Reklama wykorzystująca autobusy

Lokalni przewoźnicy mogą przedstawić bogatą ofertę reklamową. Poruszająca się reklama potrafi sprawić, że przekaz dotrze do ogromnej liczby potencjalnych klientów.
Atutem formy reklamy outdoorowej, jaką jest reklama na autobusach jest stały kontakt zaprojektowanego przekazu z mieszkańcami miasta.

karta

Autor: coffsharbourlibrary
Źródło: http://www.flickr.com
Do dyspozycji reklamodawców przewoźnicy udostępniają zewnętrzną powierzchnię pojazdu, ja również wewnątrz pojazdu można umieścić niestandardowe formy reklamy. W temacie takim jak reklama autobusy Szczecin przykładowo ma do zaproponowania kilka opcji. Jeżeli chodzi o reklamy na powierzchni zewnętrznej autobusu, proponuje się: tył pojazdu (możliwość z szybą), bok autobusu (możliwość oklejenia szyby wyłącznie na jednym boku), a ponadto również opcjonalnie cała powierzchnia autobusu włącznie z przodem – . Natomiast wewnątrz pojazdu można zamieścić następujące formy reklamy: plakaty papierowe przyklejone na tyle siedzeń, bądź zamieszczane wyżej przy pomocy stworzonych do tego ramek, ale również ulotki oraz nalepki.
mężczyzna

Autor: Adam charette
Źródło: http://www.flickr.com

koszt takich usług ustalany jest indywidualnie, w zależności od ilości pojazdów, ale także czasu ekspozycji przekazu.

Ciekawi Cię ten tekst? Jeśli tak, to odwiedź źródło (http://www.studioprinter.pl/czy-warto-zainwestowac-w-billboard-3-zalety-tablicy-reklamowej.html/) a znajdziesz tam ciekawe informacje, które na długi czas zapamiętasz.

Ponadto, przewoźnicy proponują możliwość wynajmu powierzchni reklamowych i ustawienia nośników reklamowych na terenie dworca oraz wokół niego.

Jeśli ciekawi nas tematyka taka jak reklama autobusy Krosno podobnie jak inne miasta w województwie podkarpackim, potrafi zaoferować wyjątkowo atrakcyjne ceny – idź do mojej strony.

, ,

Related posts

Latest posts

Organizacja wesela – gdzie powinno się zaaranżować przyjęcie weselne?

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Młodzi, szykujący się na ten ważny dzień, mają wiele rzeczy do załatwienia. Pierwszym krokiem jest rzecz jasna odnalezienie sali weselnej. Zanim poczniemy wyszukiwać sali weselnej powinniśmy zrobić listę gości, oraz także spisać swoje oczekiwania w stosunku do sali i wesela.

By nie dopuszczać do pożarów – w jakie systemy opłaca się zainwestować?

Czasem można spotykać się z opiniami, że wszelkie szkolenia wiążące się z ochroną przeciwpożarową to strata czasu. Jednak na pewno osoby, jakie tak uważają, z pewnością zmienią zdanie, jeśli tylko znajdą się w obliczu zagrożenia przeciwpożarowego. Ochrona przeciwpożarowa w zakładzie pracy to niezwykle istotne zadanie.

Jak wyekwipować kuchnię, aby była funkcjonalna?

Rozpakowywanie toreb ze sprawunkami wymaga wysoko rozwiniętych logistycznych umiejętności, podobnie szukanie potrzebnych talerzy jak też artykułów, z jakich zamyślamy upichcić obiadek.
Odpowiednio przemyślany plan kuchni spowoduje, że bez problemu poradzimy sobie z wszelkimi zadaniami – jeśli nie zapomnimy o fundamentalnych zasadach ergonomii kuchennej.

Co robić żeby uporać się z dziurawymi drogami?

„Wyrastają” jak grzyby po deszczu. Wystarczy, iż na dworze zrobi się nieco cieplej, zaś śnieg stopnieje. Wówczas bez trudu można je dostrzec gołym okiem.
Dziury w jezdni są solą sporej części polskich kierowców.