Lokalizacja
nowe mieszkania
Napisał: EnergieAgentur.NRW
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jaka propozycja nam się ukaże kiedy wprowadzimy mieszkania Wrocław Krzyki?

W momencie wyszukiwania odpowiedniego mieszkania dla siebie, proponowane są nam ich różnorakie rozmiary, układy a nawet lokalizacje, dlatego nim poweźmiemy całkowitą decyzję co do zakupu, to musimy namyślić się, co będzie dla nas odpowiednie.
Rdza
Napisał: Ronald Sarayudej
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na co warto zwrócić uwagę kupując nowiuteńkie mieszkanie?

Prawno-finansowa kondycja dewelopera, lokalizacja, otoczenie inwestycji, standard wykończenia a także stosunek jakości do opłaty – każdy z owych składników ma ogromne znaczenie przy kupnie domu.


Na co warto zwrócić uwagę kupując nowiuteńkie mieszkanie?

Przystępując do wyszukiwania wymarzonego lokum nie zapomnij, iż przyjrzeć powinno się się nie jedynie lokalizacji a także standardowi domku, lecz też (a może przede wszystkim) deweloperowi, od jakiego lokal mieszkalny to pragniesz kupić.
Sprawdzanie pionów i poziomów ramy okna
Napisał: MS więcej niż OKNA
Zainspirowane przez: MS więcej niż OKNA

Co wybrać - własne “m” w bloku albo lokal w zabudowie szeregowej?

Planowanie kupna mieszkania jest związane z koniecznością odpowiedzi na szereg pytań. Podstawowym jest ilość metrów kwadratowych a także rodzaj nieruchomości jaki mamy w planach zakupić.
apartment
Napisał: POLBRUK
Zainspirowane przez: POLBRUK

Apartament - czyli, kolejny tekst pochodzący z cyklu: "co to bywa?" oraz "z jaką rzeczą to coś się je?"

Z pewnością w czasie szukania dla samego siebie doskonałego mieszkanka do zamieszkania, albo w trakcie wakacyjnym poszukując miejsca do odpoczynku, natrafiłeś na pewnego rodzaju specyficzną nazwę, która to przebrzmiewa "apartament".
psycholog
Zainspirowane przez: flickr.com

Czy namierzenie okazji na apartament w Białymstoku jest możliwe – jak przedstawia się miasto dla inwestujących?

Nabycie lub też długoterminowe najęcie apartamentu zalicza się do jednych z bardziej istotnych życiowych decyzji. Obecnie możliwości na zrealizowanie swoich personalnych planów jest znacznie więcej - Polacy są w stanie pozwolić sobie na urzeczywistnianie coraz śmielszych zamierzeń dysponując większym niż dawniej budżetem.
wrocław
Napisał: Alberto Cabello
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Swoje mieszkanie to ciągle marzenie wielu młodych ludzi. Wybór między mieszkaniem z rynku wtórnego, a tym od dewelopera nie wydaje się łatwy. Należy jednak dobrze przemyśleć, aby potem nie żałować.

Lokale z rynku wtórnego może bywają mniej kosztowne, lecz bynajmniej z reguły wymagają generalnegozmiany na lepsze. To z kolei są straty. Oprócz tego należy się liczyć z tym , że mieszkania z rynku wtórnego z zasady znajdują się w starych kamieniach, gdzie ani klatki schodowe, ani podwórka nie muszą być zachęcające, a mówiąc po prostu bywają zaniedbane.
mieszkanie
Napisał: Ben Heinrich
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak sprawnie sprzedać swoje własne mieszkanie? Działamy – sami czy przez pośrednika.

Gdy podejmujemy decyzję o sprzedaży mieszkania należy podjąć ważną decyzję – czy postaramy się je sprzedać samodzielnie, czy będziemy korzystać z usług agencji nieruchomości. Niestety, rzadko się zdarza, że spotykamy naprawdę sensownych agentów. Krąży takie przekonanie, że to w większości studenci, jacy sobie dorabiają oraz, iż pośrednik znika, w momencie gdy wychodzi, że prowizja ze sprzedaży będzie niska albo że kupujący jednak nie otrzyma środków na jego zakup.
naklejki do pokoju dziecięcego
Napisał: Jon
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak kupować mieszkanie w Tarnowie

Jeżeli chcemy nabyć własne mieszkanie w Tarnowie, znacząca jest lokalizacja, to znaczy to, w którym obrębie miasta, bądź dzielnicy usytuowane jest apartament.
bloki mieszkalne w mieście
Napisał: Hans Kreul
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Mieszkanie – w jaki sposób je wybrać? Co mieć na względzie? Co powinno być dla nas najważniejsze? Lokalizacja? Kwota? A może wielkość?

Kupno mieszkania stanowczo nie należy do prostych wyborów. W końcu na ogół jest to decyzja na parę lat, co najmniej kilka. Dlatego też zazwyczaj jej podejmowanie trwa dosyć długo. Zastanawiamy się, przeglądamy różne ogłoszenia, jeździmy, by obejrzeć konkretne możliwości. Debatujemy, naradzamy się. Stajemy przed zapytaniem, czy korzystniejsze będą mieszkania na pradze czy też wręcz na odwrót – mieszkania warszawa bielany. Jednakże nie ma tu uniwersalnej odpowiedzi.
gdańsk
Napisał: grego1402
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Poszukujesz wymarzonego mieszkania dla siebie i rodziny? To trudne, lecz możliwe! Posłuchaj porad!

Znalezienie odpowiedniego mieszkania oraz podjęcie finalnej decyzji to niełatwa kwestia. Najczęściej jest to powiązane niestety ze sporym stresem. Zastanawiamy się długo, czy na pewno lokal, który znaleźliśmy, jest najlepszy, czy bez wątpliwości będziemy się w nim miło czuli, czy nie robimy błędu. Jesteśmy już bliscy kupna, ale ciągle się wahamy, myślimy, czy nie byłoby lepiej jeszcze się rozejrzeć, poszukać czegoś innego. Może przeznaczyliśmy na to za mało czasu? A może jutro trafimy na jeszcze bardziej idealne mieszkanie? Może decyzja jest nazbyt pochopna? Pytań i wątpliwości powstaje niestety dużo.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.