Mieszkania

Popyt na rynku deweloperskim

W naszym kraju, mimo hulającego na całym świecie kryzysu, gospodarka trzyma się całkiem nieźle. Co raz więcej ludzi otwiera własną działalność. Chociaż czasy są bardzo niesprzyjające, ludzie z optymizmem ryzykują w ten sposób, zamiast bezczynnie oczekiwać na posadę marzeń. Doskonale działa również przemysł budowlany. Powstaje wiele budynków użytki publicznego. Mnóstwo inwestycji powstaje dzięki środkom z funduszy europejskich. Również inwestorzy z całego świata stawiają u nas wielkie pomieszczenia magazynowe, które już w niedalekiej przyszłości dadzą zatrudnienie tysiącom rodaków.
mieszkanie
Zainspirowane przez: flickr.com

Jak znaleźć dobrego dewelopera

Decydując się na kupno nowego domu musimy przede wszystkim należycie dobrać dewelopera. Dobrze jest skontrolować jak inwestor realizuje postanowienia nowych przepisów deweloperskich, czy dopomaga klientom z formalnościami związanymi z kredytowaniem jak też co może zaoferować poza samym apartamentem.
Wnętrza w stylu skandynawskim
Napisał: Dekoral.pl
Zainspirowane przez: Dekoral.pl

Jak kształtuje się rynek mieszkaniowy we Wrocławiu

Jednym z największych, a przy tym najbardziej urokliwych miast w Polsce jest Wrocław. Jego szczególny urok wynika między innymi z faktu, że położony jest nad brzegiem Odry. Przez Wrocław płynie ta właśnie rzeka i wiele jej dopływów, do Wrocławia należy również wiele wysp na tej rzece. W ten sposób we Wrocławiu znajduje się ogromną liczbę mostów, co czyni go bardziej urokliwym. Dużo mostów to zabytki, które wzbudzają zachwyt odwiedzających.
mieszkania
Napisał: Reinhold Polska

Czym są targi lokali? Sprawdź więcej o leasingu domów

Sporo osób wie, że możemy wziąć w leasing samochód. Płacimy raty, a pojazd nadal nie należy do nas. Chyba, że spłacimy wszystkie raty. Ale bywa, że wiele osób oddaje auto w czasie płacenia leasingu, bo brakuje im kasy. Ale samochód nie jest aż tak potrzebny jak mieszkanie. Ale o tak i na polskim rynku jest opcja wzięcia mieszkania w leasing. Jeśli chodzi o leasing mieszkań to nie jest to bardzo popularna opcja w Polsce. Ale, gdy są osoby nią zainteresowane, to powinniśmy znaleźć firmę, która pomoże w ogarnięciu takiego zamiaru.
domy parterowe nowoczesne
Napisał: Grzegorz Latkowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowoczesne domy parterowe są niezwykle popularne oraz tanie w użytkowaniu

Mały przytulny domek przeważnie jest o wiele milszym miejscem do mieszkania niż ogromna rezydencja. Oczywiście dużo łatwiej będzie go zbudować oraz jest o wiele tańszy w eksploatacji.
mieszkania
Napisał: Wawel Service
Zainspirowane przez: Wawel Service

Najlepsze mieszkania we Wrocławiu? Sprawdź, gdzie je znajdziesz

Przeprowadzka może przydarzyć się każdemu z nas. Niektórzy są zobligowani do zmiany miejsca zamieszkania z racji problemów rodzinnych, inni jadą na studia setki mil od domu i potrzebują właściwego lokum, jeszcze inni z kolei jeżdżą po kraju w poszukiwaniu korzystniejszej pracy. Bez względu na powód, każdorazowo konieczne jest wyszukanie dla siebie kąta, zanim rozpoczniemy nowy etap. Jeśli kierunkiem, w jaki się wybierasz jest Wrocław, przekonaj się, gdzie oczekują na ciebie dogodne mieszkania, a prościej będzie ci podjąć należytą decyzję.
pustaki i pianka
Napisał: Porotherm
Zainspirowane przez: Porotherm

Jak wybudować dom ze snów?

Aby stworzyć mieszkanie ze swoim marzeń, trzeba najpierw te marzenia przedstawić graficznie na projekcie. Najistotniejsze kwestie twardo przedstawić na planie domu, takie jak na przykład umieszczenie pokoi, wielkość domu w ogóle oraz konkretnych pokoi, a także umiejscowienie najbardziej istotnych części budynku, czyli ścian działowych, kominów wentylacyjnych, okien w każdym pomieszczeniu.
nowe budownictwo
Napisał: Grupa Archicom
Zainspirowane przez: Grupa Archicom

Nieruchomość od dewelopera, czy może mimo wszystko z drugiej ręki?

Gdy już musimy zdecydować o zakupie nieruchomości, bardzo często zastanawiamy się nad tym, czy ma to być nieruchomość od dewelopera, czy może mimo wszystko z drugiej ręki. Dla pewnych osób może wydawać się to niezwykle proste, ponieważ o wiele bardziej ekonomiczne są nieruchomości z tak zwanego rynku wtórnego.
Mieszkanie
Napisał: zenjazzygeek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najciekawsze oferty nieruchomości do wynajęcia w Legnicy

Zakup albo najęcie mieszkania to aktualnie niezwykłe wyzwanie przy tym dla rodzin, jak a, także dla studentów. Nie jest bowiem prosto wyszukać coś dla siebie na tak wielkim rynku. Developerzy jak mogą starają się jednak zachęcać do inwestycji w rozmaite mieszkania – jedne cudowne, odmienne mniej. W jaki sposób jednak nie stracić się w ich nawale ofert a, także które mieszkania wybrać?
kupno mieszkania
Napisał: Unique Hotels
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zakup nowego mieszkania czyli do dokładnie sprawdzać przy wybieraniu lokalu mieszkalnego na rynku pierwotnym

Przepiękne budowle, radośni lokatorzy i mnóstwo zieleni dookoła bloku - tym przeważnie zachęcają deweloperzy w swoich folderach reklamowych. Na papierze wszystko wygląda rewelacyjnie, niestety czasami wychodzi na jaw, że rzeczywistość może być całkowicie inna. Obok budynku biegnie ruchliwa ulica, drzewa okazują się karłowatymi krzaczkami, a zaraz obok zlokalizowany jest hipermarket z wypełnionym samochodami parkingiem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.