Gaz
Skandynawia
Napisał: Christoph Strässler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak urządzić hurtownię z owocami?

Hurtownie z owocami zajmują się dystrybucją świeżych jarzyn oraz owoców przez cały rok. W związku z tym bardzo istotną rolę odgrywa tutaj zarówno odpowiedni transport produktów, jak również sposób ich magazynowania, który zapewni zachowanie ich świeżości przez długi czas.


Jak urządzić hurtownię z owocami?

Jak więc powinna być wyposażona hurtownia warzyw oraz owców? Najważniejszym elementem, jeśli chodzi o wyekwipowanie hurtowni owoców będzie zapewnienie środków pozwalających na przechowywanie produktów, a więc sprzętu zapewniającego obniżenie temperatury.
prace remontowe
Napisał: specialoperations
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Koszty, z jakimi należy się liczyć w czasie generalnego remontu budynku mieszkalnego.

Decyzja o zrobieniu większego remontu powzięta pozostaje zwykle w wypadku domów starych. Należy bowiem wiedzieć, że te budynki nie prezentują się za dobrze. I z tego powodu wymagane jest to, żeby właściwie je zabezpieczać. Chodzi nie tylko o kwestie estetyczne, ale o poziom bezpieczeństwa domowników. W tym miejscu, gdzie systemy instalacyjne nie zadziałają jak trzeba zwiększa się w końcu niebezpieczeństwo występowania pożarów czy ulatniania się gazu.
lampa na komary
Napisał: dlritter
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Wakacje to piękny okres, kiedy mamy możliwość zrelaksować się oraz w końcu nacieszyć się ciepłem oraz słońcem do późnego wieczora

Każdy kocha wakacje - to cudowny czas ciepłych oraz długich wieczorów, które możemy spędzać na przechadzkach albo na rozmowach w ogródku wraz z rodziną lub znajomymi.
biogazownia
Napisał: Wolf System
Zainspirowane przez: Wolf System

Przydomowa instalacja LPG interesującą alternatywą dla metanu

Na nieszczęście nie wszyscy mogą wykorzystywać dobrodziejstwa instalacji gazu pobudowanej przez gminę.
Napisał: TECE

Niezbędne ogrzewanie - nadzwyczaj istotna sprawa w naszym klimacie

W naszym klimacie w zimie niezbędne jest ogrzewanie domów. Można to zrobić na wiele sposobów, najczęściej wykorzystywane są różne piece, w jakich można spalać węgiel czy olej, lecz coraz większym zainteresowaniem cieszy się także ogrzewanie na gaz propan butan. Tego typu instalacje są popularne w sytuacjach, gdy nie będzie możliwości przyłączenia do gazowej instalacji, a ktoś będzie się decydował na taką właśnie formę ogrzewania.
sterta papierów
Napisał: Petra
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

By nie dopuszczać do pożarów - w jakie systemy opłaca się zainwestować?

Czasem można spotkać się z opiniami, że wszelakie kursy związane z ochroną przeciwpożarową to marnotrawienie czasu. Jednakże z pewnością osoby, jakie tak twierdzą, z pewnością zmienią zdanie, jeżeli tylko znajdą się w obliczu pożaru. Ochrona przeciwpożarowa w zakładzie pracy to niezwykle ważne zadanie.
gaz ziemny, rury, instalacja
Napisał: RustyClark (hottnfunkyradio.com)
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakim sposobem tanio grzać i gotować? Najlepsza inwestycja to przyłącze gazowe.

Dawno minęły już czasy kuchenek opalanych drewnem lub węglem. Pomimo to w niektórych regionach Polski ciągle można natrafić na domy, w których są tradycyjne piece kuchenne z fajerkami i żelaznymi drzwiczkami.
Sprężarka tłokowa
Zainspirowane przez: http://www.pneuma.pl/

Jak funkcjonują sprężarki tłokowe?

Sprężarki to grupa narzędzi, które są wykorzystywane do sprężania powietrza lub innych gazów. Ze względu na mechanizm ich działania, można podzielić je na sprężarki wyporowe, do których kwalifikują się sprężarki tłokowe i przepływowe (wirowe).
kotłownie parowe
Napisał: Nicholas Lundgaard
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dla wielu osób interesującym przedmiotem jest produkcja zbiorników ciśnieniowych przeznaczonych do gromadzenia powietrza

W życiu codziennym wielokrotnie nie przykłuwa się atencji na mnóstwo produktów, z jakich używamy bezustannie i są one w naszym mieszkaniu faktycznie od zawsze. Często bywa tak ze sprzętem, ponieważ jest to rzecz, która ma przede wszystkim wydajnie i długo funkcjonować.
Zbiorniki
Napisał: HML NOSEWICZ
Zainspirowane przez: http://www.hmlnosewicz.pl

Jakie zbiorniki są odpowiednie do przechowywania odpadów gazowych? Czym muszą się odznaczać?

Każdy odpad powinien być odpowiednio zutylizowany, tak jak mówi ustawa. Zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 roku na temat odpadów, magazynowanie odpadów jest tymczasowym przechowywaniem lub gromadzeniem ich przed przetransportowaniem, odzyskiem lub zneutralizowaniem. Składowanie odpadów można podzielić na odpady stałe, do których należą odpady o dużych rozmiarach, jak gruz budowlany, kolejną grupę stanowią odpady płynne, a trzecią - na tej skupimy się w tym artykule – odpady w stanie gazowym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.