Budynek
osiedle mieszkaniowe
Napisał: Grupa Archicom
Zainspirowane przez: Grupa Archicom

Zatroszcz się o dobrą pieczę dla swojej wspólnoty mieszkaniowej i budynku, by być pewnym, że wszystko zostało dopilnowane

Wspólnota mieszkaniowa okazuje się naprawdę istotną komórką, ponieważ zajmuje się wszystkimi aspektami łączącymi się z zastosowaniem obiektu mieszkalnego. Jej struktury tworzą właściciele poszczególnych lokali mieszkaniowych, a nadzór nad jej działaniem najczęściej powierza się specjalnym firmom. W ich rękach leży, aby zadbać o należyty stan obiektu i dbać o wszelkie sprawy związane z zawieraniem umów, egzekwowaniem opłat i tym podobne.
budowa
Zainspirowane przez: morguefile.com

Znaczące nadzory oraz przeglądy budowlane, o które winni troszczyć się właściciele nieruchomości

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejś posiadłości, to na Twoich barkach niewątpliwie spoczywa sporo znaczących obowiązków. Jednym z nich jest dbanie o regularne nadzory i przeglądy budowlane, jakie posiadają nadzwyczaj ważkie znaczenie.
domy parterowe nowoczesne
Napisał: Grzegorz Latkowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowoczesne domy parterowe są niezwykle popularne oraz tanie w użytkowaniu

Niewielki uroczy dom przeważnie jest znacznie milszym miejscem do zamieszkiwania aniżeli duża posiadłość. Naturalnie dużo łatwiej będzie go postawić oraz jest tańszy w użytkowaniu.
maszyny pracujące podczas rozbiórki
Napisał: Jocelyn Kinghorn
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak musimy podejść do tematu wyburzania oraz rozbiórki budynków?

Kiedy budujemy jakiś budynek, pewnie planujemy, że jeszcze przez kilkanaście dekad ta budowla będzie nieustannie stała. I dobrze, przecież należy być optymistą - takowi ludzie żyją sporo dłużej! Jednakże nierzadko zachodzi również do wyburzeń. Jeżeli nie wchodzi w grę bardzo stary budynek, to tak naprawdę nie ma najmniejszego kłopotu. Nie musimy uzyskać pozwolenia: a chcę napisać, iż za wyburzenie starego budynku grozi poważna kara finansowa.
aranżacje wnętrz
Napisał: Lisa Pinehill
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

9 sposobów na aranżację wnętrza

Piękne mieszkanie to nie tylko dogodne lokum w dobrej lokalizacji. Bardzo ważne jest dopasowanie do siebie każdego, nawet najmniejszego detalu. Meble muszą współgrać z kolorem ścian i oknami, światło powinno być odpowiednie, a do tego wszystkiego trzeba dopasować idealne karnisze i zasłony. Wszelkimi takimi kwestiami interesują się dekoratorzy wnętrz, których praca jest ciągle niedoceniana. Jeśli jednak ktoś dysponuje niewielkim nadmiarem pieniędzy, warto skorzystać z ich pomocy. Mogą oni zaoferować kompletne projekty wykończenia wnętrz, bądź rozplanować mieszkanie na życzenie klienta.
dom
Napisał: Jacek Zięba
Zainspirowane przez: Jacek Zięba

Dzisiejsze projekty domów z dachem dwuspadowym i kopertowym

Decydując się na zbudowanie domu bezsprzecznie należy przede wszystkim odnaleźć odpowiedni projekt. Dzisiaj multum firm budowlanych proponuje niezwykle atrakcyjne i kreatywne projekty domów, przykładowo projekty domów z dachem dwuspadowym bądź też kopertowym.
wózek widłowy
Napisał: darkday
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Budowanie - ogromne przedsięwzięcie

Aby coś zbudować, oczywiste jest, iż trzeba się przy tym dość namęczyć, większość dobrych rzeczy wymaga z naszej strony sporego poświęcenia. Jednak istnieje kilka takich rzeczy, jakie mogą ułatwić proces budowy, sprawić, że będzie on znacznie krótszy oraz nie tak drogi.


Budowanie - ogromne przedsięwzięcie

Z pewnością każdy generalny wykonawca budowlany doskonale zna te pomysły, o których napisano powyżej.
dom
Napisał: Tomas Riehle
Zainspirowane przez: Schϋco

Izolacja mieszkania przed zimnym powietrzem poprzez zamontowanie styropianu

Przechadzając się po okolicy z psem przechodzę obok zrujnowanego budynku. Pojawiła się myśl, że gdy zniszczy się dach umiera dom. Dramatyczne ale prawdziwe - nie da się wtenczas już nic więcej zrobić jak tylko unicestwić dom do końca i wybudować od nowa troszcząc się o dobry dach tak by wytrzymał on długie lata. Niewątpliwie dach jest uwieńczeniem domku jednak trzeba mu poświęcić trochę czasu.
osuszacz powietrza
Zainspirowane przez: http://www.pneuma.pl/

Gdzie można wykorzystać osuszacze powietrza?

Niewielu ludzi myśli o tym czy powietrze w naszym domu ma odpowiednią wilgotność. Obecnie, w czasie upalnego lata stanowi niewielki kłopot, ale nazbyt wysoka wilgotność powietrza w mieszkaniu często jest powodem bardzo dużej ilości kłopotów. Należy to sprawdzić, aby ochronić się przed pleśnią, zaciekami i powstawaniem rdzy
panele ogrodzeniowe
Napisał: Armcon Precast
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Panele ogrodzeniowe, od firmy Heras - interesujący wybór

Wszyscy doskonale rozumiemy potrzebę ogrodzenia swojego terenu. Często zdarza się tak, że sami coś tam własnym sumptem tworzymy, a bywa i tak, że niestety wiemy, że nie uda nam się w pojedynkę i szukamy firmy, która się wszystkim zajmie. Niektóre firmy stawiają ogrodzenia z siatki a część firm zajmuje się płotami z drewna.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.