Łazienka
Kabina prysznicowa
Napisał: Sanitec KOŁO
Zainspirowane przez: Sanitec KOŁO

Jak na przykład dobrze wyeksploatować wnętrze małej łazienki?

Mała łazienka może być dość trudna do zaaranżowania, aczkolwiek nawet niewielkie wnętrze przy wybornej aranżacji będzie prezentować się modnie, ciekawie oraz także użytecznie. Wskazane jest jednak pamiętać o kilku efektywnych rozwiązaniach, jakie można zastosować w niewielkiej łazience.
Płytki gresowe

Płytki do łazienki

Dywan w łazience? To niepraktyczne, w oka mgnieniu zamoknie i zacznie wydawać przykre wonie. Parkiet? Wszechobecna wilgoć oznacza, że będzie nasiąkać i niszczeć. Spójrzmy prawdzie w oczy, płytki łazienkowe są zupełnie niezbędne.
Villa Mare
Zainspirowane przez: villamare.com.pl

Co trzeba wiedzieć o gazowych piecykach?

Planujesz zakup gazowego piecyka? Naprowadzamy, o czym powinieneś pamiętać, aby dokonać dobrego wyboru, jakie są ceny piecyków, a także jak o nie troszczyć się, aby służyły jak najdłużej.


Co trzeba wiedzieć o gazowych piecykach?

Gazowe piecyki (czy też inaczej gazowe podgrzewacze wody) powieszone są z reguły nad wannami, w umywalniach.
wanna
Napisał: Aquaform
Zainspirowane przez: Aquaform

Wykończenie domu lub mieszkania od wewnątrz – co powinno się zakupić? Czy jesteś przygotowany do remontu?

Sytuacja na rynku artykułów wyposażenia wnętrz, a zwłaszcza łazienek zmieniła się jakiś czasu naprawdę wyraźnie. Do wyboru mamy tak bogatą ofertę ceramiki przeznaczonej do łazienki, płytek podłogowych i innych elementów , które przeznaczone są do wyposażenia wnętrz, że wybór nie jest łatwy.
kabina prysznicowa
Napisał: Cesana
Zainspirowane przez: Cesana

Podstawowe elementy wystroju łazienki

Wbrew pozorom jest dużo tego rodzaju przedmiotów, które w łazience są wręcz niezastąpione. Miejsce to z kolei jest tak potrzebne, że warto zadbać, by było w jak najlepszym stanie. W pomieszczeniu tym spędza się bowiem dużo czasu każdego dnia, realizując chociażby różnorodne czynności higieniczne. Aktualnie cały czas zdarzają się takie domy, w których łazienka nie występuje – konieczne jest tam więc przeprowadzenie remontu, by uzyskać miejsce na taką łazienkę.
taśma led
Napisał: Nathan Duprey
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Powinniśmy zainwestować w nowoczesne oświetlenie, a takim jest na pewno technologia LED. Co powinniśmy wiedzieć?

Oświetlenie LED jest nowatorskie i niezawodne, tak więc korzysta z niego coraz większa ilość osób. Standardowe żarówki już definitywnie odchodzą do przeszłości, bo LED to na pewno więcej korzyści - krótko, jak i długofalowych. Co jednakże korzystnie wiedzieć w tym temacie?
dom
Napisał: Bogdan Kulczyński
Zainspirowane przez: Reynaers Polska

Czy dom jest rzeczywiście drogi? Czy postawienie go i eksploatacja to wielkie koszty? Co zrobić, by było taniej?

Sądzisz że własny dom jest drogi... nigdy go nie postawię. Nic bardziej mylnego. Jeśli tylko nie zamierzasz zdobyć pałacu czy rozległej posiadłości, dom jest w zasięgu twojej ręki.. Dopasuj się wyłącznie do napisanych niżej zasad.
łazienka
Napisał: Sofitel Dubai Downtown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy remont pokoju kąpieli jest taki trudny?

Renowacja łazienki wcale nie jest takie łatwe jak nam się na samym początku wydaje. Trudno jest znaleźć świetny sposób na jej umeblowanie a także odświeżenie ale co najgorsze - ciężko jest kupić właściwe materiały wykończeniowe, spełniające nasze pragnienia i umożliwiające na sfinalizowanie zamysłu w odpowiednim stopniu.
łazienka
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak właściwie urządzić niewielkich rozmiarów łazienkę, by wizualnie ją powiększyć?

Urządzanie łazienki wiąże się z rozstrzygnięciem dwóch kwestii - jedna dotyczy aspektów wizualnych, a druga praktycznych. Łazienka to bowiem pomieszczenie, które z jednej strony ma być funkcjonalne, a z drugiej powinno bardzo dobrze się prezentować. Remont czy też urządzanie łazienki od samego początku wiąże się z różnorodnymi poważnymi decyzjami. Postawić na wannę czy prysznic? Jaka barwa kafelek jest wskazana?? Otóż, jeśli nasza łazienka jest mała lepiej zdecydować się na opcje, które sprawią, że będzie się ona wydawała przestronniejsza.
łazienka
Napisał: nie
Zainspirowane przez: pixabay.com

Wyposażenie łazienki jest bardzo przeróżne

Co musimy zamontować w łazience?
Łazienka jest niesamowitym miejscem, gdyż choć właściwie nie potrzeba w niej wielu elementów, to jednakże powinny one okazać się wytrzymałe i odpowiednio ze sobą powiązane, tak byśmy mieli pewność, że będą tworzyły perfekcyjną całość. Dlatego należy się przyjrzeć różnym ofertom i zdecydować co będzie dla nas najlepsze.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.