Mieszkania

Popyt na rynku deweloperskim

W naszym kraju, pomimo hulającego na całym globie kryzysu, gospodarka ma się całkiem dobrze. Co raz więcej ludzi zakłada swoją firmę. Chociaż czasy są wyjątkowo niepewne, ludzie z werwą ryzykują w ten sposób, zamiast bezradnie oczekiwać na posadę marzeń. Bez zarzutu funkcjonuje także branża budowlana. Powstaje mnóstwo budynków użytki publicznego. Mnóstwo inwestycji powstaje dzięki środkom z funduszy europejskich. Również biznesmeni z całego świata budują u nas ogromne budynki produkcyjne, które już w niedalekiej przyszłości dadzą zatrudnienie tysiącom rodaków.
mieszkanie
Zainspirowane przez: flickr.com

Jak znaleźć dobrego dewelopera

Decydując się na nabycie nowego mieszkanka musimy przede wszystkim należycie dobrać dewelopera. Dobrze jest sprawdzić jak inwestor realizuje postanowienia nowych rozporządzeń deweloperskich, czy dopomaga klientom z formalnościami związanymi z kredytowaniem jak też co może zaoferować poza samym mieszkaniem.
Wnętrza w stylu skandynawskim
Napisał: Dekoral.pl
Zainspirowane przez: Dekoral.pl

Jak kształtuje się rynek mieszkaniowy we Wrocławiu

Jednym z najbardziej rozległych, a zarazem najpiękniejszych miast polskich jest Wrocław. Jego charakterystyczny urok wypływa między innymi z faktu, że położony jest nad brzegiem Odry. Przez Wrocław przepływa ta właśnie rzeka i dużo jej dopływów, do Wrocławia należy także wiele wysp na Odrze. W ten sposób w mieście znajduje się ogromną liczbę mostów, co dodaje mu uroku. Dużo z nich to obiekty zabytkowe, które wzbudzają podziw odwiedzających.
mieszkania
Napisał: Reinhold Polska

Czym są targi lokali? Sprawdź więcej o leasingu domów

Sporo osób wie, że można wziąć w leasing auto. Płacimy raty, a samochód wciąż nie jest nasz. Chyba, że spłacimy wszystkie raty. Jednak często sporo ludzi oddaje auto w czasie płacenia leasingu, bo brakuje im kasy. Jednak samochód nie jest aż tak potrzebny jak mieszkanie. Ale o tak i na naszym rynku jest opcja brania mieszkania w leasing. Jeśli chodzi o leasing mieszkań to nie jest to szczególnie popularna opcja w Polsce. Ale, jeśli ktoś byłby nią zainteresowany, to musi odnaleźć przedsiębiorstwo, które pomoże w ogarnięciu takiego zamiaru.
domy parterowe nowoczesne
Napisał: Grzegorz Latkowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowoczesne domy parterowe są niezwykle popularne oraz tanie w użytkowaniu

Niewielki uroczy dom przeważnie jest znacznie milszym miejscem do zamieszkiwania aniżeli duża posiadłość. Naturalnie dużo łatwiej będzie go postawić oraz jest tańszy w użytkowaniu.
mieszkania
Napisał: Wawel Service
Zainspirowane przez: Wawel Service

Najlepsze mieszkania we Wrocławiu? Sprawdź, gdzie je znajdziesz

Przeprowadzka może dotyczyć każdego z nas. Niektórzy są zobligowani do zmiany miejsca zamieszkania z racji problemów rodzinnych, inni wyjeżdżają na studia setki mil od domu i potrzebują nowego lokum, jeszcze inni natomiast wędrują po Polsce w poszukiwaniu bardziej opłacalnej pracy. Niezależnie od powodu, każdorazowo wymagane jest znalezienie dla siebie kąta, zanim rozpoczniemy nowy etap. Jeżeli kierunkiem, w jaki się wybierasz jest Wrocław, przeczytaj, gdzie czekają na ciebie ciekawe mieszkania, a prościej będzie ci podjąć stosowną decyzję.
pustaki i pianka
Napisał: Porotherm
Zainspirowane przez: Porotherm

Jak wybudować dom ze snów?

Żeby stworzyć mieszkanie marzeń, trzeba na początek te marzenia wizualizować na projekcie. Najistotniejsze aspekty twardo umieścić na planie domu, takie jak przykładowo rozstawienie pokoi, wielkość całego domu oraz poszczególnych pomieszczeń, jak również umiejscowienie newralgicznych elementów domu, czyli ścian działowych, kominów wentylacyjnych, okien we wszystkich pokojach.
nowe budownictwo
Napisał: Grupa Archicom
Zainspirowane przez: Grupa Archicom

Nieruchomość od dewelopera, czy może mimo wszystko z drugiej ręki?

Gdy już stajemy przed podjęciem decyzji o nabyciu mieszkania, bardzo często myślimy, czy ma to być mieszkanie od dewelopera, czy może mimo wszystko z drugiej ręki. Dla niektórych może być oczywiste to niezwykle proste, bo dużo tańsze okazują się mieszkania z tak zwanej drugiej ręki.
Mieszkanie
Napisał: zenjazzygeek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najciekawsze oferty nieruchomości do wynajęcia w Legnicy

Zakup bądź wynajęcie mieszkania to dziś niesamowite wyzwanie zarazem dla rodzin, jak oraz dla studentów. Nie jest bowiem prosto wyszukać coś dla siebie na tak wielkim rynku. Developerzy jak mogą starają się jednak zachęcać do inwestycji w różne mieszkania – jedne cudowne, pozostałe mniej. Jak jednak nie stracić się w ich nadmiarze ofert jak również które mieszkania wybierać?
kupno mieszkania
Napisał: Unique Hotels
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zakup nowego mieszkania czyli do dokładnie sprawdzać przy wybieraniu lokalu mieszkalnego na rynku pierwotnym

Piękne budowle, radośni mieszkańcy i mnóstwo przyrody wokół bloku - tym najczęściej zachęcają deweloperzy w swoich folderach reklamowych. Na papierze wszystko prezentuje się prześlicznie, niestety często wychodzi na jaw, że rzeczywistość jest całkowicie odmienna. Przy bloku przebiega ruchliwa droga, drzewa stają się nagle drobnymi krzaczkami, a po sąsiedzku postawiono market z wypełnionym samochodami parkingiem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.