Domy

Popyt na rynku deweloperskim

W naszej ojczyźnie, pomimo hulającego na całym globie kryzysu, gospodarka trzyma się całkiem dobrze. Wielu ludzi zakłada własną działalność. Chociaż czasy są bardzo niepewne, ludzie z ochotą podejmują to ryzyko, zamiast bezradnie oczekiwać na posadę marzeń. Bez zarzutu działa też branża budowlana. Powstaje wiele budowli użyteczności publicznej. Mnóstwo inwestycji to zasługa środków z Unii Europejskiej. Także biznesmeni z całego świata stawiają u nas wielkie budynki magazynowe, które już w niedalekiej przyszłości zatrudnią tysiące Polaków.
budowa domu
Napisał: David Amsler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W coraz większym stopniu ciekawe projekty budynków dla rodzin

Coraz bardziej interesujące projekty budynków jednorodzinnych są w rzeczy samej imponujące. Nic dziwnego, że ostatnio z uwagi na to buduje się tak wiele zachwycających pod kątem designu domów. Wszystkie one faktycznie świetnie się prezentują.
Ekipa budowlana
Napisał: jaimebisbal
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Poszukujemy porządnej firmy z branży budowlanej

Zawsze uważajmy na firmy prowadzące działalność w branży budowlanej, ponieważ bardzo często takowe podmioty gospodarcze nawalają. Być może to niecodzienne, ale jeżeli np. budujemy dom, w żadnym razie nie możemy wziąć firmy tak jakby z ulicy. Wiadoma sytuacja - zapewne nie mamy znaczącego doświadczenia w temacie poszukiwania firm z branży budowlanej, ale tak czy siak można powiedzieć, że to nic bardzo trudnego. Na szczęście rzeczywistość jest taka, iż nawet jeśli nie posiadamy dużego doświadczenia w temacie budowlanki, bezproblemowo wszystko ogarniemy. To pewnik.
bloki
Napisał: Matt Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Marzysz o mieszkaniu w stolicy Dolnego Śląska – dowiedz się, gdzie warto kupić własne metry kwadratowe

Wrocław jest w czołówce polskich miast, które mają okazję pochwalić się dużym wzrostem napływającej ludności. To nie jedynie wynik umiejscowienia na tym obszarze mnóstwa zakładów, a co jednoznaczne miejsc pracy, ale i popularności miasta, jakoźródła kultury. Modernizowany powolutku po II wojnie światowej Wrocław stawał się znacznie ładniejszy. Obecnie kusi, aby w nim pozostać na stałe.
lokum

Wskazówki dla osób, jakie za jakiś czas mają w planach odnowienie dachu.

Osoby, które będą mieć już domy starszej daty z pewnością są świadome tego, jak ważne pozostaje to, żeby wykonać remont raz na jakiś czas. Nie można albowiem zapominać, iż od tego zależy w jakiej kondycji budynek będzie nadal i czy będzie on bezpieczny.
Wrocław nocą
Napisał: Maciek Lulko
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu wolimy duże miasta?

Wielu z nas nie potrafi wyobrazić sobie egzystencji w wielkim mieście. Nie tak dawno temu ci wszyscy, którzy odnosili w życiu duże sukcesy i potrafili sobie pozwolić na zbudowanie wyśnionego domku, tłumnie wyjeżdżali z metropolii i osiedlali się na łonie natury. To właśnie pośród szumu drzew i ćwierkotania ptaków mają możliwość w końcu należycie się zrelaksować oraz odprężyć się po zmaganiach codziennego dnia.
Dom jednorodzinny z oknami, drzwiami i kolektorami słonecznymi Schüco
Napisał: Schüco
Zainspirowane przez: Schüco

Teraźniejsze możliwości stosowania najnowocześniejszych rozwiązań

Stawiając na właściwe rozwiązanie dla siebie czy swojego przedsiębiorstwa, rekomendowane jest zorientować się odpowiednio wśród obecnych nowości i ulepszeń. Opcji do wyboru jest wiele, a rekomendowane jest decydować się jedynie na te w pełni odpowiednie. Jeśli chodzi o inteligentny budynek oraz związane z nim opcje, należy przyznać bogactwo udoskoaleń dawanych do dyspozycji obecnie przez specjalistów. Dopracowane, gotowe i indywidualnie dostosowane propozycje spotykają się z aprobatą na rynku
.
bloki mieszkalne
Napisał: Dennis Adams
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie oferty nad morzem deweloper ma szansę nam przedstawić?

Musimy powiedzieć gdzie pragniemy zamieszkać. Kiedy pragniemy zakupić mieszkanie, to musimy się na początku namyślić, gdzie tak naprawdę chcemy zamieszkać. Im dokładniej to wszystko przeanalizujemy, tym większa będzie szansa, że będziemy usatysfakcjonowani z własnej decyzji, a co się z tym wiąże, że będziemy mieli gwarancję, iż były to odpowiednio wyłożone pieniądze.
Przykładowy sufit podwieszany
Napisał: The County Clerk
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Sufit podwieszany - doskonały sposób uatrakcyjnienia wyglądu pokoju

Nie ma mieszkania, który nie posiada sufitu. Niemniej, w każdym z pomieszczeń prezentuje się on całkowicie różnie. Są osoby,które gustują w sufitach o kolorze białym, przy czym są i takie,które preferują bardziej niezwykłe rozwiązania. Sufit podwieszany przedstawia taką właśnie opcję. Poza tym daje nam możliwość by ukryć krzywizny i nierówności w suficie, schować to co brzydkie, a uwydatnić to, co warte jest wyeksponowania.
Napisał: krakow4u.pl

Czy Warszawa to wartościowe miejsce na inwestowanie w nieruchomości?

Szybko rozwijający się rynek nieruchomości przyciąga nowych biznesmenów, którzy wkładają swój dorobek w nieruchomości. Oprócz inwestorów zakupu dokonują również osoby nie posiadające doświadczenia na rynku nieruchomościami i nie znające praw w nim rządzących. Jednakże bardzo często ich działania są na tyle rozważne i mądre, a rozkręcona działalność przynosi oczekiwane profity, że należałoby zadać sobie pytanie - jak oni to robią?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.