Komunikacja
impreza
Napisał: Rob DiCaterino
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Twoi pracownicy nie są kreatywni? Załatw dla nich wyjazd firmowy powiązany ze spływem pontonem, a z pewnością zdobędą oni dodatkową energię do działania!

W dzisiejszych czasach wiele osób zatrudnionych jest w nowoczesnych przedsiębiorstwa. Na nieszczęście zwykle szefowie tego typu firm zapominają o tym, jak ważkie jest troszczenie się o własnych fachowców. Jeżeli i Tobie się to zdarza, to już dziś powinieneś przeczytać ten materiał i dowiedzieć się co należy zrobić, aby Twój personel był zadowolony i zmotywowany do funkcjonowania.
Słownik
Napisał: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Jak znaleźć solidnego tłumacza języka ukraińskiego?

Chociaż Ukraina na swoje nieszczęście w ostatnich dwudziestu latach bardzo się pogubiła - obecnie mają jedno z najniższych PKB na głowę na Starym Kontynencie, a do tego nawet niektóre kraje afrykańskie są bogatsze od naszych wschodnich sąsiadów, to i tak inwestowanie w tym kraju ma wiele sensu. To w sumie przykre, że kraj, który w 1990 roku był zamożniejszy od Polski, aktualnie jest sporo biedniejszy... Prawda jest taka, iż są znaczące szanse na to, aby nareszcie ten niesamowity kraj miał okazję się rozwijać. Choć oczywiście znajdują się głosy według to których Ukraina za pewien czas zostanie przedzielona na kilka części.
handel
Napisał: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Handel międzynarodowy

Rewolucja przesyłu informacji, sieci i urządzeń cyfrowych dały spółkom o działaniu ogólnoświatowym bardzo poprawić i ulepszyć swoje działanie. To jednak nie jest jedyna sprawa, która pozwala handlować lub w odmienny sposób działać na arenie międzynarodowej lub transkontynentalnej, bo wszakże nawet najbardziej zaawansowana komunikacja elektroniczna nie umożliwi transportu rzeczy z danego państwa do drugiego, nie wspominając nawet przecież o transporcie transkontynentalnym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.