Łazienka
wanna
Napisał: Aquaform
Zainspirowane przez: Aquaform

Wykończenie domu lub mieszkania od wewnątrz – co powinno się zakupić? Czy jesteś przygotowany do remontu?

Sytuacja na rynku artykułów wyposażenia wnętrz, a zwłaszcza łazienek zmieniła się nie tak dawno bardzo. Do wyboru mamy tak szeroką ofertę ceramiki przeznaczonej do łazienki, płytek podłogowych i innego rodzaju elementów , które przeznaczone są do wyposażenia wnętrz, że wybór nie jest łatwy.
kabina prysznicowa
Napisał: Cesana
Zainspirowane przez: Cesana

Podstawowe elementy wystroju łazienki

Wbrew pozorom jest dużo tego rodzaju przedmiotów, które w łazience są wręcz niezbędne. Miejsce to z kolei jest tak potrzebne, że dobrze jest zatroszczyć się, by było w dobrym stanie. W łazience spędza się bowiem dużo czasu każdego dnia, wykonując chociażby różnego rodzaju czynności związane z higieną. Współcześnie nadal zdarzają się takie domy, w których nie ma łazienki – konieczne jest tam więc zrobienie remontu, by uzyskać miejsce na taką łazienkę.
taśma led
Napisał: Nathan Duprey
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Powinniśmy zainwestować w nowoczesne oświetlenie, a takim jest na pewno technologia LED. Co powinniśmy wiedzieć?

Oświetlenie LED jest nowatorskie i niezawodne, więc korzysta z niego coraz więcej osób. Tradycyjne żarówki już definitywnie odchodzą do poprzedniej epoki, bo LED to zdecydowanie większa ilość korzyści - krótko, ale przede wszystkim długofalowych. Co jednakże warto wiedzieć w tym temacie?
dom
Napisał: Bogdan Kulczyński
Zainspirowane przez: Reynaers Polska

Czy dom jest rzeczywiście drogi? Czy postawienie go i eksploatacja to wielkie koszty? Co zrobić, by było taniej?

Myślisz... własny dom jest drogi... moje niedoczekanie. To błędny sposób myślenia. Jeżeli tylko nie chcesz posiąść pałacu czy rozległej rezydencji, dom jest jak najbardziej realna inwestycją.. Zastosuj się tylko do przytoczonych w tym tekście podpowiedzi.
łazienka
Napisał: Sofitel Dubai Downtown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy remont pokoju kąpieli jest taki trudny?

Remontowanie łazienki wcale nie jest takie przyjemne jak nam się na etapie planowania wydaje. Ciężko jest wypatrzyć dobry koncept na jej umeblowanie a także odświeżenie ale co najgorsze - ciężko jest zakupić odpowiednie materiały wykończeniowe, spełniające nasze oczekiwania i umożliwiające na sfinalizowanie pomysłu w satysfakcjonującym stopniu.
łazienka
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak właściwie urządzić niewielkich rozmiarów łazienkę, by wizualnie ją powiększyć?

Urządzanie łazienki wiąże się z rozstrzygnięciem dwóch kwestii - jedna związana jest z aspektami wizualnymi, a druga praktycznymi. Łazienka to bowiem miejsce, które z jednej strony ma być funkcjonalne, a z drugiej powinno bardzo dobrze się prezentować. Remont czy też urządzanie łazienki od podstaw wiąże się z różnorodnymi poważnymi decyzjami. Postawić na wannę czy prysznic? Jaki kolor kafelek jest najlepszy? Otóż, jeżeli nasza łazienka jest niewielka lepiej postawić na alternatywy, które sprawią, że będzie się ona wydawała większa.
łazienka
Napisał: nie
Zainspirowane przez: pixabay.com

Wyposażenie łazienki jest bardzo przeróżne

Czy powiemy jakie części są konieczne w łazience?
Łazienka okazuje się być niesamowitym miejscem, ponieważ choć teoretycznie nie potrzeba w niej wielu elementów, to jednakże muszą one okazać się mocne i odpowiednio ze sobą połączone, tak byśmy mieli gwarancję, że będą tworzyć perfekcyjną całość. Dlatego trzeba się przypatrzeć różnorakim propozycjom i zadecydować co będzie dla nas odpowiednie.
Napisał: ALESSI

Relaksacyjna kąpiel w łazience

Każdy na pewno kocha tę chwilę, kiedy po długim dniu intenstywnej pracy można zanurzyć się w ciepłej kąpieli i oddać się odprężeniu na godzinę. Dlatego łazienka powinna być jak najbardziej przyjazna dla kąpiącego się. W dzisiejszym artykule prezentujemy kilka elementów, które spowodują, że twoja łazienka będzie cudownym miejscem, w którym odnajdziesz siły do następnych życiowych starć. Wszystkie wymienione w tekście artykuły są łatwo dostępne na polskim rynku akcesoriów łazienkowych.
Umywalki OVUM
Napisał: Sanitec KOŁO
Zainspirowane przez: Sanitec KOŁO

Jakie lustra na wymiar wybrać

Wielkie lustro może sporo zmienić w postrzeganiu wystroju domu. W nowym tysiącleciu wybór odpowiednich luster nie jest zwyczajowo kwestią banalną. Czy lepiej zakupić lustra w markecie, czy zainwestować w lustra na wymiar? Każdemu zależy, aby lokum prezentowało sobą klasę i prawdziwy styl. Z tego powodu urządzając je trzeba przyłożyć się mocno, nawet do takiego szczególiku, jak dla przykładu zakup należytego lustra do przedpokoju oraz łazienki.
łazienka
Napisał: Lizzie Benton
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Stylowa i atrakcyjna – łazienka w twoim domu

Kiedy przychodzi nam wykończyć wnętrza, za jedne musimy wziąć się na początek, co wynika z naturalnych potrzeb. Mowa oczywiście między innymi o łazience. Jeżeli chcemy mieszkać w danym domu komfortowo, posiadanie w pełni wyposażonej łazienki jest konieczne, dlatego warto pomyśleć o niej na samym początku. Jakie elementy w łazience trzeba wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności? – rzecz jasna sanitariaty.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.