Lokalizacja
nowe mieszkania
Napisał: EnergieAgentur.NRW
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jaka propozycja nam się ukaże kiedy wprowadzimy mieszkania Wrocław Krzyki?

Podczas wyszukiwania odpowiedniego mieszkania dla siebie, oferowane będą nam ich przeróżne rozmiary, układy a nawet lokalizacje, dlatego nim poweźmiemy końcową decyzję co do zakupu, to musimy namyślić się, co będzie dla nas odpowiednie.
Rdza
Napisał: Ronald Sarayudej
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na co warto zwrócić uwagę kupując nowiuteńkie mieszkanie?

Prawno-finansowa forma dewelopera, lokalizacja, sąsiedztwo inwestycji, standard wykończenia jak też stosunek jakości do opłaty – każdy z owych składników ma olbrzymie znaczenie przy kupnie domu.


Na co warto zwrócić uwagę kupując nowiuteńkie mieszkanie?

Przystępując do szukania wymarzonego lokum nie zapomnij, że przyjrzeć warto się nie jedynie lokalizacji i standardowi budynku, ale także (a może i głównie) deweloperowi, od którego własne m to chcesz nabyć.
Sprawdzanie pionów i poziomów ramy okna
Napisał: MS więcej niż OKNA
Zainspirowane przez: MS więcej niż OKNA

Co wybrać - własne “m” w bloku albo lokal w zabudowie szeregowej?

Planowanie kupna mieszkania jest związane z koniecznością odpowiedzi na szereg pytań. Podstawowym jest ilość metrów kwadratowych a także rodzaj nieruchomości jaki mamy w planach zakupić.
apartment
Napisał: POLBRUK
Zainspirowane przez: POLBRUK

Apartament - czyli, kolejny tekst pochodzący z cyklu: "co to bywa?" oraz "z jaką rzeczą to coś się je?"

Na pewno w trakcie szukania dla siebie idealnego mieszkanka do zamieszkania, lub w czasie wakacyjnym poszukując miejsca do wypoczynku, natrafiłeś na pewną specyficzną nazwę, która to przebrzmiewa "apartament".
psycholog
Zainspirowane przez: flickr.com

Czy namierzenie okazji na apartament w Białymstoku jest możliwe – jak przedstawia się miasto dla inwestujących?

Nabycie lub też długie wynajęcie apartamentu wchodzi w skład jednych z bardziej istotnych życiowych decyzji. Współcześnie opcji na realizację swoich personalnych planów jest znacznie więcej - konsumenci mogą pozwolić sobie na urzeczywistnianie coraz śmielszych założeń obracając większym niż w przeszłości budżetem.
wrocław
Napisał: Alberto Cabello
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Swoje mieszkanie to ciągle marzenie wielu młodych ludzi. Wybór między mieszkaniem z rynku wtórnego, a tym od dewelopera nie wydaje się łatwy. Należy jednak dobrze przemyśleć, aby potem nie żałować.

Lokale z rynku wtórnego może bywają mniej kosztowne, lecz bynajmniej z reguły wymagają generalnegozmiany na lepsze. To z kolei są straty. Oprócz tego należy się liczyć z tym , że mieszkania z rynku wtórnego z zasady znajdują się w starych kamieniach, gdzie ani klatki schodowe, ani podwórka nie muszą być zachęcające, a mówiąc po prostu bywają zaniedbane.
mieszkanie
Napisał: Ben Heinrich
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak sprawnie sprzedać swoje własne mieszkanie? Działamy – sami czy przez pośrednika.

Gdy podejmujemy decyzję o sprzedaży mieszkania należy podjąć ważną decyzję – czy postaramy się je sprzedać samodzielnie, czy będziemy korzystać z pomocy agenta. Tak się niestety składa, że rzadko się zdarza, iż spotykamy naprawdę sensownych agentów. Istnieje przekonanie, iż to głównie młodzi ludzie, jacy sobie dorabiają oraz, iż pośrednik znika, w chwili kiedy okazuje się, że prowizja ze sprzedaży będzie niska albo iż kupujący jednak nie uzyska kredytu na jego zakup.
naklejki do pokoju dziecięcego
Napisał: Jon
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak kupować mieszkanie w Tarnowie

Jeśli chcemy nabyć nowe mieszkanie w Tarnowie, istotna jest miejsce, to znaczy to, w jakim obrębie miasta, czy dzielnicy usytuowane jest kwatera.
bloki mieszkalne w mieście
Napisał: Hans Kreul
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Mieszkanie – w jaki sposób je wybrać? Co mieć na względzie? Co powinno być dla nas najważniejsze? Lokalizacja? Kwota? A może wielkość?

Kupno mieszkania zdecydowanie nie zalicza się do prostych wyborów. W końcu najczęściej jest to decyzja na wiele lat, przynajmniej kilka. Dlatego też zazwyczaj jej podejmowanie trwa dość długo. Zastanawiamy się, przeglądamy rozmaite ogłoszenia, jeździmy, by sprawdzić konkretne możliwości. Rozmawiamy, naradzamy się. Stajemy przed pytaniem, czy lepsze będą mieszkania na pradze czy też zupełnie przeciwnie – mieszkania warszawa bielany. Jednakże nie ma tu uniwersalnej odpowiedzi.
gdańsk
Napisał: grego1402
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Poszukujesz wymarzonego mieszkania dla siebie i rodziny? To trudne, lecz możliwe! Posłuchaj porad!

Znalezienie odpowiedniego mieszkania i podjęcie ostatecznej decyzji to niełatwa sprawa. Na ogół jest to powiązane niestety ze sporym stresem. Rozważamy długo, czy z pewnością lokal, który znaleźliśmy, jest najlepszy, czy bez wątpienia będziemy się w nim fajnie czuli, czy to nie błąd. Jesteśmy już bliscy zakupu, ale jeszcze mamy wahania, rozważamy, czy nie byłoby korzystniej jeszcze się rozejrzeć, poszukać czegoś innego. Może poświęciliśmy na to za mało czasu? A może jutro trafimy na jeszcze bardziej idealne mieszkanie? Może decyzja jest nazbyt pochopna? Pytań i wątpliwości powstaje niestety dużo.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.