Remont
Bateria
Napisał: Grupa Armatura
Zainspirowane przez: Grupa Armatura

Podczas remontu łazienki wybierz solidne baterie łazienkowe do umywalki i kabiny Huppe, tak aby kąpiel za każdym razem sprawiała Ci radość

Renowacja domu dla sporej części ludzi jest naprawdę kłopotliwy, jednakże każdy chce mieć piękne, nastrojowe i kameralne pomieszczenie. Niestety nie ma na to innego sposobu, jak jedynie przeprowadzenie renowacji, gdyż nic nie jest wieczne i po paru latach nic nie wygląda tak świetnie jak na początku. Ściany się paćkają, meble niszczą, a sofa ma ślady po zjedzonych w dużym pokoju kolacjach.
Wykończenie domu
Napisał: TAFE SA Electrical Engineering
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kiedy potrzebna nam jest pomoc specjalisty, a jakie prace w mieszkaniu możemy zrobić samemu?

Remont domu lub niewielka przebudowa, wymagają właściwego planu, a nade wszystko solidnego fachowca. Wiekszego remontu nie powinno się zaczynać bez przemyślenia wcześniej opracowanego harmonogramu. Jeśli temat remontów jest Ci obcy, zobacz, jak zorganizować prace budowlane, czy układanie paneli to ciężkie zadanie, gdzie najszybciej odszukamy hydraulika i kto profesjonalnie wykona usługi elektryczne, gdy padnie nam instalacja. Jeśli chodzi o remonty, Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy ogrom ofert dotyczących prac remontowych. Najczęściej wykonywane prace dotyczą malowania ścian, wstawienia okien i drzwi bądź układania paneli.
kontener na gruz
Napisał: Elliott Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rola kontenera na gruz ogromnie przydatnym rozwiązaniem na terenie budowy i przy remoncie.

W przypadku remontu, budowy, dobudowy czy też wyburzania, gruz to odpad z którym mamy do czynienia właśnie przy takich inwestycjach. Kontener razem z gruzem może ważyć nawet kilkanaście ton, dlatego nie jest to lekki odpad, złożony w szczególności z betonowych, ceglanych, zmieszanych oraz różnych odrzutów.
apartamentowiec
Napisał: Mielno Holding - Firmus Group
Zainspirowane przez: Mielno Holding - Firmus Group

Nie każdy z nas może się pochwalić pięknym i w pełni komfortowym mieszkaniem. Czasami jesteśmy zmuszeni włożyć dużo wysiłku, aby dom było praktyczne i spełniało różne wymogi

Bardzo często jest tak, iż zanim zamieszkamy w mieszkaniu które dostaliśmy bądź kupiliśmy, jesteśmy zmuszeni na początku zająć się nie odnowieniem, ale pozbyciem się chociażby wilgoci.
Napisał: Franc Gardiner

Jakim sposobem dobrze wyposażyć swoje M?

Szykownie wyposażone mieszkanie to cel wielu z nas. Nic w tym dziwnego, przecież w odpowiednio zorganizowanej przestrzeni nie tylko miło się spędza czas, ale też świetnie wypoczywa. Funkcjonalne zagospodarowanie powierzchni pozwoli nam utrzymać w naszym domu odpowiedni porządek.
Remont pokoju   slider
Napisał: Qde Pejorian
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Kiedy zwykle remontujemy mieszkania?

Co roku, kiedy nadchodzi lato wielu ludzi rozpoczyna remonty swoich domów. Jest to świetny okres, bo dni są długie, jest ciepło i wszelkie roboty na przykład przy odświeżaniu ścian są mniej kłopotliwe. Istotne jest, by dobrze zaplanować remont, a wtedy wszystko pójdzie sprawnie i szybko.
prace remontowe
Napisał: Frost Museum
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jaką podłogę kupić do własnego domu – panele albo parkiet?

Remont to kapitałochłonne przedsięwzięcie, jakie wymaga nie tylko Zebrania potrzebnych środków, lecz też podjęcia szeregu ważnych decyzji. Każdy, kto kiedykolwiek robił remont, dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Jedną z bardzo istotnych decyzji w czasie remontu jest niewątpliwie wybór właściwego pokrycia podłóg. Co okaże się najlepsze? Niewątpliwie największym zainteresowaniem cieszą się panele podłogowe. Powodem takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim korzystna cena.
podłoga
Napisał: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskon
Zainspirowane przez: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

W jaki sposób przywrócić stary blask naszej podłodze?

Spora część z nas niesłychanie dobrze wie, że spędzanie czasu w miejscach, które są interesująco zaaranżowane niewątpliwie jest naszym priorytetem. Praktyka ewidentnie nam pokazuje, że design jest współcześnie jednym z priorytetów, jaki przyświeca nam w trakcie realizowania jakichkolwiek działań remontowych. W tej sytuacji powinno się bowiem zauważyć, że dogranie wszelkich detalów, które mają kolosalne znaczenie w czasie remontu jest zadaniem ciężkim.
budowa budynku
Napisał: Grand Canyon National Park
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób pozbyć się odpadów po modernizacji w mieszkaniu lub budowie domu?

Jak kiedykolwiek miałeś okazję konstruować domek, odrestaurowywać kawalerkę bądź po prostu prowadzić różnego rodzaju prace budowlane lub remontowe wiesz, że konstrukcja wiąże się z wieloma obowiązkami.
portal budowlany
Napisał: Sanitec KOŁO
Zainspirowane przez: http://echopr.pl/PRASA/kabina_akcent_plus_1_duze.jpg

Na jakiej zasadzie znaleźć dobrą farbę do kamienia dekoracyjnego? Kilka porad.

Na obecną chwilę sporo ludzi, jeśli słyszy o malowaniu kamienia dekoracyjnego , zadaje sobie pytanie po co to wykonywać. Jest to coraz to częściej napotykana odmiana dekoracyjna w dzisiejszym budownictwie , zaś jego konserwacja oraz modernizowanie jest niezmiernie ważne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.