Kamienie
elewacje, okładziny
Napisał: Stegu
Zainspirowane przez: www.sklep.euroglazura.eu

Stegu, jako rozpoznawalna firma europejska oferująca okazałą gamę oklein

Firma Stegu, to uznana firma europejska oferująca obszerną gamę oklein ściennych i kamieni dekoracyjnych, przez lata poszerzając swój asortyment o nowe elementy kolekcji.
ozdoba
Napisał: Urban Explorer Hamburg
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wydobywany jest granit?

Granit jest głębinową skałą powstałą w procesie krystalizacji magmy. W jego skład wchodzi kwarc do tego w niewielkich ilościach inne skalenie, amfibol. Występuje zazwyczaj w środkowych częściach wielkich górskich łańcuchów, tworząc ogromne masywy.
Kamień naturalny
Napisał: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Wykorzystanie naturalnego kamienia sposobem na atrakcyjny wygląd naszego domu.

Zapewne niejeden właściciel domu chciałby, aby jego dom był nie tylko komfortowy i niedrogi w użytkowaniu, ale i ładnie się prezentował, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zastanawia się, co położyć na podłogi w pokojach i na ściany w toalecie, jakie meble wybrać a także jak wykończyć budynek z zewnątrz – co położyć na elewację, jak zagospodarować podjazd albo zaaranżować ogród. Pomysłów i możliwości jest wiele, dlatego też przed ostatecznym wyborem dobrze jest dogłębnie przemyśleć sprawę i zastanowić się, co podoba nam się najmocniej i z czego nawet za kilka lat będziemy nadal zadowoleni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.