Nieruchomości
Napisał: Swissdave

Wynajem biura w Warszawie

Trudnym zdaniem jest wyszukanie dobrego pomieszczenia do wynajęcia, aby stało się ono w krótkim okresie doskonałym pomieszczeniem do pracy. Najlepsza oferta na biura do wynajęcia w Warszawie oferuje osobom zainteresowanym w niezwykle korzystnych cenowo ofertach. Wybierając wynajem danego biura nie ma obowiązku martwić się o jego remont lub zmianę, gdyż wszystkim zajmuje się właściciel we współpracy z firmą pośredniczącą.
podłoga
Zainspirowane przez: pixababy.com

Od kredytu do zakupu mieszkania - czyli jakie są perspektywy na własne cztery kąty

Coraz więcej Polaków żyje na kredyt. W obecnych czasach przestało się liczyć przez ile lat będziemy spłacać zaciągnięty kredyt, a ważne bywa jedynie - ile wynosi miesięczna rata. Jeżeli jesteśmy sobie w stanie pozwolić na regularne spłacanie kredytu, to zwykle wszelkie inne wątpliwości odstawiamy na dalszy plan.


Od kredytu do zakupu mieszkania - czyli jakie są perspektywy na własne cztery kąty

Zaciąganie kredytu bywa nadal najprostszym sposobem na wyjście z kłopotu związanego z zakupem nieruchomości.
osiedle mieszkaniowe
Napisał: Grupa Archicom
Zainspirowane przez: Grupa Archicom

Zatroszcz się o dobrą pieczę dla swojej wspólnoty mieszkaniowej i budynku, by być pewnym, że wszystko zostało dopilnowane

Wspólnota mieszkaniowa okazuje się naprawdę ważną komórką, gdyż zajmuje się wszystkimi aspektami łączącymi się z zastosowaniem budynku mieszkalnego. Jej struktury tworzą właściciele poszczególnych mieszkań, a nadzór nad jej funkcjonowaniem przeważnie poleca się specjalnym firmom. W ich kompetencji leży, by zadbać o należyty stan budynku i dbać o wszelkie sprawy związane z zawieraniem umów, egzekwowaniem należności i tym podobne.
Blok
Napisał: Phillip Pessar
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wspólnota mieszkaniowa i administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi – pojęcia, o których powinien coś wiedzieć każdy właściciel lokalu

Kupno mieszkania jest dla każdej osoby sporą satysfakcją związaną z dzierżeniem swoich czterech kątów. Jest to też duże wyzwanie związane z przejęciem wielu praw i zobowiązań dotyczących właścicieli mieszkań, z których częstokroć jednostki nie zdają sobie sprawy. Jednym z nich jest należenie do wspólnoty mieszkaniowej.
Wnętrza w stylu skandynawskim
Napisał: Dekoral.pl
Zainspirowane przez: Dekoral.pl

Jak kształtuje się rynek mieszkaniowy we Wrocławiu

Jednym z najbardziej rozległych, a zarazem najpiękniejszych miast polskich jest Wrocław. Jego charakterystyczny urok wypływa między innymi z faktu, że położony jest nad brzegiem Odry. Przez Wrocław przepływa ta właśnie rzeka i dużo jej dopływów, do Wrocławia należy także wiele wysp na Odrze. W ten sposób w mieście znajduje się ogromną liczbę mostów, co dodaje mu uroku. Dużo z nich to obiekty zabytkowe, które wzbudzają podziw odwiedzających.
maszyny pracujące podczas rozbiórki
Napisał: Jocelyn Kinghorn
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak musimy podejść do tematu wyburzania oraz rozbiórki budynków?

Kiedy budujemy jakiś budynek, pewnie planujemy, że jeszcze przez kilkanaście dekad ta budowla będzie nieustannie stała. I dobrze, przecież należy być optymistą - takowi ludzie żyją sporo dłużej! Jednakże nierzadko zachodzi również do wyburzeń. Jeżeli nie wchodzi w grę bardzo stary budynek, to tak naprawdę nie ma najmniejszego kłopotu. Nie musimy uzyskać pozwolenia: a chcę napisać, iż za wyburzenie starego budynku grozi poważna kara finansowa.
zarządzanie najmem
Napisał: FutUndBeidl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak bez żadnych komplikacji sprzedać swoją nieruchomość?

Dzisiaj nie jest prosto sprzedać w naszym kraju nieruchomość - mieszkanie czy dom. Szczególnie te droższe nieruchomości całymi miesiącami poszukują nabywcy... Jednakże nie jest powiedziane, że na rynku nieruchomości można dostrzec znaczący zastój. Prawda jest taka, iż w dalszym ciągu można sprzedać nieruchomość. No dobrze, ale może w tym momencie skupmy się przede wszystkim na domach.
nowe budownictwo
Napisał: Grupa Archicom
Zainspirowane przez: Grupa Archicom

Nieruchomość od dewelopera, czy może mimo wszystko z drugiej ręki?

Gdy już stajemy przed podjęciem decyzji o nabyciu mieszkania, bardzo często myślimy, czy ma to być mieszkanie od dewelopera, czy może mimo wszystko z drugiej ręki. Dla niektórych może być oczywiste to niezwykle proste, bo dużo tańsze okazują się mieszkania z tak zwanej drugiej ręki.
Ekipa budowlana
Napisał: jaimebisbal
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Poszukujemy porządnej firmy z branży budowlanej

Zawsze uważajmy na firmy prowadzące działalność w branży budowlanej, ponieważ bardzo często takowe podmioty gospodarcze nawalają. Być może to niecodzienne, ale jeżeli np. budujemy dom, w żadnym razie nie możemy wziąć firmy tak jakby z ulicy. Wiadoma sytuacja - zapewne nie mamy znaczącego doświadczenia w temacie poszukiwania firm z branży budowlanej, ale tak czy siak można powiedzieć, że to nic bardzo trudnego. Na szczęście rzeczywistość jest taka, iż nawet jeśli nie posiadamy dużego doświadczenia w temacie budowlanki, bezproblemowo wszystko ogarniemy. To pewnik.
budowa przedsiębiorstwa
Napisał: jasonwoodhead23
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakich sytuacjach jest potrzebna wycena przedsiębiorstw, jakie są najpopularniejsze metody stosowane do tego.

W wielu przypadkach zachodzi konieczność podania wartości jakiejś firmy czy przedsiębiorstwa. Na pewno wielu ludziom skojarzy się transakcja związana ze sprzedażą - w końcu przyszły właściciel będzie chciał dokładnie wiedzieć, ile firma, jaką chce kupić będzie warta, żeby nie przepłacić za nią zbyt dużo.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.