Garaż
Architekt projektujący dom

Nieszablonowe projekty domów dla każdego zainteresowanego

Budowa domu to czysta przyjemność. Jest to również często spełnienie marzeń dla bardzo dużej ilości ludzi. Jednak przed samym tworzeniem wymarzonej posiadłości trzeba wszystko rozplanować oraz zaprojektować, by dostać specjalne pozwolenie na budowę.
brama
Napisał: WIŚNIOWSKI
Zainspirowane przez: WIŚNIOWSKI

Jakim sposobem obecnie zorganizować wygląd własnego garażu, aby był on faktycznie funkcjonalny?

Współcześnie ogromna większość Polaków jest w posiadaniu własnego samochodu. Skąd bierze się tak duża popularność tego rodzaju pojazdów? Najczęściej ze względu na komfort oraz szybkość przemieszczania się. Nie należy się w związku z tym dziwić, że właściciele aut poszukują miejsca do ich przechowywania. Na współczesnych osiedlach mieszkalnych posiadacze lokali mogą zakupić miejsce garażowe.
drzwi garażowe
Napisał: Nice
Zainspirowane przez: Nice

Odpowiednia brama, czyli w jaki sposób zadbać o wygodny wjazd na teren posesji

Jeżeli planujemy budowę własnego domu, to trzeba pamiętać o solidnym ogrodzeniu działki oraz o odpowiedniej bramie, która zapewni wygodny wjazd na teren działki. Na rynku znajdziemy szeroki wybór, ale co wybrać? O czym należy pamiętać oraz na co zwracać uwagę?
kaplice
Napisał: Integer S.A.
Zainspirowane przez: Integer S.A.

Nieograniczona strefa w ogrodzie, w jaki sposób ją zagospodarować, aby była ładna, ciekawa i niepowtarzalna

Przestrzeń wokół domu jest prawie tak samo ważne, jak wystrój wnętrza. Jeśli lubimy, aby wszystko idealnie ze sobą współistniało we wnętrzu, to z pełnym przekonaniem stworzenie ogrodu ze snów będzie ważne.
architekt września
Napisał: Jeremiasz Dx
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeśli pragniemy prawidłowo i ładnie urządzić dom przyda nam się solidny architekt

Są takie sfery życia, w jakich każdy może sprawić coś sam lub sużyć pomocy eksperta. Do nich należy między innymi aranżowanie lokum. Każda osoba może bez wątpienia wziąć, kupować wszystko osobiście i rozstawiać kupione towary tak jak tylko pragnie, wedle własnej wizji.
garaż
Napisał: Normstahl
Zainspirowane przez: http://prasa.gutpr.pl/ssd_normstahl027_0708_CMYK.jpg

Producent garaży powie czego szukają klienci

Gdy posiadamy własną posiadłość, a do tego jeszcze mamy samochód, to chcemy, żeby stał on pod dachem, który będzie go ochraniał przed działaniem warunków atmosferycznych. Dlatego właśnie decydujemy się na postawienie garażu, gdzie nie tylko umieścimy nasz pojazd, ale też uda się do niego schować część kolejnych artykułów, które są przy nim potrzebne.
projekt domu
Napisał: ZZ Bottom
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy oglądaliśmy projekty domów parterowych?

Czy powiemy w którym domu chcemy mieszkać? Koniecznie powinniśmy się zastanowić nad tym, jak wielki chcemy mieć dom, z jak wielu pomieszczeń ma być złożony, czy ma być tam piwnica albo poddasze, czy garaż powinien być osobno czy jednakże dolegać do domu.
garaże
Napisał: raneko

Co zawsze przydaje się w garażu?

Garaż jest przede wszystkim miejscem, służącym do przechowywania aut. Większe część czynności robionych w garażu związane jest więc z naprawą, konserwacją lub innymi aspektami użytkowania pojazdu mechanicznego. Często również w tym pomieszczeniu trzyma się takie elementy jak na przykład rower.
garaże
Napisał: raneko

Standardowe wyposażenie garażu

Magazyn to istotny element w gospodarce magazynowej. W zależności od tego, co ma być w nich przechowywane, czasu magazynowania towarów, i rotacji zapasów w magazynie, powinno się odpowiednio dobrać wyposażenie magazynu. Podstawowym wyposażeniem magazynu są urządzeniu do składowania, środki transportu magazynowego i pomocnicze urządzenia magazynowe. Skupmy się przede wszystkim na tych pierwszych, która spędza sen z powiek każdego kierownika magazynu.
brama
Napisał: Normstahl
Zainspirowane przez: www.normstahl.pl

Rodzaje bram garażowych - w jaki sposób dobrać najbardziej odpowiednią?

Podczas budowy domu nie należy pomijać pomieszczenia, w którym będziemy parkować. Wcześniejsze zaprojektowanie garażu, pozwoli nam uniknąć niepożądanych sytuacji, jakimi będzie np. nieszablonowy wymiar bramy do garażu, który niestety jest związany z dodatkowymi kosztami. Jeżeli już w czasie projektowania budynku mieszkalnego zaplanujemy to, zapewni nam to prawdziwy spokój.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.