Nieruchomości
Napisał: Swissdave

Wynajem biura w Warszawie

Trudnym zdaniem jest znalezienie najlepszego pomieszczenia do wynajęcia, aby stało się ono w niedługim czasie wymarzonym pomieszczeniem do pracy. Znakomita oferta na biura do wynajęcia w Warszawie zaoferować może osobom zainteresowanym w zadziwiająco korzystnych cenowo ofertach. Wybierając wynajem określonego biura nie trzeba martwić się o jego remont lub zmianę, gdyż wszystkim zajmuje się właściciel we współpracy z firmą pośredniczącą.
podłoga
Zainspirowane przez: pixababy.com

Od kredytu do zakupu mieszkania - czyli jakie są perspektywy na własne cztery kąty

Ogromny odsetek Polaków żyje na kredyt. W obecnych czasach przestało się liczyć przez ile lat będziemy spłacać dany kredyt, a ważne jest jedynie - ile wynosi miesięczna rata. Jeżeli jesteśmy sobie w stanie pozwolić na stopniowe spłacanie rat, to przeważnie pozostałe wątpliwości odkładamy na drugi plan.


Od kredytu do zakupu mieszkania - czyli jakie są perspektywy na własne cztery kąty

Zaciąganie kredytu jest wciąż najłatwiejszym sposobem na rozwiązanie problemu związanego z brakiem własnego lokum.
osiedle mieszkaniowe
Napisał: Grupa Archicom
Zainspirowane przez: Grupa Archicom

Zatroszcz się o dobrą pieczę dla swojej wspólnoty mieszkaniowej i budynku, by być pewnym, że wszystko zostało dopilnowane

Wspólnota mieszkaniowa staje się bardzo ważną komórką, ponieważ zajmuje się wszystkimi aspektami związanymi z wykorzystaniem obiektu mieszkalnego. Jej struktury tworzą właściciele poszczególnych mieszkań, a nadzór nad jej funkcjonowaniem najczęściej poleca się wykwalifikowanym firmom. W ich kompetencji leży, aby zadbać o optymalny stan budynku i zadbać o wszelkie kwestie związane z pospisywaniem umów, egzekwowaniem należności i tym podobne.
Blok
Napisał: Phillip Pessar
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wspólnota mieszkaniowa i administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi – pojęcia, o których powinien coś wiedzieć każdy właściciel lokalu

Nabycie nieruchomości jest dla każdej jednostki sporą uciechą związaną z posiadaniem swoich czterech kątów. Jest to także spore wyzwanie związane z otrzymaniem wielu praw i zadań odnoszących się do właścicieli nieruchomości, z których często obywatele nie zdają sobie sprawy. Jednym z nich jest należenie do wspólnoty mieszkaniowej.
Wnętrza w stylu skandynawskim
Napisał: Dekoral.pl
Zainspirowane przez: Dekoral.pl

Jak kształtuje się rynek mieszkaniowy we Wrocławiu

Jednym z największych, a przy tym najbardziej urokliwych miast w Polsce jest Wrocław. Jego szczególny urok wypływa między innymi z tego, że leży przy brzegu Odry. Przez miasto płynie sama Odra i wiele jej odnóg, do Wrocławia należy również wiele wysp na Odrze. Dzięki temu w mieście można zobaczyć bardzo dużo mostów, co dodaje mu uroku. Wiele z nich to mosty zabytkowe, które wzbudzają zachwyt turystów.
maszyny pracujące podczas rozbiórki
Napisał: Jocelyn Kinghorn
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak musimy podejść do tematu wyburzania oraz rozbiórki budynków?

Kiedy budujemy jakiś budynek, pewnie planujemy, że jeszcze przez kilkanaście dekad ta budowla będzie nieustannie stała. I dobrze, przecież należy być optymistą - takowi ludzie żyją sporo dłużej! Jednakże nierzadko zachodzi również do wyburzeń. Jeżeli nie wchodzi w grę bardzo stary budynek, to tak naprawdę nie ma najmniejszego kłopotu. Nie musimy uzyskać pozwolenia: a chcę napisać, iż za wyburzenie starego budynku grozi poważna kara finansowa.
zarządzanie najmem
Napisał: FutUndBeidl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak bez żadnych komplikacji sprzedać swoją nieruchomość?

Obecnie nie jest łatwo sprzedać w naszym kraju nieruchomość - mieszkanie czy dom. Szczególnie te nieco droższe nieruchomości całymi miesiącami poszukują zainteresowanego... Jednakże nie jest powiedziane, że na rynku nieruchomości jest znaczny zastój. Fakty są takie, iż nadal jak najbardziej można sprzedać nieruchomość. Dobrze, lecz może w tym momencie skupmy się głównie na sprzedaży domu.
nowe budownictwo
Napisał: Grupa Archicom
Zainspirowane przez: Grupa Archicom

Nieruchomość od dewelopera, czy może mimo wszystko z drugiej ręki?

Gdy już musimy zdecydować o zakupie nieruchomości, bardzo często zastanawiamy się nad tym, czy ma to być nieruchomość od dewelopera, czy może mimo wszystko z drugiej ręki. Dla pewnych osób może wydawać się to niezwykle proste, ponieważ o wiele bardziej ekonomiczne są nieruchomości z tak zwanego rynku wtórnego.
Ekipa budowlana
Napisał: jaimebisbal
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Poszukujemy porządnej firmy z branży budowlanej

Zawsze uważajmy na firmy prowadzące działalność w branży budowlanej, ponieważ bardzo często takowe podmioty gospodarcze nawalają. Być może to niecodzienne, ale jeżeli np. budujemy dom, w żadnym razie nie możemy wziąć firmy tak jakby z ulicy. Wiadoma sytuacja - zapewne nie mamy znaczącego doświadczenia w temacie poszukiwania firm z branży budowlanej, ale tak czy siak można powiedzieć, że to nic bardzo trudnego. Na szczęście rzeczywistość jest taka, iż nawet jeśli nie posiadamy dużego doświadczenia w temacie budowlanki, bezproblemowo wszystko ogarniemy. To pewnik.
budowa przedsiębiorstwa
Napisał: jasonwoodhead23
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakich sytuacjach jest potrzebna wycena przedsiębiorstw, jakie są najpopularniejsze metody stosowane do tego.

W wielu przypadkach pojawia się konieczność podania wartości jakiejś firmy czy przedsiębiorstwa. Na pewno wielu ludziom skojarzy się transakcja związana ze sprzedażą - przecież potencjalny właściciel che wiedzieć, jak firma, jaką chce zakupić będzie warta, żeby nie przepłacić za nią zbyt dużo.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.