Lato
klimatyzator
Napisał: Klimatop
Zainspirowane przez: www.klimatop.pl

Jak przetrwać upalne lato w mieście? - zakup i instalacja klimatyzacji

Gdy nadchodzi długo wyczekiwane lato na początku niezmiernie się radujemy. W końcu możemy się opalać, chodzić w szortach i zakładać japonki. Jednak nasz entuzjazm nie utrzymuje się długo. Tak naprawdę ulatnia się, kiedy temperatury mocno wzrastają. Gorące lato jest wyjątkowo dokuczliwe w dużych miastach. Ludzie, którzy żyją na najwyższych piętrach nie mogą wytrzymać gorąca. W takie dni chętnie zamknęlibyśmy się w lodówce i przespali ten upalny okres.
basen
Napisał: AForestFrolic
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kupienie robiącego ogromne wrażenie basenu na ogródek, jaki będzie potrzebny dla celów rekreacyjnych

Zakup robiącego ogromne wrażenie basenu na działkę, jaki okaże się potrzebny w celach rekreacyjnych jest czymś o czym bez dwóch zdań rozmyślają osoby, które posiadają sporo wolnej przestrzeni, a cenią sobie odpoczynek na swoim obszarze.
wnętrza
Napisał: Marma Polskie Folie
Zainspirowane przez: Marma Polskie Folie

Komfort w mieszkaniu

Jeśli jednak nie zdążyliśmy zabezpieczyć naszego domu przed zimą pozostają nam działania doraźne, np. nagrzewnice. Firma Klima-Top proponuje nam szeroki wachlarz nagrzewnic różnego typu i zastosowania. Najpopularniejsze typy to: nagrzewnice gazowe (zdają one egzamin przy ogrzewaniu magazynów, hal czy kościołów), nagrzewnice elektryczne (budowy, obiekty przemysłowe), nagrzewnice na paliwo stałe (przemysł i rolnictwo) oraz nagrzewnice olejowe. Te ostatnie nadają się do użytku w warunkach domowych, gdyż spalanie odbywa się w osobnej komorze, a dzięki wymiennikowi nie miesza ogrzanego powietrza ze spalinami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.