Gaz
Skandynawia
Napisał: Christoph Strässler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak urządzić hurtownię z owocami?

Hurtownie z owocami trudnią się dystrybucją owoców i jarzyn przez okrągły rok. W związku z tym dość ważną rolę odgrywa tu tak właściwy transport produktów, jak też sposób ich składowania, który zapewni zachowanie ich świeżości poprzez dłuższy czas.


Jak urządzić hurtownię z owocami?

W jaki sposób zatem powinna być wyposażona hurtownia owoców i warzyw? Najważniejszym elementem, jeśli chodzi o wyekwipowanie hurtowni owoców jest zapewnienie środków pozwalających na przechowywanie produktów, czyli sprzętu zapewniającego zredukowanie temperatury.
prace remontowe
Napisał: specialoperations
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Koszty, z jakimi należy się liczyć w czasie generalnego remontu budynku mieszkalnego.

Decyzja o zrobieniu większego remontu powzięta pozostaje zwykle w wypadku domów starych. Należy bowiem wiedzieć, że te budynki nie prezentują się za dobrze. I z tego powodu wymagane jest to, żeby właściwie je zabezpieczać. Chodzi nie tylko o kwestie estetyczne, ale o poziom bezpieczeństwa domowników. W tym miejscu, gdzie systemy instalacyjne nie zadziałają jak trzeba zwiększa się w końcu niebezpieczeństwo występowania pożarów czy ulatniania się gazu.
lampa na komary
Napisał: dlritter
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Wakacje to piękny okres, kiedy mamy możliwość zrelaksować się oraz w końcu nacieszyć się ciepłem oraz słońcem do późnego wieczora

Wszyscy kocha lato - to piękny okres ciepłych oraz długich wieczorów, które mamy szansę spędzać na spacerach lub na rozmowach w ogrodzie wraz z rodziną albo przyjaciółmi.
biogazownia
Napisał: Wolf System
Zainspirowane przez: Wolf System

Przydomowa instalacja LPG interesującą alternatywą dla metanu

Niestety nie każdy może stosować dobrodziejstwa infrastruktury LPG pobudowanej przez samorząd.
Napisał: TECE

Niezbędne ogrzewanie - nadzwyczaj istotna sprawa w naszym klimacie

W naszym klimacie zimą niezbędne jest ogrzewanie domów. Można to zrobić na wiele sposobów, najbardziej popularne są różne piece, w jakich można spalać olej lub węgiel, lecz coraz większą popularnością cieszy się także grzanie na gaz propan butan. Instalacje takie są popularne w sytuacjach, kiedy nie będzie możliwości przyłączenia do instalacji gazowej, a właściciel domu będzie się decydował na taką właśnie formę instalacji.
sterta papierów
Napisał: Petra
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

By nie dopuszczać do pożarów - w jakie systemy opłaca się zainwestować?

Czasem można spotkać się z opiniami, że wszelakie kursy związane z ochroną przeciwpożarową to marnotrawienie czasu. Jednakże z pewnością osoby, jakie tak twierdzą, z pewnością zmienią zdanie, jeżeli tylko znajdą się w obliczu pożaru. Ochrona przeciwpożarowa w zakładzie pracy to niezwykle ważne zadanie.
gaz ziemny, rury, instalacja
Napisał: RustyClark (hottnfunkyradio.com)
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakim sposobem tanio grzać i gotować? Najlepsza inwestycja to przyłącze gazowe.

Dawno minęły już czasy kuchenek opalanych drewnem lub węglem. Mimo to na niektórych wsiach ciągle można natrafić na domy, w których znajdują się staroświeckie piece kuchenne z fajerkami i żeliwnymi drzwiczkami.
Sprężarka tłokowa
Zainspirowane przez: http://www.pneuma.pl/

Jak funkcjonują sprężarki tłokowe?

Sprężarki to grupa narzędzi, które są wykorzystywane do sprężania powietrza lub innych gazów. Ze względu na mechanizm ich działania, można podzielić je na sprężarki wyporowe, do których kwalifikują się sprężarki tłokowe i przepływowe (wirowe).
kotłownie parowe
Napisał: Nicholas Lundgaard
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dla wielu osób interesującym przedmiotem jest produkcja zbiorników ciśnieniowych przeznaczonych do gromadzenia powietrza

W życiu codziennym w wielu przypadkach nie kieruje się zainteresowania na sporo rzeczy, z których korzystamy na bieżąco i są one w naszym domu praktycznie od zawsze. Często bywa tak ze sprzętem, ponieważ jest to rzecz, jaka ma przede wszystkim sprawnie i długo działać.
Zbiorniki
Napisał: HML NOSEWICZ
Zainspirowane przez: http://www.hmlnosewicz.pl

Jakie zbiorniki są odpowiednie do przechowywania odpadów gazowych? Czym muszą się odznaczać?

Każdy odpad powinien być odpowiednio zutylizowany, tak jak mówi ustawa. Zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 roku na temat odpadów, magazynowanie odpadów jest tymczasowym przechowywaniem lub gromadzeniem ich przed przetransportowaniem, odzyskiem lub zneutralizowaniem. Składowanie odpadów można podzielić na odpady stałe, do których należą odpady o dużych rozmiarach, jak gruz budowlany, kolejną grupę stanowią odpady płynne, a trzecią - na tej skupimy się w tym artykule – odpady w stanie gazowym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.