Garaż
Architekt projektujący dom

Nieszablonowe projekty domów dla każdego zainteresowanego

Budowa domu to czysta przyjemność. Jest to również często spełnienie marzeń dla bardzo dużej ilości ludzi. Jednak przed samym tworzeniem wymarzonej posiadłości trzeba wszystko rozplanować oraz zaprojektować, by dostać specjalne pozwolenie na budowę.
brama
Napisał: WIŚNIOWSKI
Zainspirowane przez: WIŚNIOWSKI

Jakim sposobem obecnie zorganizować wygląd własnego garażu, aby był on faktycznie funkcjonalny?

Współcześnie ogromna większość Polaków jest w posiadaniu swojego samochodu. Skąd bierze się tak wielka popularność tych pojazdów? Zazwyczaj przez wzgląd na wygodę i szybkość przemieszczania się. Nie można się z tego względu dziwić, że właściciele aut szukają miejsca do ich przechowywania. Na nowoczesnych osiedlach mieszkalnych posiadacze lokali mogą kupić miejsce garażowe.
drzwi garażowe
Napisał: Nice
Zainspirowane przez: Nice

Odpowiednia brama, czyli w jaki sposób zadbać o wygodny wjazd na teren posesji

Jeśli planujemy budowę własnego domu, to trzeba pamiętać o solidnym ogrodzeniu naszej działki a także o odpowiedniej bramie, która zapewni komfortowy wjazd na teren naszej posesji. Na rynku możemy znaleźć szeroki wybór, ale co wybrać? O czym trzeba pamiętać i na co zwrócić naszą uwagę?
kaplice
Napisał: Integer S.A.
Zainspirowane przez: Integer S.A.

Nieograniczona strefa w ogrodzie, w jaki sposób ją zagospodarować, aby była ładna, ciekawa i niepowtarzalna

Przestrzeń wokół domu jest prawie tak samo ważne, jak wystrój wnętrza. Jeśli lubimy, aby wszystko idealnie ze sobą współistniało we wnętrzu, to z pełnym przekonaniem stworzenie ogrodu ze snów będzie ważne.
architekt września
Napisał: Jeremiasz Dx
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeśli pragniemy prawidłowo i ładnie urządzić dom przyda nam się solidny architekt

Są takie sfery życia, w jakich każdy może sprawić coś sam lub sużyć pomocy eksperta. Do nich należy między innymi aranżowanie lokum. Każda osoba może bez wątpienia wziąć, kupować wszystko osobiście i rozstawiać kupione towary tak jak tylko pragnie, wedle własnej wizji.
garaż
Napisał: Normstahl
Zainspirowane przez: http://prasa.gutpr.pl/ssd_normstahl027_0708_CMYK.jpg

Producent garaży powie czego szukają klienci

Gdy mamy własną posesję, a do tego jeszcze posiadamy samochód, to pragniemy, by stał on pod dachem, który będzie go chronił przed działaniem warunków atmosferycznych. Przez to właśnie decydujemy się na postawienie garażu, gdzie nie tylko umieścimy nasz pojazd, ale także uda się do niego schować część odmiennych artykułów, które są przy nim niezbędne.
projekt domu
Napisał: ZZ Bottom
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy oglądaliśmy projekty domów parterowych?

Czy powiemy w jakim domu chcemy zamieszkać? Obowiązkowo powinniśmy się namyślić nad tym, jak spory pragniemy mieć dom, z ilu pomieszczeń ma być złożony, czy ma okazać się tam piwnica albo poddasze, czy garaż powinien znajdować się osobno czy jednak dolegać do domu.
garaże
Napisał: raneko

Co zawsze przydaje się w garażu?

Garaż jest przede wszystkim miejscem, służącym do przechowywania aut. Większe część czynności robionych w garażu związane jest więc z naprawą, konserwacją lub innymi aspektami użytkowania pojazdu mechanicznego. Często również w tym pomieszczeniu trzyma się takie elementy jak na przykład rower.
garaże
Napisał: raneko

Standardowe wyposażenie garażu

Magazyn to przydatna rzecz. W zależności od tego, co ma być w nich składowane, w jakim czasie, i rotacji zapasów w magazynie, powinno się trafnie wybrać wyposażenie magazynu. Głównym wyposażeniem magazynu są urządzeniu do składowania, środki transportu magazynowego i pomocnicze urządzenia magazynowe. Skupmy się przede wszystkim na tej pierwszej kategorii, która stanowi zmartwieniem każdego właściciela magazynu.
brama
Napisał: Normstahl
Zainspirowane przez: www.normstahl.pl

Rodzaje bram garażowych - w jaki sposób dobrać najbardziej odpowiednią?

Podczas budowy mieszkania nie można zapominać pomieszczenia, w którym będziemy parkować. Odpowiednio wczesne zaplanowanie garażu, pozwoli nam uniknąć niepożądanych sytuacji, jakimi może być np. niestandardowy wymiar bramy garażowej, który niestety wiąże się z dodatkowymi kosztami. Jeżeli już podczas projektowania domu zaplanujemy to, przyniesie nam to prawdziwy komfort.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.