Nieruchomości
mieszkanie w trakcie remontu
Napisał: Raymond Zoller
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Potrzebujesz wyceny nieruchomości w korzystnej cenie? Rzeczoznawca majątkowy z Warszawy śpieszy z pomocą!

Wszyscy ludzie, nie zważając na to, iż odróżniają się wzajemnie na wielu płaszczyznach, czy to politycznych, religijnych bądź choćby w kwestii upodobań kuchennych bądź preferencji muzycznych, mają wiele podobnych pragnień typowych dla większości przedstawicieli wszystkich kultur.
mieszkanie
Napisał: Ben Heinrich
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak sprawnie sprzedać swoje własne mieszkanie? Działamy – sami czy przez pośrednika.

Gdy decydujemy się na sprzedaż mieszkania trzeba podjąć ważną decyzję – czy postaramy się je sprzedać samodzielnie, czy będziemy korzystać z usług pośrednika. Niestety, sporadycznie się zdarza, że spotykamy naprawdę kompetentnych agentów. Krąży takie przekonanie, iż to przede wszystkim młodzi ludzie, którzy dorabiają w ten sposób i, że pośrednik znika, kiedy okazuje się, iż prowizja ze sprzedaży będzie niska lub iż potencjalny nabywca raczej nie zdobędzie kredytu na jego kupno.
naklejki do pokoju dziecięcego
Napisał: Jon
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak kupować mieszkanie w Tarnowie

Jeśli mamy zamiar nabyć własne mieszkanie w Tarnowie, ważna jest położenie, czyli to, w jakim obszarze miasta, bądź dzielnicy usytuowane jest mieszkanie.
mieszkanie
Napisał: daryl_mitchell
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Doskonała sytuacja na rodzimym rynku nieruchomości, która zachęca do zakupu mieszkania w bieżącym roku.

Tak dobrze rokująca sytuacja na polskim rynku nieruchomości motywuje do zakupu mieszkań w 2016 roku. Od dawna bowiem nie było pod tym kątem stabilniej. Łatwo można dowiedzieć się, że jest to rezultat tego, jak prezentują się aktualnie nieruchomości, które deweloperzy przekazują do użytku. A jest tak w każdym rejonie Polski.
mieszkanie deweloperskie
Napisał: Gunnar Grimnes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zamierzasz nabyć nieruchomość lokalową? Bez wątpienia zaciekawi Cię sprzedaż mieszań w Rzeszowie

Młodzi ludzie niejednokrotnie decydują się na mieszkanie w bloku wielorodzinnym. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że dzisiaj dla wielu ludzi bardzo ważne jest robienie kariery zawodowej. Jeżeli zdecydowalibyśmy się na budowę domu to musimy liczyć z tym, iż będziemy mieli zdecydowanie więcej zadań. W lecie niezbędne będzie koszenie trawki, na jesień grabie liści, w zimie odśnieżanie, natomiast wiosną trzeba będzie posadzić kwiaty.
Gdańsk
Napisał: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Szukamy mieszkania w nad morzem- na jakie oferty powinno się kierować uwagę?

Na obecną chwilę coraz więcej ludzi decyduje się na zmianę miejsca zamieszkania i niekoniecznie podyktowane jest to pracą czy innymi okolicznościami. Przemiana otoczenia dla wielu ludzi jest znacząca i w szczególności, gdy rozpoczynają nowy rozdział w życiu dobrze oddziałuje na ich samopoczucie. Jednym z najczęstszych ostatnio regionów jest Trójmiasto, które kusi coraz więcej ludzi z wszystkich krańców Polski. Ośmiela przyjemnym klimatem, ślicznym krajobrazem i przyciągającymi ofertami na rynku zatrudnienia.
nieruchomości
Napisał: Guilhem Vellut
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Firma zarządzająca nieruchomościami

Jeśli posiadasz własne mieszkanie, kategorycznie trzeba przeznaczyć je na wynajem. Jest to fantastyczny sposób na dorobienie sobie do niedużej wypłaty. Aby nie musieć spotykać się z lokatorami, warto skorzystać z usług firmy, która para się zarządzaniem mieszkaniami.
Rachunkowość
Napisał: Daniel X. O'Neil
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wygląda sponsorowanie projektów inwestycyjnych

W ramach finansowania projektów inwestycyjnych realizuje się rozmaitego typu transakcje, na takich rynkach, jak energetyka odnawialna, infrastruktura czy też nieruchomości komercyjne, przykładowo handlowe, magazynowe lub biurowe. Mało tego sponsorowanie projektów realizuje się również na rozlicznych rynkach w miarach transakcji akwizycyjnych i strukturyzowanych.
mieszkania do wynajęcia
Zainspirowane przez: flickr.com

Wynajmowanie mieszkania - zalety i wady

Jeśli masz wolne mieszkanie, które możesz rozpocząć wynajmować, możesz myśleć o naprawdę dużym szczęściu. Obecnie rynek nieruchomości jest tak drogi, że osoby, które mają puste mieszkania, mogą zarobić na wynajmie naprawdę wiele kasy. Z drugiej jednakże strony wynajmowanie mieszkania wiąże się z licznymi kłopotami – między innymi warto podkreślić, że kontakty z potencjalnymi wynajmującymi nie zawsze należą do bardzo radosnych. Dodatkowo konieczne jest bycie praktycznie na każde wezwanie wynajmujących oraz regularne doglądanie własnego mieszkania oraz jego stanu.
Napisał: krakow4u.pl

Czy Warszawa to wartościowe miejsce na inwestowanie w nieruchomości?

Dynamicznie rozrastający się rynek nieruchomości przyciąga nowych biznesmenów, którzy lokują swój kapitał w nieruchomości. Prócz inwestorów zakupu dokonują również osoby nie mające doświadczenia na rynku nieruchomościami i nie znające zasad w nim panujących. Często jednak ich inwestycje są na tyle roztropne i mądre, a założona działalność przynosi zyski, że należałoby zadać sobie pytanie - jak to możliwe?
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.