Ocieplaj wykorzystując Recticel izolacje w tym dla domów z cegły

Nieistotne, czy stawiasz dom od zera, czy chcesz docieplić istniejący dom, wykorzystaj do tego celu dobrą izolację Recticel oraz oszczędzaj na rachunkach za ogrzewanie.
Żyjemy w strefie, gdzie zimy potrafią być mroźne.

Ważna jest dobra izolacja. Jeżeli cenimy doskonałe izolacje Recticel na pewno sprostają naszym wymaganiom. W trakcie budowy domu dobrze jest zatroszczyć się o skuteczną izolację. Może to być izolacja podłogowa. Podłogę na gruncie należy zawsze izolować. Jeśli planujemy ogrzewanie podłogowe, musimy wyjątkowo zadbać o właściwą izolację podłóg oraz stropów międzykondygnacyjnych. Recticel proponuje bardzo łatwe w montażu płytki izolacyjne zbudowane z pianki PIR. Płyty takie są odporne na nacisk i dedykowane szczególnie dla ogrzewania podłogowego. Płytki posiadają specjalną okładzinę, odporną na materie alkaiczne, co zwiększa efektywność grzania podłogowego.
dzielnica

Źródło: tlc.howstuffworks.com
Izolacje Recticel sprawdzą się także przy izolacjach ściennych albo sufitowych wewnętrznych. Można tak izolować stary lub dopiero budowany dom. W przypadku istniejącego budynku na przykład z cegły, rozterki odnośnie używania izolacji są przepotężne, szczególnie, gdy miewamy do czynienia z zabytkowym budynkiem,, gdzie nie wolno zmieniać elewacji zewnętrznej. Rozwiązaniem wówczas jest tylko dobra izolacja wewnętrzna. Recticel sprostał tym oczekiwaniom, przedstawiając proste w montażu cienkie płyty izolacyjne. Płyty takie przyklejamy do podłoża za pośrednictwem zaprawy klejowej lub w sposób mechaniczny za pomocą specjalnych wkrętów na drewnianym rusztowaniu. Jeśli chodzi o montaż obróbka styropapy klejowy, płyty Recticel mogą być przyklejane do różnych powierzchni.

Mogą to być płytki gipsowe, powierzchnie z cegły czy betonu.
Recticel ma prawo pochwalić się najdoskonalszymi parametrami termicznymi. Zdecydujmy się więc na jakość i ciepły dom, śmiało sięgając po te produkty.

, , ,

Related posts

Latest posts

Organizacja wesela – gdzie powinno się zaaranżować przyjęcie weselne?

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Młodzi, szykujący się na ten ważny dzień, mają wiele rzeczy do załatwienia. Pierwszym krokiem jest rzecz jasna odnalezienie sali weselnej. Zanim poczniemy wyszukiwać sali weselnej powinniśmy zrobić listę gości, oraz także spisać swoje oczekiwania w stosunku do sali i wesela.

By nie dopuszczać do pożarów – w jakie systemy opłaca się zainwestować?

Czasem można spotykać się z opiniami, że wszelkie szkolenia wiążące się z ochroną przeciwpożarową to strata czasu. Jednak na pewno osoby, jakie tak uważają, z pewnością zmienią zdanie, jeśli tylko znajdą się w obliczu zagrożenia przeciwpożarowego. Ochrona przeciwpożarowa w zakładzie pracy to niezwykle istotne zadanie.

Jak wyekwipować kuchnię, aby była funkcjonalna?

Rozpakowywanie toreb ze sprawunkami wymaga wysoko rozwiniętych logistycznych umiejętności, podobnie szukanie potrzebnych talerzy jak też artykułów, z jakich zamyślamy upichcić obiadek.
Odpowiednio przemyślany plan kuchni spowoduje, że bez problemu poradzimy sobie z wszelkimi zadaniami – jeśli nie zapomnimy o fundamentalnych zasadach ergonomii kuchennej.

Co robić żeby uporać się z dziurawymi drogami?

„Wyrastają” jak grzyby po deszczu. Wystarczy, iż na dworze zrobi się nieco cieplej, zaś śnieg stopnieje. Wówczas bez trudu można je dostrzec gołym okiem.
Dziury w jezdni są solą sporej części polskich kierowców.