Mieszkania

Popyt na rynku deweloperskim

W naszym kraju, mimo hulającego na całym świecie kryzysu, gospodarka trzyma się całkiem nieźle. Co raz więcej ludzi otwiera własną działalność. Chociaż czasy są bardzo niesprzyjające, ludzie z optymizmem ryzykują w ten sposób, zamiast bezczynnie oczekiwać na posadę marzeń. Doskonale działa również przemysł budowlany. Powstaje wiele budynków użytki publicznego. Mnóstwo inwestycji powstaje dzięki środkom z funduszy europejskich. Również inwestorzy z całego świata stawiają u nas wielkie pomieszczenia magazynowe, które już w niedalekiej przyszłości dadzą zatrudnienie tysiącom rodaków.
mieszkanie
Zainspirowane przez: flickr.com

Jak znaleźć dobrego dewelopera

Decydując się na kupno nowego domu musimy przede wszystkim należycie dobrać dewelopera. Dobrze jest skontrolować jak inwestor realizuje postanowienia nowych przepisów deweloperskich, czy dopomaga klientom z formalnościami związanymi z kredytowaniem jak też co może zaoferować poza samym apartamentem.
Wnętrza w stylu skandynawskim
Napisał: Dekoral.pl
Zainspirowane przez: Dekoral.pl

Jak kształtuje się rynek mieszkaniowy we Wrocławiu

Jednym z najbardziej rozległych, a zarazem najbardziej urokliwych miast polskich jest Wrocław. Jego szczególny urok wynika między innymi z tego, że położony jest przy brzegu Odry. Przez Wrocław przepływa sama Odra i dużo jej dopływów, do miasta należy również spora liczba wysp na Odrze. Dzięki temu w mieście jest bardzo dużo mostów, co dodaje mu uroku. Dużo z nich to zabytki, wywołujące zachwyt odwiedzających.
mieszkania
Napisał: Reinhold Polska

Czym są targi lokali? Sprawdź więcej o leasingu domów

Sporo osób wie, że można wziąć w leasing auto. Płacimy raty, a samochód wciąż nie jest nasz. Chyba, że spłacimy wszystkie raty. Jednak często sporo ludzi oddaje auto w czasie płacenia leasingu, bo brakuje im kasy. Jednak samochód nie jest aż tak potrzebny jak mieszkanie. Ale o tak i na naszym rynku jest opcja brania mieszkania w leasing. Jeśli chodzi o leasing mieszkań to nie jest to szczególnie popularna opcja w Polsce. Ale, jeśli ktoś byłby nią zainteresowany, to musi odnaleźć przedsiębiorstwo, które pomoże w ogarnięciu takiego zamiaru.
domy parterowe nowoczesne
Napisał: Grzegorz Latkowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowoczesne domy parterowe są niezwykle popularne oraz tanie w użytkowaniu

Niewielki uroczy dom przeważnie jest znacznie milszym miejscem do zamieszkiwania aniżeli duża posiadłość. Naturalnie dużo łatwiej będzie go postawić oraz jest tańszy w użytkowaniu.
mieszkania
Napisał: Wawel Service
Zainspirowane przez: Wawel Service

Najlepsze mieszkania we Wrocławiu? Sprawdź, gdzie je znajdziesz

Przeprowadzka może przytrafić się każdemu z nas. Niektórzy są zobligowani do zmiany miejsca zamieszkania z racji kłopotów rodzinnych, inni jadą na studia setki mil od domu i potrzebują odpowiedniego lokum, jeszcze inni zaś podróżują po kraju szukając korzystniejszej pracy. Bez względu na powód, za każdym razem konieczne jest wyszukanie dla siebie kąta, zanim zaczniemy nowy etap. Jeśli kierunkiem, w który się wybierasz jest Wrocław, przekonaj się, gdzie czekają na ciebie najlepsze mieszkania, a łatwiej będzie ci podjąć należytą decyzję.
pustaki i pianka
Napisał: Porotherm
Zainspirowane przez: Porotherm

Jak wybudować dom ze snów?

Żeby stworzyć mieszkanie marzeń, trzeba na początek te marzenia wizualizować na projekcie. Najistotniejsze aspekty twardo umieścić na planie domu, takie jak przykładowo rozstawienie pokoi, wielkość całego domu oraz poszczególnych pomieszczeń, jak również umiejscowienie newralgicznych elementów domu, czyli ścian działowych, kominów wentylacyjnych, okien we wszystkich pokojach.
nowe budownictwo
Napisał: Grupa Archicom
Zainspirowane przez: Grupa Archicom

Nieruchomość od dewelopera, czy może mimo wszystko z drugiej ręki?

Gdy już musimy zdecydować o zakupie nieruchomości, bardzo często zastanawiamy się nad tym, czy ma to być nieruchomość od dewelopera, czy może mimo wszystko z drugiej ręki. Dla pewnych osób może wydawać się to niezwykle proste, ponieważ o wiele bardziej ekonomiczne są nieruchomości z tak zwanego rynku wtórnego.
Mieszkanie
Napisał: zenjazzygeek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najciekawsze oferty nieruchomości do wynajęcia w Legnicy

Zakup albo najęcie mieszkania to aktualnie niezwykłe wyzwanie przy tym dla rodzin, jak a, także dla studentów. Nie jest bowiem prosto wyszukać coś dla siebie na tak wielkim rynku. Developerzy jak mogą starają się jednak zachęcać do inwestycji w rozmaite mieszkania – jedne cudowne, odmienne mniej. W jaki sposób jednak nie stracić się w ich nawale ofert a, także które mieszkania wybrać?
kupno mieszkania
Napisał: Unique Hotels
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zakup nowego mieszkania czyli do dokładnie sprawdzać przy wybieraniu lokalu mieszkalnego na rynku pierwotnym

Przepiękne budowle, radośni lokatorzy i mnóstwo zieleni dookoła bloku - tym przeważnie zachęcają deweloperzy w swoich folderach reklamowych. Na papierze wszystko wygląda rewelacyjnie, niestety czasami wychodzi na jaw, że rzeczywistość może być całkowicie inna. Obok budynku biegnie ruchliwa ulica, drzewa okazują się karłowatymi krzaczkami, a zaraz obok zlokalizowany jest hipermarket z wypełnionym samochodami parkingiem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.