Nagrzewnice
osuszacz powietrza
Zainspirowane przez: http://www.pneuma.pl/

Gdzie można wykorzystać osuszacze powietrza?

Niewielu ludzi myśli o tym czy powietrze w naszym domu ma odpowiednią wilgotność. Obecnie, w czasie upalnego lata stanowi niewielki kłopot, ale nazbyt wysoka wilgotność powietrza w mieszkaniu często jest powodem bardzo dużej ilości kłopotów. Należy to sprawdzić, aby ochronić się przed pleśnią, zaciekami i powstawaniem rdzy
wentylator

Opanuj powietrze we własnym mieszkaniu

Technologia poczyniła duże, duże kroki w ostatnim wieku. Ludzie nauczyli się dzięki temu panować praktycznie nad wszystkimi możliwymi żywiołami: istnieją melioracje, świetne statki handlowe, wojenne i inne. Wyjmujemy spod ziemi surowce naturalne, wiercąc tunele kilka kilometrów pod powierzchnią. Posiadamy systemy grzewcze, które prawie w stu procentach wykorzystują energię spalania, nie wspominając już o tym, że ogniska, które dawno temu trzeba było krzesać krzesiwem albo patyczkami, dzisiaj potrafi rozpalić dziecko przy pomocy zapalniczki. Jest jeszcze powietrze – najbardziej wymagający do okiełznania element, tak samo groźny w nadmiarze, jak te pozostałe, choć najmniej uchwytny.
nagrzewnice gazowe
Zainspirowane przez: www.klimatop.pl

Nagrzewnice gazowe – opis działania oraz zastosowanie

Nagrzewnice to urządzenia o szerokim wykorzystaniu. Celem ich wykorzystywania jest, jak sama nazwa wskazuje, nagrzewanie powietrza do wymaganej przez użytkownika urządzenia temperatury. częstym miejscem wykorzystywania nagrzewnic są samochody, jednak stosuje się je również w pomieszczeniach, szczególnie tych o większej powierzchni, oraz w przemyśle – w procesach z udziałem ciepła.
nagrzewnice olejowe
Zainspirowane przez: www.klimatop.pl

Rodzaje i zastosowanie nagrzewnic

Nagrzewnice mogą znaleźć zastosowanie zróżnicowane. Mówiąc krótko używane są do ogrzewania powietrza, a co się z tym wiąże np. do suszenia pomieszczeń. Używa ich się tam, gdzie dotychczasowa forma ogrzewania uległa zniszczeniu lub zupełnie jej nie ma. Sprawdź, jakie rodzaje nagrzewnic stosuje się najczęściej.
nagrzewnice   slider
Napisał: KLIMA-TOP
Zainspirowane przez: http://dimycz.pop.e-wro.pl/tmp/1.jpg

Czym ogrzać duże obiekty - podpowiadamy

Przykładem może być choćby ścianka wspinaczkowa. Dość wysokie pomieszczenie o sporej powierzchni, najczęściej w niedocieplonym budynku, dodatkowo często odwiedzane przez ludzi. Wiadomo, że w zimie zazwyczaj nie panują tam dość miłe warunki. Wyjściem są nagrzewnice gazowe. Są tańsze w użyciu niż elektryczne i wystarczy ich parę, aby w sali było ciepło i żeby bez szczękania zębami dało się uprawiać sport.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.