Ocieplaj wykorzystując Recticel izolacje w tym dla domów z cegły

Nieistotne, czy stawiasz dom od zera, czy chcesz docieplić istniejący dom, wykorzystaj do tego celu dobrą izolację Recticel oraz oszczędzaj na rachunkach za ogrzewanie.
Żyjemy w strefie, gdzie zimy potrafią być mroźne.

Ważna jest dobra izolacja. Jeżeli cenimy doskonałe izolacje Recticel na pewno sprostają naszym wymaganiom. W trakcie budowy domu dobrze jest zatroszczyć się o skuteczną izolację. Może to być izolacja podłogowa. Podłogę na gruncie należy zawsze izolować. Jeśli planujemy ogrzewanie podłogowe, musimy wyjątkowo zadbać o właściwą izolację podłóg oraz stropów międzykondygnacyjnych. Recticel proponuje bardzo łatwe w montażu płytki izolacyjne zbudowane z pianki PIR. Płyty takie są odporne na nacisk i dedykowane szczególnie dla ogrzewania podłogowego. Płytki posiadają specjalną okładzinę, odporną na materie alkaiczne, co zwiększa efektywność grzania podłogowego.
dzielnica

Źródło: tlc.howstuffworks.com
Izolacje Recticel sprawdzą się także przy izolacjach ściennych albo sufitowych wewnętrznych. Można tak izolować stary lub dopiero budowany dom. W przypadku istniejącego budynku na przykład z cegły, rozterki odnośnie używania izolacji są przepotężne, szczególnie, gdy miewamy do czynienia z zabytkowym budynkiem,, gdzie nie wolno zmieniać elewacji zewnętrznej. Rozwiązaniem wówczas jest tylko dobra izolacja wewnętrzna. Recticel sprostał tym oczekiwaniom, przedstawiając proste w montażu cienkie płyty izolacyjne.

Jeżeli ten tekst jest dla Ciebie godny zainteresowania, to sprawdź też ten udostępniony poniżej (https://akcesoriaogrodzeniowe.pl/ogrodzenia-siatkowe/) tutaj materiał – on również okaże się warty zainteresowania!

Płyty takie przyklejamy do podłoża za pośrednictwem zaprawy klejowej lub w sposób mechaniczny za pomocą specjalnych wkrętów na drewnianym rusztowaniu. Jeśli chodzi o montaż obróbka styropapy klejowy, płyty Recticel mogą być przyklejane do różnych powierzchni.

Mogą to być płytki gipsowe, powierzchnie z cegły czy betonu.
Recticel ma prawo pochwalić się najdoskonalszymi parametrami termicznymi. Zdecydujmy się więc na jakość i ciepły dom, śmiało sięgając po te produkty.

, , ,

Related posts

Latest posts

Istotne elementy w każdym szykownym domu

Jeśli pragnie się mieć dom o najwyższym standardzie, powinno się w niego zainwestować bardzo dużo zaangażowania. Drobne szczegóły będą w najwyższym stopniu istotne. To właśnie dzięki nim można uzyskać najwyższy prestiż budynku. Na szczęście spotyka się nadzwyczaj dużo biur planistycznych, które mogą nam pomóc w tej skomplikowanej czynności. Budynek o najwyższym prestiżu musi być nadzwyczaj ciekawie zaprojektowany.

Zadbaj o ochronę i estetykę swojej działki, stawiając dobre ogrodzenia oraz bramy

Posesja, która pozostaje nieogrodzona, jest niezabezpieczona przed wejściem osób niepożądanych. Stanowi także zagrożenie dla dzieci oraz zwierząt, które przebywają w ogrodzie oraz niepostrzeżenie mogą wtargnąć na ulicę. Dla bezpieczeństwa, jak również piękna swojego domu, trzeba zainwestować w ładny oraz wytrzymały płot. Pomyślnie dzisiejszy asortyment artykułów ogrodzeniowych jest nad wyraz urozmaicony oraz można kupić rzeczywiście piękne ogrodzenia, parkany oraz bramy.

Sztaplarka i inne maszyny magazynowe 

W wielu pracach w magazynie albo na roli nieraz przydają się pewne maszyny, znacznie przyśpieszające robione działania. Mogą to być nadzwyczajne ciągniki i również wózki. Najczęściej takiego typu sprzęt nie bywa przy takim zbyt drogi i jest dostosowany do wymogów a, także możliwości pieniężnych zwykłych klientów, zajmujących się głównie transportem.

Co zabrać na wakacje nad morzem?

Prawdopodobnie wielu z nas śni o arkadyjskim, wakacyjnym relaksie nad wodą. Odpoczynek, szum fal, promienie słońca – wszystko czego trzeba do szczęścia.
Warto jednak się do takowego wypoczynku stosownie spakować, ażeby na miejscu niczego nie brakowało.