Garaż
Architekt projektujący dom

Nieszablonowe projekty domów dla każdego zainteresowanego

Budowanie domu to czysta przyjemność. Jest to również często spełnienie marzeń dla wielu ludzi. Jednak przed samym stworzeniem wymarzonej posiadłości trzeba wszystko rozplanować oraz zaprojektować, by dostać specjalne pozwolenie na budowę.
brama
Napisał: WIŚNIOWSKI
Zainspirowane przez: WIŚNIOWSKI

Jakim sposobem obecnie zorganizować wygląd własnego garażu, aby był on faktycznie funkcjonalny?

Obecnie kategoryczna większość Polaków jest w posiadaniu własnego samochodu. Skąd bierze się tak ogromna popularność podobnych pojazdów? Najczęściej przez wzgląd na wygodę i szybkość przemieszczania się. Nie można się wobec tego dziwić, że właściciele aut poszukują miejsca do ich przechowywania. Na współczesnych osiedlach mieszkalnych posiadacze lokali mogą zakupić miejsce garażowe.
drzwi garażowe
Napisał: Nice
Zainspirowane przez: Nice

Odpowiednia brama, czyli w jaki sposób zadbać o wygodny wjazd na teren posesji

Jeśli planujemy budowę własnego domu, to trzeba pamiętać o solidnym ogrodzeniu naszej działki a także o odpowiedniej bramie, która zapewni komfortowy wjazd na teren naszej posesji. Na rynku możemy znaleźć szeroki wybór, ale co wybrać? O czym trzeba pamiętać i na co zwrócić naszą uwagę?
kaplice
Napisał: Integer S.A.
Zainspirowane przez: Integer S.A.

Nieograniczona strefa w ogrodzie, w jaki sposób ją zagospodarować, aby była ładna, ciekawa i niepowtarzalna

Przestrzeń wokół domu jest bez mała tak samo istotne, jak wystrój wnętrza. Gdy lubimy, by wszystko doskonale ze sobą współistniało we wnętrzu, to z całą pewnością stworzenie ogrodu ze snów będzie istotne.
architekt września
Napisał: Jeremiasz Dx
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeśli pragniemy prawidłowo i ładnie urządzić dom przyda nam się solidny architekt

Są takie sfery życia, w jakich każdy może sprawić coś sam lub sużyć pomocy eksperta. Do nich należy między innymi aranżowanie lokum. Każda osoba może bez wątpienia wziąć, kupować wszystko osobiście i rozstawiać kupione towary tak jak tylko pragnie, wedle własnej wizji.
garaż
Napisał: Normstahl
Zainspirowane przez: http://prasa.gutpr.pl/ssd_normstahl027_0708_CMYK.jpg

Producent garaży powie czego szukają klienci

Kiedy mamy swoją posesję, a do tego jeszcze posiadamy wóz, to chcemy, aby znajdował się on pod dachem, który będzie go chronił przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Dlatego właśnie decydujemy się na postawienie garażu, gdzie nie tylko umieścimy nasz wóz, ale także uda się do niego włożyć część odmiennych rzeczy, które są przy nim potrzebne.
projekt domu
Napisał: ZZ Bottom
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy oglądaliśmy projekty domów parterowych?

Czy powiemy w jakim domu chcemy zamieszkać? Obowiązkowo powinniśmy się namyślić nad tym, jak spory pragniemy mieć dom, z ilu pomieszczeń ma być złożony, czy ma okazać się tam piwnica albo poddasze, czy garaż powinien znajdować się osobno czy jednak dolegać do domu.
garaże
Napisał: raneko

Co zawsze przydaje się w garażu?

Garaż jest przede wszystkim miejscem, służącym do przechowywania aut. Większe część czynności robionych w garażu związane jest więc z naprawą, konserwacją lub innymi aspektami użytkowania pojazdu mechanicznego. Często również w tym pomieszczeniu trzyma się takie elementy jak na przykład rower.
garaże
Napisał: raneko

Standardowe wyposażenie garażu

Magazyn to ważny element w gospodarce magazynowej. W zależności od tego, co ma być w nich umieszczone, czasu magazynowania towarów, i rotacji zapasów w magazynie, trzeba trafnie wyposażyć magazyn. Elementarnym wyposażeniem magazynu są urządzeniu do składowania, środki transportu magazynowego i pomocnicze urządzenia magazynowe. Skupmy się przede wszystkim na tej pierwszej kategorii, która stanowi zmartwieniem każdego właściciela magazynu.
brama
Napisał: Normstahl
Zainspirowane przez: www.normstahl.pl

Rodzaje bram garażowych - w jaki sposób dobrać najbardziej odpowiednią?

Podczas budowy mieszkania nie można zapominać pomieszczenia, w którym będziemy parkować. Odpowiednio wczesne zaplanowanie garażu, pozwoli nam uniknąć niepożądanych sytuacji, jakimi może być np. niestandardowy wymiar bramy garażowej, który niestety wiąże się z dodatkowymi kosztami. Jeżeli już podczas projektowania domu zaplanujemy to, przyniesie nam to prawdziwy komfort.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.