodowatych zimowych miesięcy. Jednym z polecanych sposobów jest zastosowanie pomp cieplnych, które ogrzewają powierzchnię mieszkalną poprzez pobieranie ciepła z gruntu, powietrza lub zbiorników wodnych.
stacja paliwowa
Napisał: Daniel Lobo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gospodarcze znaczenie gazu i jego funkcje

Popyt na paliwa z biegiem czasu zwiększa się. To jeden z efektów bogacenia się społeczeństwa. Wraz ze wzrostem zamożności wzrasta też zapotrzebowanie na energię, pragniemy bowiem dość wygodnie żyć. Korzystamy z nowoczesnych sprzętów w mieszkaniu jak też w pracy. Poruszamy się autami albo komunikacją miejską. Każde te nieodzowne nam systemy napędzane są paliwem.
klimatyzacja
Napisał: David Brossard
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego warto zamontować klimatyzację?

Nasz klimat jest oczywiście umiarkowany, co rzecz jasna nie oznacza, że nie zdarzają się w naszych szerokościach geograficznych duże upały. Co najmniej w ciągu kilkunastu dni, w trakcie roku, temperatura nawet w cieniu może wynosić powyżej 30 st. Celsjusza, co jest prawdziwą katorgą dla przeciętnego człowieka. Zarazem zbyt niska temperatura, jak i wyjątkowo wysoka, może doprowadzić do zmęczenia ludzkiego organizmu, a wówczas utrudnione staje się normalne funkcjonowanie na wysokich obrotach.
pianka
Napisał: Thermaflex
Zainspirowane przez: Thermaflex

Izolacja pianką okazuje się być niedroga i wydajna

Izolacja pianką okaże się opłacalna

Nie pragniemy, aby z naszego budynku ciekło ciepłe powietrze, jedynie dlatego że mamy niedopasowane okna, lub ściany. Dlatego również znacznie częściej wykorzystywana jest izolacja pianką, która oferuje nam gwarancję, że wszystko będzie odpowiednio uszczelnione, a cały proces będzie przebiegał szybko oraz sprawnie.
maszyna2
Zainspirowane przez: morguefile.com

Blacha twarda jak głaz

Do wytwarzania maszyn i urządzeń wykorzystywana jest stal trudnościeralna o bardzo wysokiej wytrzymałości oraz wysokim stopniu ścieralności i udarności. Blachy trudnościeralne mają zastosowanie podczas wytwarzania kontenerów i wywrotek, krawędzi roboczych maszyn wyspecjalizowanych w robotach ziemnych, części maszyn górniczych i betoniarek, które najszybciej się zużywają, konstrukcji platform, jak również podajników, lejów i czerpaków koparek.
taras
Napisał: Nice
Zainspirowane przez: Nice

Funkcjonalne wyposażenie domu z tarasem

Mieszkanie we własnym domku z ogrodem, to marzenie każdego mieszkańca dużego miasta. Posiadacze domów jednorodzinnych mogą na co dzień cieszyć się kawałkiem własnej przestrzeni. Stąd częściej przebywają na dworze niż osoby, które mieszkają na dużym osiedlu.
oprogramowanie
Napisał: Creative Tools
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie przydają się badania tensometryczne?

Badania tensometryczne są jednym ze sposobów badania deformacji w elementach budowy. Tensometrami jest możliwość wytyczać stałe sprężyste materiałów, definiować komponenty poziomu odkształcenia i licznych wielkości powiązanych z nimi, takich jak: naprężenia, siły, momenty, ciśnienia.
Spawarka
Napisał: Drew Stephens
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Spawarki Nowy Sącz, czy nie rzadziej stosowane sprężarki Kraków nie mogą być pod żadnym względem zrobione z kiepskiej jakości tworzyw

Sprzęt budowlany jest niezwykle rozbudowany, w ten sposób można dzisiaj stawiać nawet najbardziej wymyślne konstrukcje, wykorzystując przy tym najnowsze rozwiązania i materiały. Jeżeli planujemy stworzenie firmy budowlanej musimy zatem brać pod uwagę zaopatrzenie jej w potrzebny sprzęt, który umożliwi sprawne wykonywanie prac budowlanych.
temperatura w domu
Napisał: haru__q
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nagrzewnica olejowa posiada kontrolowany napływ temperatury

Powinno się przeanalizować co powinno się znaleźć w naszym domu
Istnieje sporo urządzeń, które mają szansę nam się przydać w mieszkaniu, zwłaszcza kiedy chcemy posiadać zagwarantowaną stałą temperaturę i właściwą wentylację powietrza. Przez to właśnie tak istotne okazuje się być to, aby przyjrzeć się dokładnie tym wszystkim urządzeniom i zadecydować, które z nich będą dla nas tymi odpowiednimi.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.