Łazienka
taśma led
Napisał: Nathan Duprey
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Powinniśmy zainwestować w nowoczesne oświetlenie, a takim jest na pewno technologia LED. Co powinniśmy wiedzieć?

Oświetlenie LED jest nowatorskie i niezawodne, więc korzysta z niego coraz więcej osób. Tradycyjne żarówki już definitywnie odchodzą do poprzedniej epoki, bo LED to zdecydowanie większa ilość korzyści - krótko, ale przede wszystkim długofalowych. Co jednakże warto wiedzieć w tym temacie?
dom
Napisał: Bogdan Kulczyński
Zainspirowane przez: Reynaers Polska

Czy dom jest rzeczywiście drogi? Czy postawienie go i eksploatacja to wielkie koszty? Co zrobić, by było taniej?

Sądzisz że własny dom jest drogi... nigdy go nie postawię. Nic bardziej mylnego. Jeżeli tylko nie chcesz zbudować pałacu czy wielkiej rezydencji, dom jest jak najbardziej realna inwestycją.. Zastosuj się wyłącznie do wspomnianych niżej podpowiedzi.
łazienka
Napisał: Sofitel Dubai Downtown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy remont pokoju kąpieli jest taki trudny?

Remontowanie łazienki wcale nie jest takie przyjemne jak nam się na etapie planowania wydaje. Ciężko jest wypatrzyć dobry koncept na jej umeblowanie a także odświeżenie ale co najgorsze - ciężko jest zakupić odpowiednie materiały wykończeniowe, spełniające nasze oczekiwania i umożliwiające na sfinalizowanie pomysłu w satysfakcjonującym stopniu.
łazienka
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak właściwie urządzić niewielkich rozmiarów łazienkę, by wizualnie ją powiększyć?

Urządzanie łazienki wiąże się z rozstrzygnięciem dwóch kwestii - jedna związana jest z aspektami wizualnymi, a druga praktycznymi. Łazienka to bowiem miejsce, które z jednej strony ma być funkcjonalne, a z drugiej powinno bardzo dobrze się prezentować. Remont czy też urządzanie łazienki od podstaw wiąże się z różnorodnymi poważnymi decyzjami. Postawić na wannę czy prysznic? Jaki kolor kafelek jest najlepszy? Otóż, jeżeli nasza łazienka jest niewielka lepiej postawić na alternatywy, które sprawią, że będzie się ona wydawała większa.
łazienka
Napisał: nie
Zainspirowane przez: pixabay.com

Wyposażenie łazienki jest bardzo przeróżne

Czy powiemy jakie części są konieczne w łazience?
Łazienka okazuje się być niesamowitym miejscem, ponieważ choć teoretycznie nie potrzeba w niej wielu elementów, to jednakże muszą one okazać się mocne i odpowiednio ze sobą połączone, tak byśmy mieli gwarancję, że będą tworzyć perfekcyjną całość. Dlatego trzeba się przypatrzeć różnorakim propozycjom i zadecydować co będzie dla nas odpowiednie.
Napisał: ALESSI

Relaksacyjna kąpiel w łazience

Każdy na pewno kocha tę chwilę, kiedy po długim dniu intenstywnej pracy można zanurzyć się w ciepłej kąpieli i oddać się odprężeniu na godzinę. Dlatego łazienka powinna być jak najbardziej przyjazna dla kąpiącego się. W dzisiejszym artykule prezentujemy kilka elementów, które spowodują, że twoja łazienka będzie cudownym miejscem, w którym odnajdziesz siły do następnych życiowych starć. Wszystkie wymienione w tekście artykuły są łatwo dostępne na polskim rynku akcesoriów łazienkowych.
Umywalki OVUM
Napisał: Sanitec KOŁO
Zainspirowane przez: Sanitec KOŁO

Jakie lustra na wymiar wybrać

Duże lustro potrafi dużo zmienić w postrzeganiu wystroju domu. W dzisiejszych czasach wybranie świetnych luster nie jest zwyczajowo kwestią łatwą. Czy lepiej wybrać lustra w markecie, czy zainwestować w lustra na wymiar? Każdemu zależy, by lokum przedstawiało sobą klasę i prawdziwy styl. Dlatego też urządzając je należy przyłożyć się mocno, nawet do takiego detalu, jak choćby zakup dobrego lustra do przedpokoju oraz łazienki.
łazienka
Napisał: Lizzie Benton
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Stylowa i atrakcyjna – łazienka w twoim domu

Kiedy przychodzi nam wykończyć wnętrza, za jedne musimy wziąć się na początek, co wynika z naturalnych potrzeb. Mowa oczywiście między innymi o łazience. Jeżeli chcemy mieszkać w danym domu komfortowo, posiadanie w pełni wyposażonej łazienki jest konieczne, dlatego warto pomyśleć o niej na samym początku. Jakie elementy w łazience trzeba wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności? – rzecz jasna sanitariaty.
łazienka
Napisał: brett jordan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Łazienka to miejsce dość ważne, dlatego projektując jej wygląd warto jest zatroszczyć się o każdy detal

Jeżeli etap budowania mieszkania czy domu jest już zakończony i wszystkie ściany zwarcie stoją na właściwym miejscu, można zacząć zajmować się konkretnymi pomieszczeniami w celu ich doposażenia, umeblowania i ozdobienia. Detale jednak na końcu – najpierw skoncentrujmy się na tych najważniejszych kwestiach.

Funkcjonalne propozycje przydatne w aranżowaniu łazienki

Zaaranżowanie komfortowej łazienki nie jest łatwe dla osób, które po raz pierwszy będą podejmować się przywołanego zadania. Często większość osób nie jest świadomych tego, z jakiego typu rozwiązań można aktualnie skorzystać. Tymczasem na rynku można odnaleźć sporo praktycznych propozycji, które pomogą nam urządzić łazienkę zgodnie z najważniejszymi potrzebami.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.